Įkraunama...
Įkraunama...

Kopūstai žiemai

QUOTE(*joli* @ 2008 10 18, 11:50)
Visiškai taip ir aš darau kaip [COLOR=purple]Greta77, tik as kazkaip ragauju ir tikslios normos niekada nežinau  biggrin.gif , man tiesiog turi būti skanu, kai atsiranda sunka paragauju ja ir jei viskas gerai dedu į puodą . jau visai greitai darysiu ir aš, tik laukiu dar mėnuliuko  mirksiukas.gif

O per koki menuli desi? Seniau sakydavo,kad reikia per delcia deti.O dabar lyg per jauna g.gif
Atsakyti
glossi jokiu budu ne per jauna , tik į delčią.Tada kopūstėliai būna kieti gurgždantys, balti. Nors labai labai priklauso nuo kopūstų, perkant reiktų klaust kad rūšis būtų žieminė, galvos turi būti kietos kaip akmenukai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*joli* @ 2008 10 19, 13:11)
glossi jokiu budu ne per jauna , tik į delčią.Tada kopūstėliai būna kieti gurgždantys, balti. Nors labai labai priklauso nuo kopūstų, perkant reiktų klaust kad rūšis būtų žieminė, galvos turi būti kietos kaip akmenukai.  mirksiukas.gif

4u.gif dekui,lauksim delcios.O kopustukus anyta uzaugino,tikiuosi, bus tinkami mirksiukas.gif
Atsakyti
manau ji žino ką augint mirksiukas.gif ,lauk mėnuliuko jau greitai, ir aš ruošiuos jau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*joli* @ 2008 10 19, 14:11)
glossi jokiu budu ne per jauna , tik į delčią.Tada kopūstėliai būna kieti gurgždantys, balti. Nors labai labai priklauso nuo kopūstų, perkant reiktų klaust kad rūšis būtų žieminė, galvos turi būti kietos kaip akmenukai.  mirksiukas.gif


Vėlyvi kopūstai yra tamsesni nei ankstyvieji ir ne visai apvalūs, o lyg pailgi g.gif ir labai kietos galvos turi būti
Atsakyti
biggrin.gif Šeimininkėlės pažiūrėkit jau į dangų, vakar nemiga kankino, tai išsižiojau kai pamačiau danguj tik puse mėnulio bigsmile.gif , manau jau laikas darbuotis prie kopūstų . sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(*joli* @ 2008 10 20, 17:59)
biggrin.gif  Šeimininkėlės pažiūrėkit jau į dangų, vakar nemiga kankino, tai išsižiojau kai pamačiau danguj tik puse mėnulio bigsmile.gif , manau jau laikas darbuotis prie kopūstų . sokiai.gif

As savaitgali zadu deti, gal dar nepervelu? ax.gif
Atsakyti
Manau ne per vėlu, nes ir aš dar vis neprisiruošiu ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma27 @ 2007 08 02, 13:37)
Pabandykit tokį receptą,gaunasi saldžiarūgščiai kopūstai;
5 kg. kopūstų
1 kg. svogūnų
1 kg. morkų
0,5 litr.aliejaus
pusė butelio acto
250 g.cukraus
5-6 šaukštai druskos

Viską supjaustyti,sumaišyti ir palikti 2-3 val.Dedame į stiklainius. 4u.gif


Dariau pagal šį receptą, bet druskos tai daugoka blink.gif , dėjau daugiau cukraus, nes būtų labai sūru.
Atsakyti
QUOTE(*joli* @ 2008 10 23, 13:38)
Manau ne per vėlu, nes ir aš dar vis neprisiruošiu  ax.gif  biggrin.gif

Na,kopustu raugejeles, ar uzrugo kopuseliai? Maniskiai liuks tongue.gif ,jau valgom.O dabar geriu sultytes- skaidrios tokios,skanios- C vitaminas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*ramunė* @ 2006 08 03, 17:24)
Kaip tik galvojau,kad reikia parašyti savo receptą,juo marinuoju jau 4 metai.Mano šeimai jis thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .
  Manau,kad čia tas ko tu ieškai nes jis tikrai labai tinka prie parūkytų dešrelių.
                [COLOR=red]KOPŪSTAI SU POMIDORŲ PADAŽU
  8 kg.kopūstų
  1kg.morkų
    1stiklinė aliejaus
    1 litras pomidorų padažo
    0,3 l.acto (stalo)
    1stiklinė cukraus
  0,5 stiklinės druskos
lapelių,pipirų
  Kopūstus supjaustyti,morkas sutarkuoti.
Viską sudėjus ,gerai apmaišyti ir palikti parai.
Dėti į puodą ir virti,nuo užvirimo pavirti 10-15 min.dėti į stiklainius ir uždaryti.
              SKANAUS mirksiukas.gif

Šitą receptuką išbandžius buvau jau praitą žiemą, kai pirkau akcijinius kopūstus biggrin.gif , žinot nerealūs labai skanūsačiū autorei rolleyes.gif Gaminsiu ir šiemet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2009 10 09, 10:29)
Šitą receptuką išbandžius buvau jau praitą žiemą, kai pirkau akcijinius kopūstus  biggrin.gif , žinot nerealūs labai skanūsačiū autorei rolleyes.gif Gaminsiu ir šiemet thumbup.gif

klausimelis tie 8 kg tai cielu galvu svoris g.gif ir kokias dangteliais uzdarete ir kur laikete, dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 09 spalio 2009 - 09:55