Įkraunama...
Įkraunama...

Penki tibetiečių pratimai

Tai va as dabar kai jau moku pratimus normaliai stengiuosi save kontroliuot ir vis priminti kad kvepuoti reikia,bet tik mintis nuklysta ir issimusu is ritmo...O kai tik pradejau daryti pirmom dienom tai isvis nekvepavau...nes labai susikaupus buvau-tokiais atvejais tiesiog pamirstu kvepuoti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 06 07, 20:36)
tokiais atvejais tiesiog pamirstu kvepuoti... blush2.gif

Va čia jau reikia atsargiau, kad nebūtų kaip tam ežiukui, kuris pamiršo kvėpuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2012 06 07, 20:42)
Va čia jau reikia atsargiau, kad nebūtų kaip tam ežiukui, kuris pamiršo kvėpuoti  biggrin.gif

Va va... lotuliukas.gif O blogiausia,kad ir nejauciu kad nekvepuoju doh.gif Siek tiek sportiniu vairavimu uzsiimu,tai treneris buna irgi vis primena,kad nepamirsciau kvepuoti... blush2.gif doh.gif
Siandien stengiausi su kvepavimu nechalturinti-sekesi sunkokai...bet kazkas isejo... biggrin.gif
Atsakyti
Vis del to dar pratimu kiekio nedidinsiu,darysiu po penkis ir kita savaite,jauciu,kad pakanka kol kas... ax.gif Pasidomejus radau tokios informacijos,kad negalima ju daryti per prievarta,reikia labai i savo organizma isiklausyti,kad nepakenkti,ir kieki didinti tik tada,kai jau jauti,kad kruvis per mazas...tai mano organizmas didesnio kruvio dar nepraso... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Jungiuosi ir as prie sportuojanciu smile.gif dar tik antra diena, darau po 3, bet ir tai jauciasi kruvis, nes mazai sportavusi, stuburas sustinges, pilna problematisku vietu, tai labai tikiuosi, kad tokiu budu pavyks atsikratyt kai kuriu problemu. Siaip as pasiskaiciau siek tiek platesni aprasyma gnosis puslapyje, ismete per google. Tai ten siek tiek skiriasi kai kurie pratimai, tarpuose dar ijungia toki spec. Kvepavima is pranajamos, o pabaigoj duoda dar sesta labai veiksminga pratima. Reikia iskelus kojas staciu kampu atremti jas prie sienos ir taip pabuti, pradzioj 5 min., veliau po minute didinant kasdien. Raso, kas sugebetu taip isbuti 3 val., tas susigrazintu amzina jaunyste bigsmile.gif bet cia reiktu jau vienuoliu kokiu but, kad turet tam laiko, mums pakaks ir trumpiau, galbut tiek, kiek uztrunka kiekvienas pratimas. Efektas tai geras buvo galvos smegenims, jauciu, kaip suaktyvejo kraujotaka rolleyes.gif veliau pasidalinsiu kokie pojuciai bus. O del tu negerumu tai tikrai zinau, kad pradejus bet kokia praktika organizmas pradeda valytis, taikytis prie pasikeitusio kruvio, tai yra normalu, nebent jie uzsitestu ilgiau. Pati tai n kartu esu patyrusi. Ir labai gerai denaxa darai, kad isiklausai i save. Tikrai galima leciau didint ta skaiciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai va as dar tik po 8 darau,apsisukimu po 7 ir ju nedidinsiu-nepajegiu.Kitu pratimu skaiciu per atostogas pasididinsiu iki 9,bet va irgi problema,ruosiames kazkiek laiko pakeliauti biski atostogu metu,ir nelabai isivaizduoju,kur reiks rasti vieta tiems pratimams atlikti,miske kokiam pakeliui,ar ka... doh.gif baisiai sunku prisiversti juos daryti kai karsta... doh.gif Karta per savaite stabiliai "numuilinu"... doh.gif blush2.gif Tiesa,manau,tu pratimu deka ryskiai sumazejo pms simptomai,beveik nejauciu jo,ir mm metu nebera tokiu klaikiu skausmu,reikia gerokai maziau vaistu...va cia tai super thumbup.gif
Atsakyti
darau ir aš,nuo ryt po 11 darysiu. Jaučiu žekliai padidėjus energijos:)) Kūnas lankstesnis pasidarė. O darau tai po darbo vakare,nes ryte napajėgiu anksčiau atsikelti...
Atsakyti
Jungiuosi prie Jusu wink.gif Gal pavyks suakmenejusi stuburiuka isjudinti sad.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif 4u.gif

ar yra sportuojančių? Aš, kas savaitę pridėdama po 2, jau iki 15 ištempiau...
Labai norėčiau paskaityti knygą, apie visą pratimų atlikimo techniką, nes kol kas darau tik tiek, kiek gaunasi, ir taip, kaip daugmaž internete mačiau ax.gif

Ar pavyksta pratimus daryti sąžiningai kasdien? Man kol kas nesigauna blush2.gif Būna, į savaitę - 1 k. (labai retai ir du sykius) užmirštu.

Dar klausimas - kaip jaučiatės po pratimų? Man atrodo, kad 15-os man dar daugoka g.gif Sunkokai sekasi ištempti, gal vertėtų juos išskaidyti - kažkiek ryte, ir dar plius vakarui palikti mastau.gif O gal kažkaip ne taip jaučiuosi , nes 15 sutapo su peršalimu? Vienu žo, reiks eksperimentuoti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2012 10 01, 14:03)
Ar pavyksta pratimus daryti sąžiningai kasdien? Man kol kas nesigauna  blush2.gif Būna, į savaitę  - 1 k. (labai retai ir du sykius) užmirštu.

Stengiuosi daryti kasdien - juk ir keliaujant patogu, nes nereikia nieko su savimi vežtis, tik norą. Būna tiesa, kad kartais neištempiu visų pratimų iki galo, ypač kai atsikeliu skaudančia galva...
Darau rytais, tik atsikėlusi - kasryt šeštą valandą. Jau beveik metai su tais penkiais pratimais po 21 kartą.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2012 10 02, 16:03)





Tai bent stažas bigsmile.gif ! Ir, papasakokite, ar yra kokie pokyčiai, skirtumai tarp to laiko, kai tų pratimų nė nežinojote ir dabar, praėjus metams... 4u.gif
Atsakyti
Kiek kartu i savaite sportuojate?
Atsakyti