Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis 13 tema

QUOTE(indria @ 2008 08 02, 18:41)
bandziau siandien daryt kebabus rolleyes.gif
user posted image
user posted image

lavaso duona, pomidoras, agurkiukai, pakepinti mesytes gabaliukai, pekino kopustas ir padazas rolleyes.gif

radau superini padaza tinkanti kebabams daryti, maximoj su akcija buvo biggrin.gif  man labiausiai patiko su italiskais prieskoniais rolleyes.gif tik ir ji dar su grietine skiedziau, man taip skaniau pasirode..
user posted image

ir kaip skonis?
Atsakyti
hihihi.gif
Mano vakariene
user posted image
Isterliojau laksta remoladu,uzdejau salotu,pomidoru,paprikos,ridisku.....
user posted image
...tuomet pakepinau kebabo mesa ir viska susukau
user posted image

Skanumelis thumbup.gif
Neperseniausiai dariau ir su tunu.Tuna pakepinau su svogunu,paprika,sampinjonais.Laksta istepiau su remoladu ir garstyciom,isdeliojau agurkais ir vel viska susukau essen.gif
Atsakyti
viki81, o lavasas pirktinis?
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 08 02, 22:32)
viki81, o lavasas pirktinis?

drinks_cheers.gif jei kepi pati tai isduok paslapti kaip blush2.gif
Atsakyti
Pirktinis, deja neturiu orkaites
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 08 02, 06:24)
tikrai skanu buvo mirksiukas.gif
parasyk kaip tau seksis smile.gif

Na as jau po vakarienes bigsmile.gif tikras skanumelis neklydau thumbup.gif sedim su vyru dabar pilvus isverte apsiryjimas grynas blush2.gif doh.gif tik as bulviu sluoksniais nedejau nes paziurejau,kad neturiu ju daug tai viska kartu sumaisiau ir uzpyliau padazu ax.gif Aciu uz receptuka 4u.gif
Atsakyti
gal gali pasakyti kur ta lavasa pirkti, ir speju jis brangokas, tai gal galit parasyt kaip panasu pasigamin
Beje kokia mesyte ke[int ir kaip
brangiausios seimininkutes parasykit i az su visom,smulkmenom kaip ir is ko padaryt kebaba, noriu pradziugint MB
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 07 31, 09:10)

CEPELYYYYYYYYYYYYYNAI swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2008 08 02, 21:38)
drinks_cheers.gif  jei kepi pati tai isduok paslapti kaip blush2.gif

tai kad nemoku, del to ir klausiu ar pirko ar pati kepe blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 08 02, 20:24)
ir kaip skonis?

thumbup.gif daug skaniau uz tuos pirktinius, nes kai pati dariau, tai ir mesytes nepagailejau rolleyes.gif vyras siandien vel prase, tai pietum vel buvo kebabai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 03 rugpjūčio 2008 - 13:52
QUOTE(viki81 @ 2008 08 02, 22:13)
hihihi.gif 
Mano vakariene
user posted image
Isterliojau laksta remoladu,uzdejau salotu,pomidoru,paprikos,ridisku.....
user posted image
...tuomet pakepinau kebabo mesa ir viska susukau
user posted image

Skanumelis  thumbup.gif
Neperseniausiai dariau ir su tunu.Tuna pakepinau su svogunu,paprika,sampinjonais.Laksta istepiau su remoladu ir garstyciom,isdeliojau agurkais ir vel viska susukau  essen.gif

remoladu ka cia tas zodis reiskia g.gif
ir kaiptu mesa darai dar vienas klausimelis islyko man g.gif

QUOTE(RDA @ 2008 08 03, 01:33)
gal gali pasakyti kur ta lavasa pirkti, ir speju jis brangokas, tai gal galit parasyt kaip panasu pasigamin
Beje kokia mesyte ke[int ir kaip
brangiausios seimininkutes parasykit i az su visom,smulkmenom kaip ir is ko padaryt kebaba, noriu pradziugint MB
lavasas yra pirkti iki parduotuvej prie duonos, o kainuoja apie tris litus jei neklystu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,

ateinu pasakyti, kad vakar dariau aguoneles pangasijas su morkom ir porais ir mums nepatiko sad.gif nusprendem ,kad mums skaniausia kepta zuvis , o ne troskinta blush2.gif
Atsakyti