Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos kaklo papuošalas

QUOTE(sarune+ @ 2007 04 06, 16:51)
na va mergytes pasigaminau ir as savo papuosaliukus vestuvinius pati nes neturiu pinigeliu kitiem uz darba moketi pasiskaiciau kaip ka daryti ir pasidariau ikelsiu nuoridyte ivertinti dar vestuviniai nebaigti bet bendras vaizdas matosi:
mano vestuvinaii papuosaliukai


Kokie fainuuuuss.... o kur tu pirkaisi ir kiek mokejai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2007 05 01, 23:19)
parodyk savo suknele sukneliu forume  mirksiukas.gif


nera mano sukneles internete... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 05 01, 22:37)
Kokie fainuuuuss.... o kur tu pirkaisi ir kiek mokejai? ax.gif

juokingai nuskames, bet pasidariau pati blush2.gif ax.gif cia dar jie nebaigti platinsiu apyranke ir auskaru butbuliukus puosiu svarovskiukais maziukais wub.gif
Atsakyti
Cia mano kaklo papuosalas rolleyes.gif Prie jo yra ir auskarai tokie pat. Gal kitoms nepatiks,bet man labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2007 05 02, 11:37)
juokingai nuskames, bet pasidariau pati  blush2.gif  ax.gif cia dar jie nebaigti platinsiu apyranke ir auskaru butbuliukus puosiu svarovskiukais maziukais  wub.gif


Saunuole... bigsmile.gif
Gal tu uzsiimi papuosalu gamyba ax.gif ? NEs as perziurejau rankdarbiu skyreli vakar... ir nieko neradau,kad man tiktu prie sampanines sukneles... jokio papuosaliuko... doh.gif

O tuos veltinukus irgi pati dareisi... ar pirkai?

Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 05 02, 13:38)
Saunuole... bigsmile.gif
Gal tu uzsiimi papuosalu gamyba  ax.gif ? NEs as perziurejau rankdarbiu skyreli vakar... ir nieko neradau,kad man tiktu prie sampanines sukneles... jokio papuosaliuko...  doh.gif

O tuos veltinukus irgi pati dareisi... ar pirkai?

zinok as irgi prisiziurejau rankdarbiu ir papuosalu skyrelyje visokiu grozybiu, bet neradau sau nieko patinkancio schmoll.gif nesu meninike ar kokia dizainere tiesiog manau kad turiu sioki toki skoni ir zinau kas grazu, todel pasitikedama savo skoniu emiau ir pasidariau. susigalvojau modeliuka(mano suknele sampanine su karameles elementas tai kaip tik man tokios spalvos svarovskiukai ir tiko)ir pasidariau. tiek veltinukus tiek visa gamyba pasidariau pati. neuzsiimu papuosalu gamyba, patariu geriau nusipirkti paciai vilnos visu priemoniu karoliuku zilku uzsegimu ir pasidaryti paciai pigu ir originalu niekas kitas tokiu netures thumbup.gif o jei noresi kokiu patarimu ka kur pirkti ir kaip ka daryti klausk.beje as is kauno tai tik kaune zinau kur visa tai ko reikai isigyti geriausiomis kainomis.o del veltinuku tai juos pasidaryti visai paprasta nei sugebejimo nei meno nereikai(papasakosiu jei noresi apie gamyba placiau).
pridedu nuotraukyte tu papuosaliuku kokybiskesne ir dar kitu papuosaliuku kuriuos pasidariau kai eisiu i pamerges vasara :
papuosalai
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 05 02, 13:38)
NEs as perziurejau rankdarbiu skyreli vakar... ir nieko neradau,kad man tiktu prie sampanines sukneles... jokio papuosaliuko...  doh.gif


O bandei žiūrėti Moonlight temoje?
Nes aš pažiūrėjusi jos kurinėlius susigundžiau ir nusiunčiau keletą nuotraukyčių ir eskiziuką kokius papuošaliukus as išivaizduoju prie savosios suknelės. Ir ji padarė, o rezultatas pranoko visus lūkesčius thumbup.gif

Pvz. va:
user posted image
user posted image
user posted image

Yra ir daugiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naktine`: 02 gegužės 2007 - 15:26
QUOTE(naktine` @ 2007 05 02, 16:24)
O bandei žiūrėti Moonlight temoje?
Nes aš pažiūrėjusi jos kurinėlius susigundžiau ir nusiunčiau keletą nuotraukyčių ir eskiziuką kokius papuošaliukus as išivaizduoju prie savosios suknelės. Ir ji padarė, o rezultatas pranoko visus lūkesčius  thumbup.gif

Pvz. va:
user posted image
user posted image
user posted image

Yra ir daugiau  drinks_cheers.gif


bet pas ja ir kainos geros doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 05 02, 16:29)
bet pas ja ir kainos geros  doh.gif

na man kazkaip visuose komplektukuose kazko truksta g.gif neblogi , bet ...kako truksta blush2.gif
as ziurejau jos papuosaluys bet taip ir neradau man patinkancio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2007 05 02, 13:58)
zinok as irgi prisiziurejau rankdarbiu ir papuosalu skyrelyje visokiu grozybiu, bet neradau sau nieko patinkancio  schmoll.gif nesu meninike ar kokia dizainere tiesiog manau kad turiu sioki toki skoni ir zinau kas grazu, todel pasitikedama savo skoniu emiau ir pasidariau. susigalvojau modeliuka(mano suknele sampanine su karameles elementas tai kaip tik man tokios spalvos svarovskiukai ir tiko)ir pasidariau. tiek veltinukus tiek visa gamyba pasidariau pati. neuzsiimu papuosalu gamyba, patariu geriau nusipirkti paciai vilnos visu priemoniu karoliuku zilku uzsegimu ir pasidaryti paciai pigu ir originalu niekas kitas tokiu netures  thumbup.gif o jei noresi kokiu patarimu ka kur pirkti ir kaip ka daryti klausk.beje as is kauno tai tik kaune zinau kur visa tai ko reikai isigyti geriausiomis kainomis.o del veltinuku tai juos pasidaryti visai paprasta nei sugebejimo nei meno nereikai(papasakosiu jei noresi apie gamyba placiau).
pridedu nuotraukyte tu papuosaliuku kokybiskesne ir dar kitu papuosaliuku kuriuos pasidariau kai eisiu i pamerges vasara :
papuosalai


Aga.... aciu pasiulyma... bet dabar tikrai negalesiu nieko sau gamintis... Nes spaudzia mokslai... tai nebent birzeli taves paklausinesiu, jei bus dar galima ax.gif

QUOTE(naktine` @ 2007 05 02, 15:24)
O bandei žiūrėti Moonlight temoje?
Nes aš pažiūrėjusi jos kurinėlius susigundžiau ir nusiunčiau keletą nuotraukyčių ir eskiziuką kokius papuošaliukus as išivaizduoju prie savosios suknelės. Ir ji padarė, o rezultatas pranoko visus lūkesčius  thumbup.gif


As vakar prasedejau gal pora valandu ir perziurejau daugiau maziau visus papuosaliukus is supermamu... tai pat ir Moonlight blush2.gif bet tikrai nelabai ka radau...
Man pvz kaklo papuosalo nereikia.... BET NORIU ISPUDINGU AUSKARU bigsmile.gif Ir tada gal apyrankes...
BEto dauguma yra balti papuosalai...

As suprantu,kad galima uzsakyti ir padarys, ko as noriu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 05 02, 16:29)
bet pas ja ir kainos geros  doh.gif


Beabėjo kad pačiai gamintis yra pigiau 4u.gif Aš kad ir pati karts nuo karto kokį mažmožį pasidarau, bet trūksta to profesionalumo blush2.gif
Plius žiūrint su kokiom kainom lyginsi. Aš žvalgiausi Vilniuje po papuošalų parduotuves, tai elementariausias verinukas su "swarovskiais" kainuoja apie 60-150 Lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 05 02, 16:35)
Aga.... aciu pasiulyma... bet dabar tikrai negalesiu nieko sau gamintis... Nes spaudzia mokslai... tai nebent birzeli taves paklausinesiu, jei bus dar galima  ax.gif
As vakar prasedejau gal pora valandu ir perziurejau daugiau maziau visus papuosaliukus is supermamu... tai pat ir Moonlight blush2.gif  bet tikrai nelabai ka radau...
Man pvz kaklo papuosalo nereikia.... BET NORIU ISPUDINGU AUSKARU   bigsmile.gif  Ir tada gal apyrankes...
BEto dauguma yra balti papuosalai...

As suprantu,kad galima uzsakyti ir padarys, ko as noriu...  ax.gif

na va man tas pats mokslai tai neturiu niekaip laiko pabaigti rinkinuko. beje pas mane irgi bus tik apyranke ir auskarai. specialiai dariausi ilgus kad uzpildytu kakliuka o dar veliumasbus ilgas tai manau papuosalu bus per akis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(naktine` @ 2007 05 02, 16:38)
Beabėjo kad pačiai gamintis yra pigiau  4u.gif  Aš kad ir pati karts nuo karto kokį mažmožį pasidarau, bet trūksta to profesionalumo  blush2.gif
Plius žiūrint su kokiom kainom lyginsi. Aš žvalgiausi Vilniuje po papuošalų parduotuves, tai elementariausias verinukas su "swarovskiais" kainuoja apie 60-150 Lt  g.gif

na as kai pasidariau savo papuosalus nusiunciau vienai forumietei kuri daro papuosalus ivertinti tai mano nuostamai ji ivertino labai gerai sako nu ir kruopstumas mirksiukas.gif taip kad galima pasigaminti ir profesionaliai, kad drauges net galvojo, kad meluoju, jog pati pasidariau, tik reikia pasistengti ir zinoti kaip ir ka daryti ,kad normaliai gautusi ir tiek, o va pvz mano auskariuku is svarovskiu savikaina koki nu 15 lt max taip kad manau geriau iseina paciai pasidaryti, nes suverti viska tikrai trunka neilgai valanda tik reikia tureti priemoniu ir vaizdeli ka issibaizduoji thumbup.gif , o perkant is gamintoju tikrai ankainis ne mazas doh.gif man pagailo pinigu ir pameginau pati drinks_cheers.gif
Atsakyti