Įkraunama...
Įkraunama...

BF su skolom...

QUOTE(EVO @ 2008 07 17, 16:28)
siais laikais mes tokios drasios, mus neturi nieks islaikyt mes nepriklausomos, gerai, kad valstybe iki 2m kol vaika augini kazka moka, o anksciau moteris nieko negaudavo ir net klausymu nekildavo, kodel ja su vaiku islaiko vyras, ar vyrai buvo kitokie, kuriems buvo garbe islaikyti ir retas kuris prikisdavo, o dabar pas kiekviena atskira pinigine, viens nuo kito slepia pinigus, man tai viskas labai iskreipta, vaikas atsiranda tevelis bega, kad tik neislaikyti, tai dabar ziuriu vyrams rojus, ne taip kaip anksciau, tik jeigu vyras praras darba ar ne duok die rimtai susirgs, jo irgi reikes paklaust, kodel as tave turiu islaikyt, kol mes sveiki ir viskas mums gerai, tai musam i krutine ir vaizduojam, kad mes viska galim. As pvz irgi nepakenciu skolintis nei is zmoniu nei is banku ir tokia situacija su skola kelionem man nepatiktu, as geriau nenuvaziuosiu pora metu pasitaupysiu, bet nesiskolinsiu




Viskas labai teisingai, tik jie dar nėra šeima. Ir skolinta buvo, kiek supratau, iki gyvenimo su ja. Kadangi dabar planuoja gyvenimą kartu, tai autorės teisė rinktis - palikti sabo BF arba priimti viską taip, kaip yra.
Mano nuomonė šeima yra šeima. jei jau pasiimsi vyrą su skolom, tai ir skolos bendros turi būti. Juolab, kad butu naudosis kartu, nors kiek supratau lig šiol paskolas mokėjo draugas. g.gif
Atsakyti
skola butui issipirkt, man suprantama ir prisideciau prie ismokejimo, bet del vartojimo paskolos man tiesiog peilis, maniskis buvo paemes 10tukst pries vedybas, siaip nedaug, bet zyziau iki paskutinio, kad tik greiciau issimoket, o dabar paeme statybom lyg priezastis pateisinama, bet vistiek kazkokia tragedija, nors ir zinau jeigu kas turtas bus padalintas, o su tom vartojimo paskolom, kurios issvaistomos greit, o realiai jokio materialaus daikto nera, nepateisinu, nors maniskis jei butu jo valia staigiai patvarkytu paskola, pradzioj ta savybe mane gasdino, bet jau ziuriu ledai pajudejo, jis jau taip nesisvaisto pinigais i kaire ir i desine, daugiausia isleisdavo pinigus man dovanoms blush2.gif , as esu visai kitoks zmogus, kuris naktimis nemiegos, bet galvos kaip uzsidirbt ir kad saskaitoj visada butu pinigu, nes kitaip man labai neramu pasidaro, si vyro savybe labai nepatiko, mama sako, ka noretum tokio, kuris viskam gailetu, tipo geriau jau toks, man atrodo ir tas ir tas variantas nekoks g.gif . Viska reiktu issaiskint pries vedybas butinai
Atsakyti
QUOTE(EVO @ 2008 07 17, 17:06)
skola butui issipirkt, man suprantama ir prisideciau prie ismokejimo, bet del vartojimo paskolos man tiesiog peilis, maniskis buvo paemes 10tukst pries vedybas, siaip nedaug, bet zyziau iki paskutinio, kad tik greiciau issimoket, o dabar paeme statybom lyg priezastis pateisinama, bet vistiek kazkokia tragedija, nors ir zinau jeigu kas turtas bus padalintas, o su tom vartojimo paskolom, kurios issvaistomos greit, o realiai jokio materialaus daikto nera, nepateisinu, nors maniskis jei butu jo valia staigiai patvarkytu paskola, pradzioj ta savybe mane gasdino, bet jau ziuriu ledai pajudejo, jis jau taip nesisvaisto pinigais i kaire ir i desine, daugiausia isleisdavo pinigus man dovanoms  blush2.gif ,  as esu visai kitoks zmogus, kuris naktimis nemiegos, bet galvos kaip uzsidirbt ir kad saskaitoj visada butu pinigu, nes kitaip man labai neramu pasidaro, si vyro savybe labai nepatiko, mama sako, ka noretum tokio, kuris viskam gailetu, tipo geriau jau toks, man atrodo ir tas ir tas variantas nekoks  g.gif . Viska reiktu issaiskint pries vedybas butinai


As turiu lygiai toki pat poziuri i visas paskolas ir finansinius reikalus. Gal esu senamadiska, ismokusi is tevu neikada nesiskolinti niekam (net ir bankam), bet geriau jau taupysiu is paskutiniuju nei imsiu paskola. Netgi buto paskola nepatinka. Suprantu, kad kai kuriais atvejais norint tureti nuosava busta, reikia paskolos, taciau moketi 30 metu vos ne puse algos tam kad turetum savo buta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefele @ 2008 07 17, 17:24)
As turiu lygiai toki pat poziuri i visas paskolas ir finansinius reikalus. Gal esu senamadiska, ismokusi is tevu neikada nesiskolinti niekam (net ir bankam), bet geriau jau taupysiu is paskutiniuju nei imsiu paskola. Netgi buto paskola nepatinka. Suprantu, kad kai kuriais atvejais norint tureti nuosava busta, reikia paskolos, taciau moketi 30 metu vos ne puse algos tam kad turetum savo buta schmoll.gif

del busto, ka padarysi reikia kazkur gyvent, o butu nuomos man nepriimtinos, tai pinigu metimas i bala, belieka paskola, o ka daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(EVO @ 2008 07 17, 17:29)
del busto, ka padarysi reikia kazkur gyvent, o butu nuomos man nepriimtinos, tai pinigu metimas i bala, belieka paskola, o ka daryt  g.gif



Taip sutinku, bet... Mano nuomone, jei neturi daug pinigu, o ir dar turi issimoket savo atostogas, pirk nedideli buteli, o ne 100 kvadratu, galvodamas apie namus po 30 metu pilnus vaiku ir anuku (cia mano brangiausiojo atvejis)... Juk galima pradeti nuo mazo nuosavo butuko, kuri ateityje esant lengvesnei padeciai bus galima pakeisti i didesni...
Atsakyti
QUOTE(Nefele @ 2008 07 17, 17:40)
Taip sutinku, bet... Mano nuomone, jei neturi daug pinigu, o ir dar turi issimoket savo atostogas, pirk nedideli buteli, o  ne 100 kvadratu, galvodamas apie namus po 30 metu pilnus vaiku ir anuku (cia mano brangiausiojo atvejis)... Juk galima pradeti nuo mazo nuosavo butuko, kuri ateityje esant lengvesnei padeciai bus galima pakeisti i didesni...

Pritariu, man ir bendrikas padorus tiktu, kad tik savas kampas, o veliau, kai prakusi gali ir nama statytis, ne tik 100 kv buta gali pirktis, ne viena tokia seima pazistu, pradejo nuo 1 kamb butelio trynesi keturiese, o dabar statosi nama, kiti bendrike nemazai pragyveno 18kv keturiese gyveno, o dabar irgi statosi thumbup.gif

o kas del vaiku ir anuku, dar klausimas ar jie nores kartu gyvent, pilna senuku gyvenanciu dviese 3 kamb butuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EVO: 17 liepos 2008 - 16:51
QUOTE(EVO @ 2008 07 17, 17:49)
Pritariu, man ir bendrikas padorus tiktu, kad tik savas kampas, o veliau, kai prakusi gali ir nama statytis, ne tik 100 kv buta gali pirktis, ne viena tokia seima pazistu, pradejo nuo 1 kamb butelio trynesi keturiese, o dabar statosi nama, kiti bendrike nemazai pragyveno 18kv keturiese gyveno, o dabar irgi statosi  thumbup.gif


Man bendrikas netiktu, bet tas MB butas kolkas mums gerokai per didelis... O akadngi jis prisiemes paskolu, tai net negali padoriai visu kampu apstatyt. Mane tai labai erzina, nes megstu grazius baldus ir viskas turi but super suderinta. Bet aiksu, kad is savu pinigu bent jau kolkas tikrai jo buto neirenginesiu g.gif
Atsakyti
O kur čia 100 kv. butus už 100 000Lt pardavinėja? g.gif Nes aš už perpus mažesnį butą keturis kartus daugiau mokėjau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefele @ 2008 07 17, 16:52)
Man bendrikas netiktu, bet tas MB butas kolkas mums gerokai per didelis... O akadngi jis prisiemes paskolu, tai net negali padoriai visu kampu apstatyt. Mane tai labai erzina, nes megstu grazius baldus ir viskas turi but super suderinta. Bet aiksu, kad is savu pinigu bent jau kolkas tikrai jo buto neirenginesiu  g.gif



Bet jūs tikrai įdomi g.gif iš savo pinigų apstatyti nenorite - o vat gražių daiktų norite, bet norite iš jo kišenės smile.gif suprasčiau, jei būtų pasiskolinęs milijoną, bet 10 000lt ir dar už 100kv butą, manau čia ne tragedija, o nebloga investicija mirksiukas.gif nebent gyvenate kokiam kaimuke... nepykit, bet atrodot kiek palepusi poniutė smile.gif
Atsakyti
O ar gyvenimas vyro bute, paciai nemokant kokios paskolos ar nuomos, nera islaikymas tam tikra prasme?
As asmeniskai tikrai nematau cia jokios problemos, jeigu vaikinas tvarkingai moka savo paskolas, nedejuoja, kad jam truksta pinigu ir nepraso ju is Jusu.
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2008 07 17, 15:09)
O kodėl jis turi tave išlaikyti?

mamulia biski ne i tema, bet parasyk susimildama kai Airijoj esi ar žini ta raudonomis akimis ir avies veidu moteri, kuri nori eit i Seima? negi ji ir seime plika bamba vaikščios?
atleiskite už nukrypima nuo temos
Atsakyti
QUOTE(Nefele @ 2008 07 17, 17:52)
Man bendrikas netiktu, bet tas MB butas kolkas mums gerokai per didelis... O akadngi jis prisiemes paskolu, tai net negali padoriai visu kampu apstatyt. Mane tai labai erzina, nes megstu grazius baldus ir viskas turi but super suderinta. Bet aiksu, kad is savu pinigu bent jau kolkas tikrai jo buto neirenginesiu  g.gif



Įdomiai mastai g.gif Turi įnešti ir savo indėlį, jeigu nori gražių namų. Kiek suprantu dabar tik lauki iš MB.
Atsakyti