Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis 13 tema

QUOTE(Nerytė @ 2008 07 24, 16:38)
tokias jau pirkau. suroki skrebuciai ax.gif

O čia didesniuose prekybos centruose turbūt galima nusipirkti? smile.gif Gal pakuotę būtų galima pamatyti? ax.gif O kur maždaug ieškoti? Prie visokių barankų, džiūvėsių ir pan.? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babyface @ 2008 07 24, 14:44)
O čia didesniuose prekybos centruose turbūt galima nusipirkti? smile.gif Gal pakuotę būtų galima pamatyti?  ax.gif O kur maždaug ieškoti? Prie visokių barankų, džiūvėsių ir pan.? smile.gif

as ne LT juos pirkau
Papildyta:
stai taip atrodo
mano vaikas vienus juos megsta valgyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 24 liepos 2008 - 14:53
QUOTE(babyface @ 2008 07 24, 15:44)
O čia didesniuose prekybos centruose turbūt galima nusipirkti? smile.gif Gal pakuotę būtų galima pamatyti?  ax.gif O kur maždaug ieškoti? Prie visokių barankų, džiūvėsių ir pan.? smile.gif

esu mačius aš tokių skrebučių pas mus maxėj tai tikrai, man atrodo kad jie buvo prie sausų sriubų kur yra ir panašiai, o gal ką maišau g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 07 24, 16:54)
esu mačius aš tokių skrebučių pas mus maxėj tai tikrai, man atrodo kad jie buvo prie sausų sriubų kur yra ir panašiai, o gal ką maišau  g.gif

būna būna, esu ir aš mačius, tik ne tokius, kitokie šiek tiek, bet berods kad Maximoj g.gif
Atsakyti
ar galima pas jus prisijunkti? blush2.gif vis paskaitydavau, paskaitydavau.. bet va nusipirkom normalu fotika, tai jau ir as galiu savo dar kolkas truputi netokius profesionalius bet kurinelius parodyt ax.gif pvz musu pietus : kepsniai, su fri bulvytemis ir ananasais.. kepsny kepiau is kiaulienos kumpio.. marinatas: garstycios, keciupas, majonezas, bazilikas, mairunas, pipirai (nedaug reikia), druska.. palaikiau kokias tris valandas aptepus ir kepiau smile.gif siaip skonis truputi panasus i vistienos iseina biggrin.gif bet laaabai skanu, tik marinuojant reikia tos "koses" nepagailet ax.gif
Papildyta:
nu gi ***** neduoda man foto ikelt unsure.gif gal galit, jei nesunku, paaiskint i az kodel? unsure.gif
Atsakyti
Neryte nu jau patiekalų grožis thumbup.gif .Ir sriubai mintį gera davei 4u.gif .


Aš šiandien ilgai galvojau ką čia pagaminus.Turėjau gabalą kiaulienos mentės.Taigi paprasčiausiai pamarinavau valandėlę su santa maria prieskoniais,pridėjau žolelių,sukišau į rankovę kartu su bulvėmis ir kepiau apie valandą.Skonis nerealus gavosi,net pati nesitikėjau thumbup.gif .Padažiukas-tomatai,majonezas,bazilikas smulkintas.Valgom su pjaustytom paprikom,apšalkstytom trupučiu obuolių actu ir alyvuogių aliejumi,kelios kruopos druskos user posted image

Prieskoniai
user posted image
Mėsos šmotas biggrin.gif
user posted image
Galutinis rezultatas rolleyes.gif
user posted image

Dar turėjau kopūsto likučių tai sugalvojau kopūstų kotletukų pakept.Skaniausi man šalti su majonezu.Primena žuvies kotletus mirksiukas.gif

Nedidelė galva kopūsto
2 kiaušiniai
0,5 stiklinės manų kruopų
2-3 v.šaukštai miltų
1 svogūnas
1-2 skiltelės česnako
druskos, pipirų ,kitokių prieskonių pagal skonį.
Veiksmai :
Kopūstą sutarkuoti,jei labai sultingas,truputį nuspausti sultis.Sudėti smulkiai supjaustytą svogūną,česnaką.Suberti manų kruopas,miltus,prieskonius, gerai išmaišyti.Formuoti kotletus ir kepti aliejuje.

user posted image
Atsakyti
user posted image

va ir mano kepsnys rolleyes.gif dekui mammkai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 24 liepos 2008 - 17:23
QUOTE(indria @ 2008 07 24, 18:22)
user posted image

va ir mano kepsnys rolleyes.gif  dekui mammkai 4u.gif

Nėr už ką irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 07 24, 16:52)
Neryte nu jau patiekalų grožis  thumbup.gif .Ir sriubai mintį gera davei  4u.gif .


aciu ax.gif ale ir tavo patiekaliukai ne ka prastesni bigsmile.gif

QUOTE(indria @ 2008 07 24, 17:22)
user posted image

va ir mano kepsnys rolleyes.gif  dekui mammkai 4u.gif

oj, kokia mazyte nuotrauka, nieko nesimato verysad.gif
Atsakyti
visaip bandziau idet, tai sumazinau labai.. o jau isdidinus issilieja vaizdas verysad.gif pazadu kitos nuotraukos bus normalios, dabar jau moku didis.gif biggrin.gif
Atsakyti
wow wow wow..

nius:
dlambliukas- niam
Nerytė- niam niam
blondynka-niam niam niam
mammka- niamniam niamniamniam..ir dar niam.

Aguonele ir Briliantas-Aciu ir ner uz ka..
O jei kam reikia agurkeliu ir netucia pro Grayslake kaimeli vaizuosit, tai uzsukit, visad turiu daug ir shvieziai pamarinuotu mirksiukas.gif biggrin.gif ..

Indria-sveika, prisijungus 4u.gif
Atsakyti
Pas mane makaronų faršo apkepas tipo.Makaronus verdu, faršą apkepu su morkomis, į formą, abi barstau sūriu ir į orkaitę 4u.gif Paprasta kaip du kart du smile.gif
Atsakyti