Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios puošimas

QUOTE(Vyyyyle @ 2005 05 27, 14:38)
O ka manote apie lauko geles? g.gif Padaryti mazas puokstes ir priristi su kokia balta juosta prie kedziu (pas mus bus ne suolai, o kedes juodos).


Man apskritai labai grazu, kuomet kedes yra lengvai papuosiamos gelemis.
manau, kad ideja tikrai gera thumbup.gif
Atsakyti
crazyev - sėkmės, viskas bus gerai 4u.gif
Vyyyyle, lauko gėlės tikrai gražu, juolab vasaros metu jų yra įvairiausių. Jurginų žiedai gana gražiai atrodytų, nes jie dideli ir jų žiedo forma dėkinga panašiems dekorams.
Na, o čia taip pat gan paprasti, bet simpatiški papuošimo "variantai". Pvz. antroje nuotraukoje, vietoje baltų rožių - po jurgino, saulėgrąžos žiedą, ar kažką panašaus g.gif
Atsakyti
Bella, tiesiog pasiziurejau Jusu galerijoje patalpintas nuotraukas su puosktemes.
Patiko biggrin.gif
Gal galite patarti kur kreiptis del originalios vestuvines puokstes, baznycios papuosimo bei restaronao dekoravimo?

Kitas klausimelis, esu girdejusi keleta skirtingu nuomoniu bei darbo stiliu kuomet yra puosiame baznycia bei sventes vieta.
Pvz. vienoje vietoje man sake, jog jie puosia banzycia, tada ceremonijai pasibaigus, tas geles veza i sale, restorana ir pan (ten kur vyks svente).
Kitoje vietoje, man sake, kad tikrai taip nedaro, nes negrazu surinkti papuosimus.

Man iskilo klausimas, jeigu as sumoku uz tas geles, kuriomis bus papuosta baznycia, ar tikrai negrazu jas is ten pasiimti.

Arba yra dar viena dilema biggrin.gif - o jeigu pries mane busianti nuotaka bus taipogi pasipuosus baznycia, kur tada deti mano uzsakytus papuosimus biggrin.gif
Na is tikruju, tau noreciau jusu nuomones ir patarimo, nes tiesiog speju, jog turite siek tiek patyrimo sioje srityje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(crazyev @ 2005 05 27, 13:37)
Bella, tiesiog pasiziurejau Jusu galerijoje patalpintas nuotraukas su puosktemes.
Patiko  biggrin.gif
Gal galite patarti kur kreiptis del originalios vestuvines puokstes, baznycios papuosimo bei restaronao dekoravimo?

Kitas klausimelis, esu girdejusi keleta skirtingu nuomoniu bei darbo stiliu kuomet yra puosiame baznycia bei sventes vieta.
Pvz. vienoje vietoje man sake, jog jie puosia banzycia, tada ceremonijai pasibaigus, tas geles veza i sale, restorana ir pan (ten kur vyks svente).
Kitoje vietoje, man sake, kad tikrai taip nedaro, nes negrazu surinkti papuosimus.

Man iskilo klausimas, jeigu as sumoku uz tas geles, kuriomis bus papuosta baznycia, ar tikrai negrazu jas is ten pasiimti.

Arba yra dar viena dilema  biggrin.gif  - o jeigu pries mane busianti nuotaka bus taipogi pasipuosus baznycia, kur tada deti mano uzsakytus papuosimus  biggrin.gif
Na is tikruju, tau noreciau jusu nuomones ir patarimo, nes tiesiog speju, jog turite siek tiek patyrimo sioje srityje  biggrin.gif


Na, pabandysiu paaiškinti:
1.Kur kreiptis dėl puokščių, tikrai negaliu patarti, nes nežinau jūsų stiliaus. Nes, rimtesni floristai turi taip pat savo stilių (kaip ir mene).
2.Dėl puokščių nurinkimo arba nenurinkimo bažnyčioje.
Vėlgi kiekviena tuo užsiimanti įmonė turi savo darbo specifiką, pagal kurią ir dirba. Tai yra teigiama, nes klientams didesnė pasirinkimo laisvė. Kiekvienas renkasi tai, kas arčiau širdies. Mano nuomonė būtų tokia, kad po ceremonijos vistik vieną puokštę būtų galima palikti ( priežastį interpretuoti galima įvairiai), o kitas vežtis į pokylio vietą, nes kaip jau ir pati minėjote, už gėles mokate nemažus pinigus. Nieko čia negražaus tikrai neįžvelgiu.
3.Dėl prieš jus besituoksiančios poros galėtumėte pasiklausti kunigo. Kunigas turėtų žinoti (arba moterytė, kuri prižiūri tvarką bažnyčioje) ar anksčiau besituokiantys jaunieji puoš bažnyčią ar ne.
Trupmai tiek.
Atsakyti
QUOTE(crazyev @ 2005 05 27, 13:37)
Bella, tiesiog pasiziurejau Jusu galerijoje patalpintas nuotraukas su puosktemes.
Patiko  biggrin.gif

Malonu, kad patiko. Nuotraukas patalpinau galerijoje, kad poste neužimtų daug vietos (taip žymiai paprasčiau), tačiau puokštės ne mano darytos.
Atsakyti
QUOTE(Bella @ 2005 05 27, 15:59)
Na, pabandysiu paaiškinti:
1.Kur kreiptis dėl puokščių, tikrai negaliu patarti, nes nežinau jūsų stiliaus. Nes, rimtesni floristai turi taip pat savo stilių (kaip ir mene).



dekui uz atsakyma.
O del stiliaus .. taip, stilius savitas dalykas.
Mano beda ta, kad apskritai nelabai zinau Lietuvos floristus. Tad nelabai turiu is ko rinktis.. Taip sakant, ieskau kaip akla vista grudo. Keleta firmu radau, bet nelabai ka apie jas zinau, taciau dar turiu siek tiek laiko

Na bet jeigu, negalite padeti, teks isbandyti savo kailiu biggrin.gif

nuosirdziai aciu uz pagalba del parsivezimo biggrin.gif
Atsakyti
Bella, nuotraukytes fantastiskos ir nauju ideju net kilo. 4u.gif
Kadangi man baznycia sutiko papuosti drauges, tai jos bent jau dabar isivaizduoja ko as noriu. O balti jurginai tikrai tinka. Super.
Atsakyti
Vieną kartą jaunajai buvau prižadėjus pasirūpint bažnyčios papuošimu (Kaune Vytauto bažnyčia). Nuėjau pas tą moteriškę, kuri rūpinasi puošimu. Tai ji man išaiškino: jokių savų puokščių. Jinai yra bažnyčios floristė ir čia jos tvarka. Kiekviena pora duoda bažnyčios papuošimui "kiek negaila" (jos žodžiai), vidutiniškai maždaug 30Lt, o jinai viską papuošia.
Tas jos puošimas maždaug taip atrodo: prie altoriaus didelė puokštė iš įvairių, margų gėlių. Ant kiekvieno suolo dega žvakutės, o prie kiekvieno suolo šono pririštos mažos puokštelės. Tos puokštelės tokios mažos ir labai suspaustos. O suspaustos jos todėl, kad padarytos iš apvytusių rožių žiedų (superka ir prekeivių nekondicines).
Apie jokius puošimus prieš pat ateinant mano jaunųjų porai ir tų papuošimų pasiėmimą po ceremonijos nėra kalbos, nes tos ceremonijos vyksta baisiu konvejeriu kas 10 minučių. Vieną porą tuokia, o kokios trys laukia
Prašiau, kad puokšteles papuoštų kaspinais, sako negalima, nes kitos jaunosios savaitgaliais ateina pasižiūrėt kaip ji puošia bažnyčią ir jos matė papuošimus be jokių kaspinų, toms jaunosioms patiko jos puošimas ir ji negali nieko keisti.
Man pavyko tik priprašyt, kad naudotų daugiau smidro (toks žalumynas puokštėms)
Žinau, kad toj bažnyčioj floristė savo nuomonę keičia tik klebono nurodymu.
Tai va, tokia mano patirtis Vytauto bažnyčioj.
Atsakyti
Bella,
gal galėtum parašyti internetinių puslapių nuorodą, kur galima pamatyti tokių grožybių? Labai patiko tie variantai, kaip papuošti bažnyčią ir tas kabantis vazonėlis. Labai labai gražu.
Atsakyti
QUOTE(ALMUŠKA @ 2005 05 27, 19:03)
Bella,
gal galėtum parašyti internetinių puslapių nuorodą, kur galima pamatyti tokių grožybių? Labai patiko tie variantai, kaip papuošti bažnyčią ir tas kabantis vazonėlis. Labai labai gražu.

Kažkokios specialios tam reikalui skirtos nuorodos nežinau. Manyčiau, jei nori daugiau idėjų, pabandyk paieškoti per google. O ta pirmoji nuotrauka su kibirėliu iš skandinaviškos "idėjų skrynios". smile.gif
Atsakyti
O gal kas žinot kaip yra Kauno katedroje? Dar labai gražu būna, kai patiesia raudoną kilimą per vidurį - bet ar čia tik išskirtiniams ar galima bet kam prašyti?Jei kas turit patirties, parašykit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gavuke @ 2005 06 05, 21:23)
O gal kas žinot kaip yra Kauno katedroje? Dar labai gražu būna, kai patiesia raudoną kilimą per vidurį  - bet ar čia tik išskirtiniams ar galima bet kam prašyti?Jei kas turit patirties, parašykit g.gif

Del raudono kilimo jums reikia pasiklausti, ar jie turi. smile.gif smile.gif Nes pvz. musu baznycioje, kai as kalbejau su kunigu apie baznycios puosima, jis man iskarto pasake, kad raudono kilimo neturi. ax.gif ax.gif ax.gif Ir, kad tai yra labai daznas klausimas. smile.gif
Taip, kad sekmes. wink.gif
Atsakyti