Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis 13 tema

QUOTE(Nerytė @ 2008 08 02, 14:13)
labai skaniai atrodo, tik as visad dar farso dedu, nes MB mesaedis doh.gif
drinks_cheers.gif irgi labai skani zuvis, bet pangasija man skaniausia  ax.gif
siandien ir as darysiu Aguoneles pangasijas smile.gif

aš palengva pereinu prie mitybos "kuo mažiau mėsos", tai stengiuosi daržoves naudot ax.gif

užkrėtė aguonėlė visas su ta žuvyte, bet kad nerealiai skanu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2008 07 17, 20:06)
Matyt pirma gamintoja busiu sitoj temoj  tongue.gif

Pirma karta bandziau daryt siandien traskia menkes file saldziarugsciame padaze (negaliu atsivalgyt sito patiekalo kinieciu restoranuose  wub.gif  Namie pavyko geriau nei tikejausi - skonis superinis  cool.gif

user posted image
Vieno kasnio gabaleliais supjausciau menke, pabarsciau gausiai zuvies prieskoniais. Iki standumo isplakiau kiausinio baltyma. Menkes gabalelius apvolioti kiausinio baltyme, tada krakmole, ir kepti aliejuje (jo reikia daug), kol susidaro traski plutele. Iskepus alieju nupilti, kad nesusigertu i zuvi.

Padazas: kelios skilteles smulkinto cesnako, saukstas medaus, citrinos sulciu, keli saukstai sojos padazo ir galima ipilti ananasu arba apelsinu sulciu. Viska pakaitinti ir pabaigoje iberti sauksteli krakmolo, dar siek tiek pakaitinti.

Padaza uzpilame ant zuvytes, ismaisome, kad apliptu ir skanaus  4u.gif

na sita patiekaliuka ir padaza buuutinai pasidarysiu, nes kinieciuose jo negaliu atsivalgyti doh.gif
Tiesa Nova, o medus turi butinai buti tirstas ar gali buti ir kietas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JoanaS @ 2008 08 02, 15:49)
aš palengva pereinu prie mitybos "kuo mažiau mėsos", tai stengiuosi daržoves naudot  ax.gif

užkrėtė aguonėlė visas su ta žuvyte, bet kad nerealiai skanu  bigsmile.gif

as jau irgi kelios dienos darau ta zuvyte....tai snd padariau vietoje morku,paprikos irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 08 01, 23:16)
na as pasirodysiu savaji bulviu apkepa... blush2.gif



Kaip paprasta bigsmile.gif o jau kaip skaniai atrodo bigsmile.gif , reiks kada pabandyti, aciu uz ideja thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2008 08 02, 16:20)
Kaip paprasta  bigsmile.gif  o jau kaip skaniai atrodo bigsmile.gif , reiks kada pabandyti, aciu uz ideja  thumbup.gif  4u.gif

tikrai skanu buvo mirksiukas.gif
parasyk kaip tau seksis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 08 02, 06:24)
tikrai skanu buvo mirksiukas.gif
parasyk kaip tau seksis smile.gif

Butinai parasysiu 4u.gif daryciau nors ir siandien tik desrytes neturiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2008 08 02, 17:10)
Butinai parasysiu  4u.gif  daryciau nors ir siandien tik desrytes neturiu blush2.gif

dek bele kokia mesyte mirksiukas.gif (desrele, kumpi ar pan)
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 08 02, 07:22)
dek bele kokia mesyte mirksiukas.gif  (desrele, kumpi ar pan)

aha bigsmile.gif kai parasiau zinute tada tik pagalvojau, juk galiu bet kokia mesyte pakepinti blush2.gif bigsmile.gif reiks siandien tikrai daryti, nes saldytuve nieko gero nera blush2.gif o siam patiekalui viska turiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2008 08 02, 16:41)
aha  bigsmile.gif  kai parasiau zinute tada tik pagalvojau, juk galiu bet kokia mesyte pakepinti  blush2.gif  bigsmile.gif reiks siandien tikrai daryti, nes saldytuve nieko gero nera  blush2.gif  o siam patiekalui viska turiu  thumbup.gif

lauksim atsiliepimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 08 02, 07:44)
lauksim atsiliepimu  mirksiukas.gif

Parasysiu atsiliepimus jau tik rytoj, nes pas mane dar rytas reik sulaukt vakarienes, kai vyras grys, bet jau kaip noriu dabar net seiles tysta kai pagalvoju doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2008 08 02, 16:46)
Parasysiu atsiliepimus jau tik rytoj, nes pas mane dar rytas reik sulaukt vakarienes, kai vyras grys, bet jau kaip noriu dabar net seiles tysta kai pagalvoju  doh.gif  blush2.gif

gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
bandziau siandien daryt kebabus rolleyes.gif
user posted image
user posted image

lavaso duona, pomidoras, agurkiukai, pakepinti mesytes gabaliukai, pekino kopustas ir padazas rolleyes.gif

radau superini padaza tinkanti kebabams daryti, maximoj su akcija buvo biggrin.gif man labiausiai patiko su italiskais prieskoniais rolleyes.gif tik ir ji dar su grietine skiedziau, man taip skaniau pasirode..
user posted image
Atsakyti