Įkraunama...
Įkraunama...

ČILI sriuba, troškinys

QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 03 08, 19:48)
aš dažnai gaminu šią sriubytę, nes mano vyras labai ją mėgsta smile.gif


Labai sauniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovilyte5 @ 2009 03 08, 19:48)
aš dažnai gaminu šią sriubytę, nes mano vyras labai ją mėgsta smile.gif

supr sriubyte, musu seima ja irgi labai megsta, o dar su tom bandelem wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chansse @ 2008 11 25, 13:31)
Jo jo sita sriuba man kaip narkotikas lotuliukas.gif

Gal kas bandete ir gavosi kas nors panasaus? wub.gif  parasykit praaasau
user posted image

Na kazka panasaus radau, reiks bandyt gal gausis taip pat bigsmile.gif 

Meksikietiška sriuba

Ingredientai:
Jautienos faršas, 200 gramų
Svogūnai, 1 vienetas
Pomidorai, konservuoti, lupti, skardinės, 2 vienetai
Pupelės, konservuotos, tamsios, skardinė, 1 vienetas
Pomidorų padažas, meksikietiškas, 200 gramų
Sultinys, jautienos, 1 stiklinė
Kmynai, truputį
Čili, raudonasis pipiras, truputį

Gaminimas:
Faršą ir svogūną pakepinti keptuvėje. Sudėti pupeles ir pomidorus ir troškinti viską kartu, po to supilti pomidorų padažą. Viską troškinti apie 10min. po to viską supilti į gilesnį puodą, supilti sultinį ir užbarstyti kmynų, čili prieskonių ir su mikseriu pertrinti. Dar viska pavirti ant silpnos ugnies. Patiekiant galima užbarstyti sūrio ar petražolių. Valgyti su skrebuciu



Kaip skaniai atrodo... thumbup.gif
Atsakyti
O jums rugsti gaunasi ta sriuba-troskinys?
Nes as sian gaminau pagal viena recepta,tai buvo neimanoma valgyti,nors dejau skardine pomidoru savose sultyse,heinz pupeliu skardine,pora pomidoru ir pomidoru pastos kokia 150g,puse kilogramo farso,viena paprika,svogunu ir cesnaku.Tai gavos skonis kaip gryna ketcupa is stiklainio valgytum,pomidoru rugstumas net astruma numuse.
Ar kazka ne taip padariau ar tiesiog taip ir turi buti?
Atsakyti
Aš tai darau pagal šį receptą:
Ingridientai:
5 šaukštai aliejaus
2 dideli svogūnai, smulkinti
1 smulkintas čili pipiras
5 skiltelės smulkinto česnako
1 kg maltos jautienos
2 skardinės po 800 ml pomidorų be odelių
Druskos, juodųjų pipirų
1,5 šaukštelio maltų kmynų
0,5 šaukštelio maltų raudonųjų pipirų
2 šaukšteliai maltos paprikos
2 šaukšteliai raudonėlio (oregano)
1 cinamono lazdelė
6 gvazdikėliai
500 g. raudonųjų pupelių. (Naudoju konservuotas).

Ruošimas:
Keptuvėje ar puode pakaitiname aliejų vidutiniu karščiu. Dedame svogūnus, čili pipirą ir česnaką. Kepame kol suminkštės.
Dedame jautieną ir kepame kol paruduos.
Dedame pomidorus su skysčiu, druską, pipirus, kmynus, čili miltelius, paprikos miltelius, raudonėlį, cinamoną ir gvazdikėlius. Uždengiame ir paliekame burbuliuoti ant silpnos ugnies maždaug 45 min.
Dedame pupeles (aš pusę jų prieš tai sutrinu su blenderiu) ir vėl troškiname apie 20 min. Jei trūksta skysčio, galima įpilti verdančio vandens.
Prieš valgant išimti cinamoną.

essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raselita: 23 kovo 2009 - 01:43
Uoa, ačiū už cinamono idėją troškiny mirksiukas.gif
Ką tik padariau, niam niam..... bigsmile.gif
Atsakyti
mano cilis:
apkepinu farsa (cia jau koki labiau megstat: vistiena, jautiena, kiauliena..), svogunelius, pora sutarkuotu morku, saliera, cesnaka, pora nuluptu pomidoru (ir dar tu darzoviu, kurios tada buna saldytuve...) Tada viska sudedu i puoda, supilu pupeles (dazniausiai perku keptas aitriuju papriku padaze), ipjaustau pora cili pipiriuku (astriai mes megstam ax.gif )
viska uzpilu pomidoru sultym ir troskinu, pabaigoj itarkuoju surio thumbup.gif
Atsakyti
man butinai turi buti cili sriuboj labai daug cesnako thumbup.gif ir cili pipiras turi jaustis smile.gif as tik kmynu nededu g.gif gal vertetu g.gif
Atsakyti
aš irgi viską panašiai darau-tik kai tingiu ir noriu švelnesnio skonio-dedu šaldytas meksikietiškas daržoves ir padažo dedu pagal skonį...Raudonėlis ir česnakai su čili-privalomi biggrin.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu, visgi arteja saltasis sezonas, norisi kazko skaunaus ir sildancio smile.gif
Cili sriubyte 4 porcijos (gal net daugiau rolleyes.gif ):
Gabaliukas surio (pirkau Cederio - nesivelia aplink sauksta)
2 stiklainiai pomidoru savo sultyse
1 stiklainiukas pomidoru leco
2 skardines pupeliu cili padaze (cia maximos produktas)
2 cili pipiriukai
500g farso
4 mazos prancuziskos pusryciu bandeles
1 svogunas
gabalelis sviesto
cesnako kelios skilteles
kiti prieskoniai pagal skoni

Farsa sudeti i keptuve ir pakepti, sudeti cili pipirus, smulkiai pjaustytus svogunus, cesnaka, kitus prieskonius ir pakepti. I puoda sudeti leca, pomidorus savo sultyse, pupeles ir is keptuves visa turini. Viska pavirti keleta min.
Tuo metu prancuziskas bandeles perpjauti pusiau. Sviesta, cesnaka ir truputi druskos sumaisyti, patirpinti mikrobangeje, gauta misini uztepti ant bandeliu ir truputi paskrudinti orkaiteje.
Sriubyte ipilti i dubeneli, uztarkuoti surio ir salia patiekti bandeles. Niam niam wub.gif mirksiukas.gif



Atsakyti
pasiskaiciau darysiu kazkuri receptuka bigsmile.gif labai noriu blush2.gif
Atsakyti
Mano čili:
faršo(pagal skoni) 500gr.
skardine pupeliu pomidoru padaze
skardine pomidoru be odeliu
raudonoji paprika 1vnt
cili pipiras 1 vnt
Pakepinu farša su prieskoniais,apkepus suberiu supjaustyta paprika ir cili,supilu viska iš skardiniu.pomidorus is skardines dar truputi pamaigau saukstu.tada troskinu (kartais pamaisant) kol viskas virsta praktiskai i viena mase.supylus i lekstes,ant virsaus barstom Džiugo suri
Atsakyti