Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos kaklo papuošalas

QUOTE(sarune+ @ 2007 05 02, 16:44)
man pagailo pinigu ir pameginau pati  drinks_cheers.gif


Super thumbup.gif Na tikrai dailiai atrodo tavo papuosaliukai wub.gif Man tai apskritai veltinukai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naktine` @ 2007 05 02, 16:49)
Super  thumbup.gif  Na tikrai dailiai atrodo tavo papuosaliukai  wub.gif  Man tai apskritai veltinukai patinka  4u.gif

na tikuiosi kaip pabaigsiu tikrai gerai atrodys mirksiukas.gif parodysiu ir jums bet tai bus tik birzeli po mokslu baigimo thumbup.gif kibsiu i vestuviu darbelius
Atsakyti
QUOTE(naktine` @ 2007 05 02, 15:49)
Super  thumbup.gif  Na tikrai dailiai atrodo tavo papuosaliukai  wub.gif  Man tai apskritai veltinukai patinka  4u.gif


Veltinukai grazu, tik man tai prie vestuvines sukneles kazkaip nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 05 02, 20:42)
Veltinukai grazu, tik man tai prie vestuvines sukneles kazkaip nelabai  schmoll.gif


man tie jie irgi patinka, bet aisku ne prie kiekvienos sukneles tinka mirksiukas.gif manau prie tortiniu tikrai nelabai ziuretusi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2006 06 26, 11:09)
Pas mane visur buvo sampaniniai perlai - ant kaklo, apyranke, ausyse, puokstelej, plaukuose, taures buvo puostos su perlais, jaunikio gelyte. Aisku perlai buvo netikri smile.gif Bet man perlai kaip ir prancuziskas manikiuras - amzina klasika wink.gif
Kazkaip paskutiniam zmoniu zurnale kur lavrinovicius veda tai labai neskoningai atrodo tos nuotakos papuosalai. Ant kaklo kazkokia svarovskiai, o plaukuos lyg perlai. Man tai nelabai sad.gif


o gal galetum parodyt, kaip atrode taures, puostos perlais? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2007 05 03, 08:33)
o gal galetum parodyt, kaip atrode taures, puostos perlais?  mirksiukas.gif


va jos taures 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 05 03, 09:24)
va jos taures  4u.gif


as irgi galvoju taures puosti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2007 05 02, 17:51)
na tikuiosi kaip pabaigsiu tikrai gerai atrodys  mirksiukas.gif parodysiu ir jums bet tai bus tik birzeli po mokslu baigimo  thumbup.gif kibsiu i vestuviu darbelius



Sveikutes,

As taip pat noreciau pasidaryti sau vestuvinius papuosalus smile.gif Bt kaip g.gif . gal kas turit internetine nuoroda kaip juos susiverti ir ko kur nusipirkti. Is pradziu galvojau kreiptis i "Silver syty" (ar kaip ten vadinasi), bet itariu bus brangoka, o taip norisi kazko originalaus bei pigaus. Is anksto dekoju. biggrin.gif
Atsakyti
o asm astau ka man detis....suknele puosta keliom baltom gelem,o ju lapeliai svelniai salotiniai..dar tokia pat gele turiu,kur galima ant kaklo arba rankos dt...bet svejoju,nes neisivaizduoju kokius auskariukus tada segtis...ir rankos bus labai nuogos,tai apyrankes reiketu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(miletuka @ 2007 05 03, 11:21)
Sveikutes, 

As taip pat noreciau pasidaryti sau vestuvinius papuosalus smile.gif Bt kaip  g.gif . gal kas turit internetine nuoroda kaip juos susiverti ir ko kur nusipirkti. Is pradziu galvojau kreiptis i "Silver syty" (ar kaip ten vadinasi), bet itariu bus brangoka, o taip norisi kazko originalaus bei pigaus. Is anksto dekoju.  biggrin.gif


Laba user posted image
Dėl papuošalų darymo gali pabandyti pažiūrėti cia Merginos dalinasi savo darbeliu foto, patarimais kaip, kur ir pan. Yra cia supermamu forumas apie rankdarbius - tikrai ka nors rasi ta tema drinks_cheers.gif
Pigiausia aišku pasidaryti pačiai drinks_cheers.gif Ir bus tikrai vienetinis modeliukas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naktine`: 03 gegužės 2007 - 11:55
o gal kuri ruosiates puostis kakla gyvom gelytem???arba puosetes per savo vestuves...labai to noreciau, bet nezinau kas is to papuosalo liks po poros valandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mancika @ 2007 05 04, 13:29)
o gal kuri ruosiates puostis kakla gyvom gelytem???arba puosetes per savo vestuves...labai to noreciau, bet nezinau kas is to papuosalo liks po poros valandu g.gif



cia kaip pvz., man grazu ax.gif
Atsakyti