Įkraunama...
Įkraunama...

Penki tibetiečių pratimai

QUOTE(leticia @ 2012 10 05, 23:20)
Kiek kartu i savaite sportuojate?

Septynis. Kas rytą. biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif Perskaičiau visą temą, labai sudomino, bet gal galima vizualiai kur nors pamatyti, internete? Šiaip sportuoju, šoku įvairius moteriškus šokius, tačiau naujoves, ypač kurios padeda nesustabarėti man aktualios....Taigi dekui atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRIDDA @ 2012 10 19, 21:27)
smile.gif Perskaičiau visą temą, labai sudomino, bet gal galima vizualiai kur nors pamatyti, internete? Šiaip sportuoju, šoku įvairius moteriškus šokius, tačiau naujoves, ypač kurios padeda nesustabarėti man aktualios....Taigi dekui atsakiusioms 4u.gif

http://www.youtube.c...h?v=NFvYjPYKi14
http://tibetas.lt/pe...ibeto-pratimai/
http://www.youtube.c...h?v=juZxrvc8-A4

o kokius moteriskus sokius lankote? smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Dariau ir aš tuos tibetiečių pratimus prieš metus. Padarydavau jau po 13 kartų, bet pradėjo skaudėti rankos ties riešais, sunku buvo išlaikyti savo svorį, nors viršsvorio jokio neturiu, bet kauliukai mano smulkus, sąnariai silpnoki. Tai ir mečiau tuos pratimus.
Dabar pasiskaičiau jūsų temą, ir ketinu vėl pradėti. smile.gif
Reikės gal tik lėčiau šį kartą didinti pratimų skaičių, kai jau sunkiau bus; ne po du, o tik po vieną. Ar kaip kažkuri rašė kurį laiką nedidinti pratimų kiekio.
Atsakyti
Šiandien padariau pirmuosius pratimus, visus po 3 kartus. Savijauta pagerėjo (atsilaisvino užgulusi nosis, atsipalaidavo raumenys), nors gal tai daugiau įsitikinimas ar savęs nuteikimas, kad pratimai padeda. biggrin.gif Pirmadienis puiki pradžia, jau vien dėl skaičiavimo. thumbup.gif
Atsakyti
O as apsileidau... verysad.gif blush2.gif Jau savaite nedariau...kazkaip jauciuosi pavargusi paskutiniu metu,griztu namo pietums,alkana kaip zveris,puolu kimsti,o paskui...oi,taigi nepasimankstinau... blush2.gif doh.gif taip diena ir prapuola...o prasidejo nuo to,kad buvau persalus,paskui buvo sunkios mm,kazkiek praleidau...na ir viskas,issimusiau...gal siandien prisiversiu veliau kiek...siaip 11 kartu priejau...tik tiek dar... doh.gif
O kaip jums su kitais pojuciais? Man pasidare lengvesnes mm(maziau skausmu-maziau reikia tableciu),ryskiai palengvejo pms-net nepaisant to,kad darau labai nereguliariai,bet...yra ir poveikis,kurio as labai nenoriu,ir tai atbaido...labai jau hormonine veikla suaktyveja,vnz,morcius amzinas... verysad.gif va del sito galiu apsispresti ir nebesimankstinti,jei pasidarys visai nepakenciama... verysad.gif sitai irgi labai stabdo... schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,
O mano istorija tokia:
Dirbu fizini ir sunku darba,nuo kurio viena diena taip pakirto nugara kad vos is lovos islipau.Ir dar svarbiausia kad sedmens raumenys labai skauda.Taigi nuvykus pas gydytoja ir nieko nepesus (esu uzsienyje) sugalvojau kad reiktu gal kokiu pratimuku.Ir stai jau 4 diena kaip pradejau 5 tuos pratimus.Taip tiesa energijos yra daug po ju bet tuo paciu labai skauda galva ir pykina.Kvepuoti stengiuosi teisingai.Tai pasidalinkit ar buvo taip kam ?gal sakau cia taip pradzioje?
Atsakyti
QUOTE(smalsiukė @ 2012 11 02, 14:36)
Sveikos,
O mano istorija tokia:
Dirbu fizini ir sunku darba,nuo kurio viena diena taip pakirto nugara kad vos is lovos islipau.Ir dar svarbiausia kad sedmens raumenys labai skauda.Taigi nuvykus pas gydytoja ir nieko nepesus (esu uzsienyje) sugalvojau kad reiktu gal kokiu pratimuku.Ir stai jau 4 diena kaip pradejau 5 tuos pratimus.Taip tiesa energijos yra daug po ju bet tuo paciu labai skauda galva ir pykina.Kvepuoti stengiuosi teisingai.Tai pasidalinkit ar buvo taip kam ?gal sakau cia taip pradzioje?

Man buvo taip kai nuo triju kartu perejau prie penkiu-buvo per daug...be to,pradzioje gali buti pablogejimas kol issivalo organizmas (bent jau taip kazkur skaiciau )...as po to didinausi po viena karta,ir ne visada kas savaite,kartais kas dvi,stengiausi isiklausyti i savo organizma-sutinka jis didinti kruvi ar ne... doh.gif Vnz.,nereikia "smaugtis" per prievarta... ax.gif
Atsakyti
Sveiki.Noriu paklausti,kaip merginos su maistu derinimu darant siuos pratimus?Skaiciau kad knygoje yra aprasyta,bet dabar knygos neturiu galimybes nusipirkt tai gal kas zinot kur galima pasiiskaityti?
Atsakyti

Norintiems tobulėti, daugiau informacijos apie pratimų atlikimą:

http://www.gnosis.lt...i-Pratimai.html
Atsakyti
sveikos smile.gif aš irgi jungiuosi į jūsų gretas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 11 01, 13:20)
..yra ir poveikis,kurio as labai nenoriu,ir tai atbaido...labai jau hormonine veikla suaktyveja,vnz,morcius amzinas... verysad.gif va del sito galiu apsispresti ir nebesimankstinti,jei pasidarys visai nepakenciama... verysad.gif sitai irgi labai stabdo... schmoll.gif



Denaxa, perskaiciau sita posteli ir nesusilaikiau nepakomentavus. Jei tau atsiranda tokie pojuciai ir nera vyro salia, tai tiesiog nusipirk ta zaisliuka toj specialioj parduotuveje ir pazaisk su juo, nes susilaikymas labai neigiamai veikia psichika ir visai nesvarbu vyras, tai ar moteris.... Soriukas, jei mano patarimas jus supikdys, bet as rimtai jums patariu, ir tai nera joks gedingas ar nenormalus dalykas. Sekmes! 4u.gif
Atsakyti