Įkraunama...
Įkraunama...

1 mėnuo

Na, as visai neprasta,isbandyta ir gydytoju patarta buda apie pasutimus zinau ir su jumis galiu pasidalinti smile.gif paplovus uzpakaliuka padziovinkite fenu. Veikia sis budas aisku tik l.atsargiai is toliau ir nepaciu karsciausiu. O apie dzionson kosmetika visai nesanai girdejau, kad jie labai atnaujino savo kosmetika ir i gera puse. bet cia tik is nuogirdu.
Papildyta:
Norejau uzduoti ir as klausimeli.gal kas susidurete su zalsvu kakucium Duodu ir geruju linex milteliu pora kartu dienoi, bet visviene jis skysts,zalsvas ir su gleivem. As taip bijau,kad nebutu stafilakokas. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaarielis @ 2008 10 22, 23:18)
Na, as visai neprasta,isbandyta ir gydytoju patarta buda apie pasutimus zinau ir su jumis galiu pasidalinti smile.gif paplovus uzpakaliuka padziovinkite fenu. Veikia sis budas aisku tik l.atsargiai is toliau ir nepaciu karsciausiu. O apie dzionson kosmetika visai nesanai girdejau, kad jie labai atnaujino savo kosmetika ir i gera puse. bet cia tik is nuogirdu.
Papildyta:
Norejau uzduoti ir as klausimeli.gal kas susidurete su zalsvu kakucium Duodu ir geruju linex milteliu pora kartu dienoi, bet visviene jis skysts,zalsvas ir su gleivem. As taip bijau,kad nebutu stafilakokas. unsure.gif



Labukas 4u.gif
Mano maziukas taip pat zaliai pakakoja ir geltonai ir misriai ir biskuti gleiviu buna,taciau siandien sesele apziurejo,sake nieko baisaus,gali but kad nedavalge ar persivalge ir siaip dar zarnynas valosi ir ypac jei pati maitini.Svarbu istisai zaliai nedaro ir svoris auga ,vaikiukas ramus:super
Atsakyti
Sveikos,
Ar jusu maziai ka nors daro idomaus? Maniskiui menuo ir savaite, bet nematau, kad labai idemiai kazka sektu, guguotu ar dar kaip nors mane dziugintu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga197733 @ 2008 10 23, 13:42)
Sveikos,
Ar jusu maziai ka nors daro idomaus? Maniskiui menuo ir savaite, bet nematau, kad labai idemiai kazka sektu, guguotu ar dar kaip nors mane dziugintu.... g.gif

doh.gif
dziugina nuo pat pirmos dienos tuo kad yra, tuo kad isikimba i pirsciuka kai valgo, kad akyse klaustukai . ar pastebejot mamytes kad is pradziu leliuku zvilgsniukas kaip seno ismintingo zmogaus, o paskui gimsta smalsumas jose ir kas dien vis dideja ir dideja wub.gif, tirpstu kai i mane pasiziuri ir nusisypso wub.gif wub.gif wub.gif ... labai dziaugina kai nors koki vakareli pilvelio bedos nekamuoja ir mano vaikelis gali ramiai miegoti.
Atsakyti
QUOTE(lina-kameja @ 2008 10 23, 20:40)
doh.gif
dziugina nuo pat pirmos dienos tuo kad yra, tuo kad isikimba i pirsciuka kai valgo, kad akyse klaustukai . ar pastebejot mamytes kad is pradziu leliuku zvilgsniukas kaip seno ismintingo zmogaus, o paskui gimsta smalsumas jose ir kas dien vis dideja ir dideja wub.gif, tirpstu kai i mane pasiziuri ir nusisypso wub.gif  wub.gif  wub.gif ... labai dziaugina kai nors koki vakareli pilvelio bedos nekamuoja ir mano vaikelis gali ramiai miegoti.



Labukas 4u.gif
Na taip graziai pasakei,kad ir dadeti nera ka clap_1.gif Is tikruju,kai gerai stebi mazyti,tai matosi pokyciai kas dien.nors mes dar mazyciai,3sav,bet jau daug pasikeitem nuo tos dienos,kai atejome i si pasauli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-kameja @ 2008 10 23, 20:40)
doh.gif
dziugina nuo pat pirmos dienos tuo kad yra, tuo kad isikimba i pirsciuka kai valgo, kad akyse klaustukai . ar pastebejot mamytes kad is pradziu leliuku zvilgsniukas kaip seno ismintingo zmogaus, o paskui gimsta smalsumas jose ir kas dien vis dideja ir dideja wub.gif, tirpstu kai i mane pasiziuri ir nusisypso wub.gif  wub.gif  wub.gif ... labai dziaugina kai nors koki vakareli pilvelio bedos nekamuoja ir mano vaikelis gali ramiai miegoti.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
1menuo-dar ramuma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2008 10 26, 21:00)
1menuo-dar ramuma biggrin.gif

drysciau nesutikti 4u.gif
cia jau nuo nestumo ir gimdymo ir leliuko nervu sistemos, man taip atrodo, priklauso, nes su pirmagime jau jai bunant 2-ju savaiciu visi namiskiai ant pirstu galu vaiksciojo, kad tik miegotu, nes realiai ismiegodavo tik kokias 14 val per para ir tai lauke arba ant ranku. ir taip beveik 2 metus. per ta laika i seseli pavirtau, sveriau 52 - 54 kg, kai sveriu ~60, ir ugis tai nemenkas. o va db mazyle ismiega kaip pagal vadoveli, rami, tik kai juodos arbatos uzgeriu vakarini koncerta jau kaip reikiant pakelia ( 0 vat kava galiu gerti blink.gif ). man buvo stebuklas kai nemiegancia ikroviau i lovyte kad nueit kazko pasiimti, o uz gryzus ji jau miegojo thumbup.gif laikau spygas kad ir toliau taip butu. smile.gif
p.s. menesiuko proga mano zuikis taip graziai "pakalbejo" wub.gif
p.s.s. visom mamytem linkiu ramiu vaikuciu 4u.gif , o neramuoliu mamytem 4u.gif kantrybes, galu gale vis tiek isaugs smile.gif
Atsakyti
gal turite kokiu patarimu nuo pilvo putimo? naudioju espumizana bet nieko jis nepadeda, gaila ziureti i savo lelyte kai raitosi ir negali uzmigti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LaVitaea @ 2008 10 27, 11:33)
gal turite kokiu patarimu nuo pilvo putimo? naudioju espumizana bet nieko jis nepadeda, gaila ziureti i savo lelyte kai raitosi ir negali uzmigti verysad.gif

Sab sempleks pabandyk. mum ir espumisanas nelabai padedavo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braske1977 @ 2008 10 27, 10:41)
gal turite kokiu patarimu nuo pilvo putimo? naudioju espumizana bet nieko jis nepadeda, gaila ziureti i savo lelyte kai raitosi ir negali uzmigti

pilva vaikui gerai pamasazuok wink.gif man dar nebuvo kd masazas nepadetu smile.gif
sakykit, mamos, mano maze vakar pasitustino geltonom gleivem ar tai normalu? mums 7 sav
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

jei nieko pries, ir as prisijungsiu prie jusu... ax.gif
Mano mazytei 22 dienos.... wub.gif

bet va mus dabar labiausiai kankina atpylimas ir nenoras atsirugauti unsure.gif
ar tai normalu g.gif bandom ir pakelti po valgio, bet nepadeda. O kai vel paguldom, tada ima ir atpila.... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varniukas: 27 spalio 2008 - 20:21