Įkraunama...
Įkraunama...

Penki tibetiečių pratimai

QUOTE(eupforia @ 2014 08 12, 23:39)
nieko blogo nepastebėjau, pratimai puikiai išjudina kūna, ypač jei nėra laiko ar jėgų(o gal tinginys užpuola)ir praleidžiu porą dienų nesimankštinusi, tai po to kūnas atrodo net džiaugiasi kai išjudinu jį.  thumbup.gif

Smaguma. biggrin.gif 4u.gif
Šiandien pliaže mačiau moterį darančią pratimus. wub.gif Skaičiavau, lyg tai po 9 kartus visų darė. bigsmile.gif
Atsakyti
Buvau ir aš pradėjus daryti pratimus. Tikrai energijos užtaisas geras, savijauta ir nuotaika akivaizdžiai pagerėja. Tiesa, pradžioj ir mane lengvai pykino, tikriausiai nuo sukimosi pratimo, nes aš šiaip nuo pat vaikystės sunkiai pakeliu supimąsi, sukimąsi. Bet po kiek laiko darant pratimus kažkaip priprantu ir nebesijaučia jokio pykinimo.
Buvau užmetus šiuos pratimus. Dabar, atslūgus karščiams vėl darysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiprioji @ 2014 08 13, 20:02)
Buvau užmetus šiuos pratimus. Dabar, atslūgus karščiams vėl darysiu smile.gif

thumbup.gif 4u.gif Super.

Turiu klausimą. blush2.gif
Užsiskaičiau, kad vis gi labai rekomenduojamas 21-o karto pratimų darymas kasdien. Gal kuri kur nors rado, kodėl 21 kartas? Kas čia per mistinis skaičius? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smėlioAudra @ 2014 08 14, 17:30)
thumbup.gif  4u.gif Super.

Turiu klausimą.  blush2.gif
Užsiskaičiau, kad vis gi labai rekomenduojamas 21-o karto pratimų darymas kasdien. Gal kuri kur nors rado, kodėl 21 kartas? Kas čia per mistinis skaičius?  biggrin.gif

As supratau, kad toks skaicius yra maksimalus ir daugiau neverta saves pertempti.
Atsakyti
o ar kas nors rimtai isikirt, kaip galima daryti 6-a pratima tiems, kas nenori susilaikymo? kazkaip skaiciau ir nelabai supratau. ar niekas nedaro?
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 08 26, 15:01)
o ar kas nors rimtai isikirt, kaip galima daryti 6-a pratima tiems, kas nenori susilaikymo? kazkaip skaiciau ir nelabai supratau. ar niekas nedaro?


teoriškai domėjausi kaip jį atlikti, bet praktiškai neteko išbandyti, susilaikyti ir taip tenka, nėra su kuo nesusilaikyti. smile.gif Yra kur mintis nukreipti, tad kažkaip ir nėra poreikio išbandyti šį pratimą. Nors aišku būtų įdomu ar jis veikia taip kaip rašo apie jį.... O šiaip mane domina kiti klausimai, turiu problemų su alkūne ir kojos keliu (tenisininko ligą alkūnėj ko gero įsitaisiau, o kojoj menisko problemos gali būti, dar tiksliai neišsiaiškinau), nutraukiau pratimus ir galvoju ar gerai padariau. Realiai juos dariau jau prasidėjus negalavimams ir nepastebėjau, kad tos kūno vietos labai jau pyktų dėl to... Labiau kelia nerimą kiti žalojantys veiksniai(vairavimas, nėrimas vašeliu, papuošalų kūryba), kas man dabar nerekomenduojama, nors be visos šitos veiklos neįsivaizduoju savo gyvenimo... verysad.gif Bet vistik įdomu ir dėl pratimų - norėčiau vėl juos daryti, nežiūrint ligų ir nežinau kaip elgtis.... gal kas turit kokių minčių?
Atsakyti
na atsižvelgiant į tai, kad pratimai balansuoja gyvybinės energijos tekėjimą, tai jie kaip tik turėtų gydyti. juk ligos kyla ten, kur sutrinka tos energijos pratekėjimas. taip pat jei ir pablogėjimo nebuvo darant, tai gal kada nors pagerėjimas ateitų. nebent darant pratimus, jei suskausta tas vietas, tai gal tada negerai.
Atsakyti
Aš darau pratimus bet dar tik nepilną mėnesį. Keliai abu suvaryti pas mane (plyšę tiek vidiniai tiek įšoriniai meniskai abiejų kelių, su vieno kelio girnele kažkas netaip ir t.t.) tai nieko nepablogėjo kelių būklė. Kaip tik dažniau keliai tinti pradeda kai krūvio negauna. Aišku bėgiot nelabai galiu dėl kelių, bet šiem pratimam atlikt visšskai netrukdo , mano nuomone net padeda.
Buvus pas daug traumatologų, tai jei nenori operacijos būtina stiprinti kojų raumenis, dvigalvį ypatingai, nes kuo stipreni raumenys tuo mažesn apkrova sanariams. Kaip tai suprast nežinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 09 03, 12:58)
na atsižvelgiant į tai, kad pratimai balansuoja gyvybinės energijos tekėjimą, tai jie kaip tik turėtų gydyti. juk ligos kyla ten, kur sutrinka tos energijos pratekėjimas. taip pat jei ir pablogėjimo nebuvo darant, tai gal kada nors pagerėjimas ateitų. nebent darant pratimus, jei suskausta tas vietas, tai gal tada negerai.


tų vietų darant pratimus neskauda, dėl kelio paaiškėjo, kad girnelės problemos, geriu gliukozaminą, spėju karščio įtaka, visą liepą dirbau ir prakaitavau, gal su skysčiais išėjo reikalingos medžiagos... g.gif tik dabar dar, kad maža nepasirodytų, radikulitas susuko, leidžiuosi vaistus. doh.gif Bet jau gerėja, neužilgo reikės atnaujinti pratimų darymą, nes kūnas visas baigia sustingt nuo nejudrumo. blink.gif Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Darau, kaip tik šią savaitę po 13 kartų. Jaučiu, kaip kūnui patinka. Mane labiausiai penktasis "veža", daryčiau ir daryčiau jei tik jėgų būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2014 10 14, 14:40)
Darau, kaip tik šią savaitę po 13 kartų. Jaučiu, kaip kūnui patinka. Mane labiausiai penktasis "veža", daryčiau ir daryčiau jei tik jėgų būtų  biggrin.gif

Sveikos seniai matytos,
taigi prie siu pratimu grysiu jau trecia karta.Abu kartus nutraukiau daryti nes eme plateti peciai matyt nuo paskutiniu dveju pratimu.Bet turiu gryzti vel, nes nuo pms persivalgymu eme kauptis antsvoris.Si manksta man sumazindavo pms pozymius ir su jais nepriaugdavau svorio.Taigi norint nepriaugti svorio ir netapti isplerusia tai ko gero geriausias budas jei nera sveikatos papildomai sportuoti.Rekomenduoju.
Atsakyti
Vaizdinė medžiaga ir neatrodo sudėtinga :

http://www.delfi.lt/...l.d?id=70923848
Atsakyti