Įkraunama...
Įkraunama...

Kopūstai žiemai

rašykit ,rašykit moterytės pasidalinkit savokonservavimo patirtimi
Atsakyti
Gal as cia nelabai i tema,bet labai noreciau uzsikoncervuot kalafijoru.Vienu arba su paprika.Gal turit kas gera receptuka?
Atsakyti
gal toks patiks

5kg kopustu,
1kgmorku,
1kg svogunu,
1kgpaprikos,
0,5lacto,
0,5aliejaus,
3saukstai druskos,
6saukstai cukraus

kopusta sutarkuoti,kitas darzoves smulkiai supjaustyti,supilti acta,alieju,druska,cukru viska ismaisyti ir palaikyti pusantros paros vesioje vietoje.po to sudeti i stiklainius ir uzsukti.
labiau tinka greitesniam valgymui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktune: 13 rugpjūčio 2007 - 17:10
QUOTE(vilma27 @ 2007 08 02, 14:37)
Pabandykit tokį receptą,gaunasi saldžiarūgščiai kopūstai;
5 kg. kopūstų
1 kg. svogūnų
1 kg. morkų
0,5 litr.aliejaus
pusė butelio acto
250 g.cukraus
5-6 šaukštai druskos

Viską supjaustyti,sumaišyti ir palikti 2-3 val.Dedame į stiklainius. 4u.gif

Galvoju rytoj šitą daryt, noriu dar paklaust čia acto ir 0,5 litro
Atsakyti
QUOTE(VilmKa @ 2007 08 13, 19:32)
Galvoju rytoj šitą daryt, noriu dar paklaust čia acto ir 0,5 litro



Papildyta:
QUOTE(vilma27 @ 2007 08 14, 08:25)
Taip, 0,5 litro :4u:Ragaukit,galima biškį ir mažiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilma27: 14 rugpjūčio 2007 - 07:31
QUOTE(daiva.k @ 2007 08 02, 14:26)
gal kas turi receptėlį kopūstų marinuotų sudaržovėm[morkom,svogūnais,agurkais],būčiau dėkinga

Praeitais metais ir as buvau uzvedus panase temele apie kopustus mirksiukas.gif .
Gali pasisaityti stai cia;
http://www.supermama...?...=104467&hl=
Atsakyti
QUOTE(*ramunė* @ 2006 08 03, 18:24)
Kaip tik galvojau,kad reikia parašyti savo receptą,juo marinuoju jau 4 metai.Mano šeimai jis thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .
  Manau,kad čia tas ko tu ieškai nes jis tikrai labai tinka prie parūkytų dešrelių.
                [COLOR=red]KOPŪSTAI SU POMIDORŲ PADAŽU
  8 kg.kopūstų
  1kg.morkų
    1stiklinė aliejaus
    1 litras pomidorų padažo
    0,3 l.acto (stalo)
    1stiklinė cukraus
  0,5 stiklinės druskos
lapelių,pipirų
  Kopūstus supjaustyti,morkas sutarkuoti.
Viską sudėjus ,gerai apmaišyti ir palikti parai.
Dėti į puodą ir virti,nuo užvirimo pavirti 10-15 min.dėti į stiklainius ir uždaryti.
              SKANAUS mirksiukas.gif

Labai skani si marinuota kopustu misrainyte essen.gif
Siulau ir kitom isbandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Matau labai populiarus *ramunės* receptėlis 4u.gif , aš ir dariau, tik pusė porcijos, nes neturėjau tokio didelio puodo lotuliukas.gif , kai dar darysiu manau pilsiu truputį daugiau aliejaus rolleyes.gif , man jie tokie "sausoki" gavosi, kaži ar laikysis g.gif
Atsakyti
Siūlau pabandyti tokią kopūstų mišrainę.Rodos niekas nerašė jos recepto g.gif Tiesa,ji labiau tinka greitam vartojimui 4u.gif

5kg kopūstų 300g cukraus
1kg morkų 2kupini šaukštai druskos
1kg svogūnų 0,5 l acto(9%)
1kg paprikos 0,5 l aliejaus (aš pilu mažiau)

Daržoves susmulkint,sumaišyti su prieskoniais,paviršių sulyginti,uždengti lėkšte,paslėgti,kad sultys vienodai pasiskirstytų,palaikyti 12 val šaltai ir krėsti į stiklainius.Laikyti šaldytuve 4u.gif
Atsakyti
pasidalinkite prašau receptais, kaip juos raugti? 4u.gif
Atsakyti
normu nezinau, as dedu is akies smile.gif
Taigi reikes:
kopustu, morku, spanguoliu, kmynu, druskos cukraus.
kopustus suceskavot, morkas sutarkuot. I indo apacia(as darau i dideli kibira) isdelioti kopustu lapus didelius, kad uzkloti dugna..tada dedi kopustus, morkas, kmynu saujike, spanguoliu saujike, beri druskos, cukraus..tada paemus kocela nemaza(tiks ir kokio sampo butelis biggrin.gif ) ir trini, minkai ar kaip cia pavadinti g.gif tada vel taip pat darai:kopustai, morkos, kmynai, ir.t t..zodziu taip sluoksniuoji, kol viska sudedi...galiausiai uzspaudi mediniu dangciu ir ant jos uzdedi koki sunku daikta pvz plyta mirksiukas.gif savaite laiko laikai kambario temp, kiekviena diena pabadant kopustus kad iseitu oras susikaupes biggrin.gif o tada gali nesti i balkona ar dar kur mirksiukas.gif

sy recepta radau kazkada zurnale, bet ten nebuvo irgi kiekiu surasytu..man tai labai skaniai gavosi rolleyes.gif reiks siemet vel darytis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*ramunė* @ 2006 08 03, 18:24)
Kaip tik galvojau,kad reikia parašyti savo receptą,juo marinuoju jau 4 metai.Mano šeimai jis thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .
  Manau,kad čia tas ko tu ieškai nes jis tikrai labai tinka prie parūkytų dešrelių.
                 [COLOR=red]KOPŪSTAI SU POMIDORŲ PADAŽU
   8 kg.kopūstų
   1kg.morkų
    1stiklinė aliejaus
    1 litras pomidorų padažo
    0,3 l.acto (stalo)
    1stiklinė cukraus
   0,5 stiklinės druskos
lapelių,pipirų
   Kopūstus supjaustyti,morkas sutarkuoti.
Viską sudėjus ,gerai apmaišyti ir palikti parai.
Dėti į puodą ir virti,nuo užvirimo pavirti 10-15 min.dėti į stiklainius ir uždaryti.
               SKANAUS mirksiukas.gif

Noriu paklasti, ar reikia dėti parai į šaldytuvą ar laikyti kambario temperaturoje? Ar maišant šias salotas juos reikia, taip išmaigyti, paminkinti su kočelu, kaip gaminant kitas kopustų salotas, ar tik sumaišyti? g.gif
Ar ne per mažai 0,3l acto? Ar acto rugštis tinka? ar butinai reikalingas stalo actas?
Kiek lauro lapeliu ir pipirų dėti, tarkim gaminant pusė dozės? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natalija*: 28 rugsėjo 2007 - 14:44