Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis 13 tema

QUOTE(mammka @ 2008 07 24, 14:52)
[Mėsos šmotas  biggrin.gif

thumbup.gif saunu,o kotletuku tai noreciau,as uzvakar irgi smota mesos kepiau,tik ipjoviau daug skyliu ir ten prikisau daug cesnako skilteliu ir aptepiau grudetom garstyciom,buvo labai skanu.

QUOTE(Elena @ 2008 07 24, 18:16)
[color=darkviolet]Pas mane makaronų faršo apkepas tipo.Makaronus verdu, faršą

thumbup.gif Skaniai skaniai tu cia...
O as siandien kepiau nusiziuretus 6663 kotletukus su tarkuotais grybais ir suriu.Nu gavosi taip skanu,akd nemoku apsakyt,MB tai valge ir sake tiesiog tirpsta burnoje ir maciau kaip tirpsta jie skardoje lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Daugiau jokiu kitokiu kotletu nenoriu,tik situ,ACIU TAU!!!!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jeezau, kaip malonu.. blush2.gif Aciuu, ale pritariu, tikrai skanu..ir kept atsistojus nereikia..
Kartais (kai ner farsho po ranka..) ta pacia grybu (su priedais) mase kraunu ant plonu batono riekeliu ir skrudinu orkaitej- sveciai megsta tuos karshtus sumushtiakus su grybais..

Elena, gal ir paprastas tas receptas, nu bet ziauriai neprastai ta foto atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 07 24, 21:53)
thumbup.gif saunu,o kotletuku tai noreciau,as uzvakar irgi smota mesos kepiau,tik ipjoviau daug skyliu ir ten prikisau daug cesnako skilteliu ir aptepiau grudetom garstyciom,buvo labai skanu.

Niu va,žiūrinėjau kaip tik su garstyčiom,bet per mažai turėjau.Tingėjau į pardę šliaužt blush2.gif .Kitą kart reiks su garstyčiom pabandyt 4u.gif .

QUOTE(6663 @ 2008 07 24, 23:20)
Jeezau, kaip malonu.. blush2.gif Aciuu, ale pritariu, tikrai skanu..ir kept atsistojus nereikia..
Kartais (kai ner farsho po ranka..) ta pacia grybu (su priedais) mase kraunu ant plonu batono riekeliu ir skrudinu orkaitej- sveciai megsta tuos karshtus sumushtiakus su grybais..
----------------
Elena, gal ir paprastas tas receptas, nu bet ziauriai neprastai  ta foto atrodo 4u.gif

Nu jei taip giriat teks kept bigsmile.gif thumbup.gif
-------------
drinks_cheers.gif arba fotografė gera,arba su didele meile patiekalus ruošia biggrin.gif
Atsakyti
va prisidėsiu ir aš prie jūsų....
kepiau "rudnosiukus"
įdarui dejau morkyciu, svogunu, paprikos ir šviežių žriniuku
user posted image
Atsakyti
Prisiziurejus jusu nuotrauku viskas taip nerealiai skanu atrodo... Atejo ir man ikvepimas - jusu teismui orkaiteje kepti sonkauliukai (sonkauliukus pamarinuojam ir i orkaite).
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darling...: 25 liepos 2008 - 08:57
Sveikos 4u.gif

bandysiu siandien freimules ideta receptuka su pievagrybiu idaru:

user posted image
tik as darysiu su vistiena ax.gif

Tai gal galetumet koki nors skanu padaziuka pasiulyti g.gif 4u.gif
Atsakyti
zirniene su kiaules kojom
user posted image

user posted image

Sparaginiu pupeliu salotos

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2008 07 25, 14:14)
zirniene su kiaules kojom

Sparaginiu pupeliu salotos


čia tema RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS, o ne parodyti, tai,kas šiandien pas jus pietums !!!

nu aš suprantu, kad įdomu ir tą pamatyti,ką gaminot pietums, bet tam juk yra atskira tema doh.gif

Va čia rodo tik tai, ką gamino ar valgė


Sorry, bet.. reikia tvarkos, ir aš tikrai netrauksiu į bendrą sąrašą jei yra tik foto schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 25 liepos 2008 - 13:18
QUOTE(mammka @ 2008 07 24, 17:52)

Dar turėjau kopūsto likučių tai sugalvojau kopūstų kotletukų pakept.Skaniausi man šalti su majonezu.Primena žuvies kotletus  mirksiukas.gif

Nedidelė galva kopūsto
2 kiaušiniai
0,5 stiklinės manų kruopų
2-3 v.šaukštai miltų
1 svogūnas
1-2 skiltelės česnako
druskos, pipirų ,kitokių prieskonių pagal skonį.
Veiksmai :
Kopūstą sutarkuoti,jei labai sultingas,truputį nuspausti sultis.Sudėti smulkiai supjaustytą svogūną,česnaką.Suberti manų kruopas,miltus,prieskonius, gerai išmaišyti.Formuoti kotletus ir kepti aliejuje.

user posted image

joo,įdomus receptukas thumbup.gif o jei kopūstą ir svogūnus per mėsmalę g.gif tingiu tarkoti blush2.gif reikės būtinai išbandyti,nes mano šeimyna kopūstus nilabai schmoll.gif gal nesupras,jei nesakysiu ko ten prikišta tongue.gif ir kiek tų kotletų iš tokio kiekio gaunasi maždaug? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 07 25, 15:17)
joo,įdomus receptukas  thumbup.gif o jei kopūstą ir svogūnus per mėsmalę  g.gif tingiu tarkoti  blush2.gif reikės būtinai išbandyti,nes mano šeimyna kopūstus nilabai  schmoll.gif gal nesupras,jei nesakysiu ko ten prikišta  tongue.gif ir kiek tų kotletų iš tokio kiekio gaunasi maždaug?  4u.gif

Nu nebandžiau niekad per mėsmalę g.gif .Man ir su tarka greit susitarkuoja mirksiukas.gif .Svogūną irgi sutarkavau...Per mėsmalę turbūt labai sulčių bus,neįsivaizduoju net unsure.gif .
Duok šaltus ant duonos su majonezu tikrai nesupras kame reikalas lotuliukas.gif lotuliukas.gif .O kopūsto užtenka mažo.Va tiek ir gaunasi kiek foto matosi iš mažiuko (apie 10-12) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 25 liepos 2008 - 14:37
INGRIDUK
Kaip gaminai sparagu salotas? Prasom recepto ax.gif
Atsakyti
vakar musu pietus buvo is likuciu biggrin.gif
virti ryziai + desreles + kons.zirneliai + morkos + kalafijoras rolleyes.gif isejo tikrai labai neblogai rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 26 liepos 2008 - 12:09