Įkraunama...
Įkraunama...

1 mėnuo

laba dienele. norejau paklausti, kaip reikia gydyti issutima? g.gif aciu uz informacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(djute @ 2008 10 20, 14:09)
laba dienele. norejau paklausti, kaip reikia gydyti issutima?  g.gif aciu uz informacija  smile.gif



Su sudocrem ir dupce plauti po kranu,o ne servetelemis sluostyti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 20 spalio 2008 - 13:54
QUOTE(EgluteN @ 2008 10 20, 15:53)
Su sudocrem ir dupce plauti po kranu,o ne servetelemis sluostyti thumbup.gif



Tai kad serveteliu beveik nenaudoju, dupce plaunama vandenuku smile.gif Nebent babule vale servetelem, nes ji priziurejo dukryte savaitgali.
Atsakyti
QUOTE(djute @ 2008 10 20, 15:07)
Tai kad serveteliu beveik nenaudoju, dupce plaunama vandenuku  smile.gif  Nebent babule vale servetelem, nes ji priziurejo dukryte savaitgali.



Tai pasakyk babulei,kad daugiau taip nedarytu ir bent jau kol praeis duok uzpakaliukui pakvepuoti,is po nakties,nuplauk,kremuku patepk ir palik plikute odyte pakvepuot 4u.gif
P.S.Man tai labai gerai sitai sekasi,mazylis vis fontaniuka paleidzia,laiko nepataikau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(djute @ 2008 10 20, 14:09)
laba dienele. norejau paklausti, kaip reikia gydyti issutima?  g.gif aciu uz informacija  smile.gif




Taip jokiu seveteliu!
Atsakyti
QUOTE(djute @ 2008 10 20, 14:09)
laba dienele. norejau paklausti, kaip reikia gydyti issutima?  g.gif aciu uz informacija  smile.gif

Dermilon tepalas labai gerai nuo issutimo - vaistinese parduoda 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif su kuo maodotes?smile.gif ar naudo jat kokiu losijonu? smile.gif nuo keliu savaiciu tinka "jonson bedtime"? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Waidilute @ 2008 10 21, 19:10)
sveikos mamytes smile.gif su kuo maodotes?smile.gif ar naudo jat kokiu losijonu? smile.gif nuo keliu savaiciu tinka "jonson bedtime"?  ax.gif

na as tai nuo gimimo maudau su jonson bed time. o po maudyniu tepu aliejuku ir uzpakaliuka kremuku nuo isutimu. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki
norejau paklausti del johnson aliejaus odai, ar buvo kam isberimu ar alergijos? snekejom su daktare , tai jinai ne vieno gero zodzio apie ji nepasake, doh.gif vis savo kazkoki alieju siule. g.gif o johnson vos neuzdraude nauduotis
Atsakyti
QUOTE(vekoni @ 2008 10 21, 21:25)
sveiki
norejau paklausti del johnson aliejaus odai, ar buvo kam isberimu ar alergijos? snekejom su daktare , tai jinai ne vieno gero zodzio apie ji nepasake, doh.gif  vis savo kazkoki alieju siule. g.gif o johnson vos neuzdraude nauduotis

as naudoju Bubhen aliejuka, tai nuo jo nieko. O jonson aliejuko net nebandziau.
Atsakyti
QUOTE(vekoni @ 2008 10 21, 20:25)
sveiki
norejau paklausti del johnson aliejaus odai, ar buvo kam isberimu ar alergijos? snekejom su daktare , tai jinai ne vieno gero zodzio apie ji nepasake, doh.gif  vis savo kazkoki alieju siule. g.gif o johnson vos neuzdraude nauduotis


johnson visa kosmetika prasta, ji labai sukelia alergijas, čia jau iš savo patirties rašau ir netik savo. net man pačiai pasitepus sukulo alergija, nors šiaip aš nealergiška
Atsakyti
QUOTE(Jolantukas Z @ 2008 10 22, 10:51)
johnson visa kosmetika prasta, ji labai sukelia alergijas, čia jau iš savo patirties rašau ir netik savo. net man pačiai pasitepus sukulo alergija, nors šiaip aš nealergiška



Sveikutes 4u.gif
Ne labai daug ka galiu pasakyti del visu produktu bendrai,nes pati paskutines nestumo savaites johnsons alirjum tepiau pilvuka ir kuno losijona naudojau,taciau serveteles tikrai prastos.M ano mazyliui paraudo uzpakaliukas,kai panaudojau viena diena po pampers sensitive,nes baigesi g.gif Siaip dabar tik vandenuka ir sudocrem kai reikia panaudojam,serveteles tik nakti,kad vel ramiai uzmigt galetu netampomas ax.gif
Atsakyti