Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis 13 tema

puse tokiu puse tokiu, tai as dedu virtu bulviu tiek kiek yra jau ispaustoi tarkio.
aciu uz pagyras cepelinams, juos daryti visiskai nesunku, as ju pati kiap ir nelabai megstu, bet uztat seimyna tai juos dievina, tai priverdu dideli puoda tai dviem dienom uztenka.
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2008 07 31, 20:23)
Labai aciu uz zuvies receptuka, berods Aguonelei, skonis nerealus thumbup.gif Dariau su pangasija thumbup.gif




Sita zuvyte kai paragavau ,kitokios ir nebeperku ,nu nereali ji wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 07 31, 20:33)
Makaronai su žiediniais kopūstais  4u.gif

Sudoročiau akimirksniu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 07 31, 10:33)
Makaronai su žiediniais kopūstais  4u.gif



Oj koks skanumelis bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2008 07 31, 18:25)
aš dedu žalią faršą paprieskoniuotą, panašiai paruoštą kaip kotletams smile.gif

aciuks.gif o jis isverda?
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2008 08 01, 11:20)
aciuks.gif o jis isverda?

aisku mirksiukas.gif mirksiukas.gif tik zalias ir dedas net pagal senobiskus receptukus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 01 rugpjūčio 2008 - 10:35
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 31, 18:10)
nezinau kur tas receptas  g.gif bet atkeliu is uzkandziu, nes ten trumpiau ieskot buvo ax.gif

dėjau šitą receptą tikrai, tik dabar jau nebopamenu kurioj temoj blush2.gif
Atsakyti
[quote=aguonele,2008 07 27, 22:25]
As siandien dariau zuvyte (nu niam niam kaip skaniai gavos blush2.gif )

Reikes: zuvytes paprieskuoniuotos,keptu atskirai poru bei morku,surio ir majonezo.
user posted image
Visa darzoviu mase sumaisyti ir uzdeti ant zuvytes.Kepti apie 25 min.
user posted image
user posted image
Galvojau pavalgysiu lengvai,bet deja taip nesigavo doh.gif ,nes kai taip skanu gavos tai kartojau vis.. wub.gif

ploja.gif ploja.gif ploja.gif Siandien ir as kepiau sita zuvyte.Nu nerealiai skaniai gavosi ir labai greitai.Aciu uz recepteli,jis jau mano favoritu sarase thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaikasienė @ 2008 08 01, 18:34)
ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif Siandien ir as kepiau sita zuvyte.Nu nerealiai skaniai gavosi ir labai greitai.Aciu uz recepteli,jis jau mano favoritu sarase thumbup.gif

merginos, cituojant nebedėkim antrą kartą nuotraukų, nestabdykim puslapio krovimo 4u.gif pati irgi vieną kartą gavau pastabą, įsiminiau ilgam mirksiukas.gif
Atsakyti
O kokia zuvyte labiausiai tinka siam patiekalui, juru lydekos file?
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2008 08 01, 19:21)
O kokia zuvyte labiausiai tinka siam patiekalui, juru lydekos file?

daugelis darė su pangasijų filė, aš irgi 4u.gif nuo tada, kai atradau tą žuvį, kitokios nebeperku, nepalyginsi su jūros lydeka ar menke schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 08 01, 20:15)
merginos, cituojant nebedėkim antrą kartą nuotraukų, nestabdykim puslapio krovimo  4u.gif pati irgi vieną kartą gavau pastabą, įsiminiau ilgam  mirksiukas.gif


Ok,aciu uz pastaba ax.gif

Reiks ir man pabandyt pangasijas,idomu ar tikrai skonis skiriasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikasienė: 01 rugpjūčio 2008 - 19:04