Įkraunama...
Įkraunama...

ČILI sriuba, troškinys

jooo...temele uzmirsta, nes visos turbut gamina ir gamina sia sriubyte ir niekam nekyla klausimu..o as dar tik siandien pirmakart bandysiu thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvyrinka @ 2007 02 21, 18:31)
gerai, išduosiu paslaptį- čili picerijoje bandeles perpjauna pusiau ir tepa ant jų sviestą pagamintą su grūstu česnaku, raudonėliais .... Česnako reik nepagailėt. Tada deda į orkaitę ir viskas  biggrin.gif


Bet jau ta paslaptis kokia skani tongue.gif Mmmmmm.....
Atsakyti
O jum viskas susitrina ir pasidaro kaip sriuba ar jus sutrinat? :}
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 08 08, 10:06)
Tiesa viename recepte skaičiau, kad dedamas šokoladas, šaltinis tikrai patikimas, bet nesu bandžius. jei kas nors norės, galiu įdėti ir receptą su šokoladu wink.gif


Su šokoladu man labai patinka! Tik aišku nereikia persistengi biggrin.gif Aš dedu vieną - du juodo šokolado gabaliukus.
Dar vienas mano slaptas ingridientas - maltas cinamonas. Siek tiek iberiu su visais prieskoniais (oregano, cili, druska ir pipirais). Cinamonas suteikia malonų kvapą ir aromatą. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruliukas @ 2008 06 23, 21:33)
Su šokoladu man labai patinka! Tik aišku nereikia persistengi  biggrin.gif Aš dedu vieną - du juodo šokolado gabaliukus.
Dar vienas mano slaptas ingridientas - maltas cinamonas. Siek tiek iberiu su visais prieskoniais (oregano, cili, druska ir pipirais). Cinamonas suteikia malonų kvapą ir aromatą. thumbup.gif



g.gif nesupratau... cia i ta pacia cili sriubyte??? gal cia temos sumaise g.gif
Atsakyti
Ne į sriubytę, o į čili troškinį, apie kurį kita mamytė šios temos pradžioje rašė smile.gif
Atsakyti
Jo jo sita sriuba man kaip narkotikas lotuliukas.gif

Gal kas bandete ir gavosi kas nors panasaus? wub.gif parasykit praaasau
user posted image

Na kazka panasaus radau, reiks bandyt gal gausis taip pat bigsmile.gif

Meksikietiška sriuba

Ingredientai:
Jautienos faršas, 200 gramų
Svogūnai, 1 vienetas
Pomidorai, konservuoti, lupti, skardinės, 2 vienetai
Pupelės, konservuotos, tamsios, skardinė, 1 vienetas
Pomidorų padažas, meksikietiškas, 200 gramų
Sultinys, jautienos, 1 stiklinė
Kmynai, truputį
Čili, raudonasis pipiras, truputį

Gaminimas:
Faršą ir svogūną pakepinti keptuvėje. Sudėti pupeles ir pomidorus ir troškinti viską kartu, po to supilti pomidorų padažą. Viską troškinti apie 10min. po to viską supilti į gilesnį puodą, supilti sultinį ir užbarstyti kmynų, čili prieskonių ir su mikseriu pertrinti. Dar viska pavirti ant silpnos ugnies. Patiekiant galima užbarstyti sūrio ar petražolių. Valgyti su skrebuciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chansse: 25 lapkričio 2008 - 12:35
QUOTE(Chansse @ 2008 11 25, 12:31)
Jo jo sita sriuba man kaip narkotikas lotuliukas.gif

Gaminimas:
Faršą ir svogūną pakepinti keptuvėje. Sudėti pupeles ir pomidorus ir troškinti viską kartu, po to supilti pomidorų padažą. Viską troškinti apie 10min. po to viską supilti į gilesnį puodą, supilti sultinį ir užbarstyti kmynų, čili prieskonių ir su mikseriu pertrinti. Dar viska pavirti ant silpnos ugnies. Patiekiant galima užbarstyti sūrio ar petražolių. Valgyti su skrebuciu

as farso netrinu, nes tada gaunasi vos ne kremine sriuba, man skaniau kai jauciasi farso gabaliukai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 25, 19:49)
as farso netrinu, nes tada gaunasi vos ne kremine sriuba, man skaniau kai jauciasi farso gabaliukai rolleyes.gif

as irgi ne, bet Cili picerijoj- sutrinta viskas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 11 25, 20:28)
as irgi ne, bet Cili picerijoj- sutrinta viskas  schmoll.gif

niekad nevalgiau Cili picerijoj tai del to ir nezinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 11 25, 21:28)
as irgi ne, bet Cili picerijoj- sutrinta viskas  schmoll.gif


Ar tos sriubytes skonis toks pat kaip cili picoj? bigsmile.gif
Atsakyti
aš dažnai gaminu šią sriubytę, nes mano vyras labai ją mėgsta smile.gif
gaminama ji labai paprastai. Pirma pakepu faršą, jo reikia apie 500gr. Sudeda prieskonius mėsos. Nuplikau pomidorus, nulupu žievelę, supjaustau papriką, čili pipiriukus, svogūną, česnako skiltelę. Sudedu į puodą daržoves ir faršą. Paverdu. Sudedu pomidorų padažą. Pačiam gale supilu pupeles. Jeiu per tiršra - įpilu dar vandens. Prie sriubos apkepu batono riekeles su sūriu orkaitėje.
Atsakyti