Įkraunama...
Įkraunama...

TIGI

QUOTE(Honey @ 2008 12 09, 17:10)

Na taip bet cia kaina su siuntimu? Siuntimas tai turbut atskirai?
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2008 12 09, 09:56)
Mergaites, o kokia funkcija atlieka Small talk 3in 1 ?  g.gif gal kokiu atsiliepimu turit?

turiu as ji, bet tair ir stovi nenaudojamas dabar, nes bent jau is mano patirties labiau tinka trumpiem plaukam, o siaip tai suteikia apimties, purina, jei plaukai iskarpyti pabrezia kirpima, nu net nemoku paaiskint doh.gif tik reikia atsargiai su kiekiu, nes gali biski riebaluot plaukus
Atsakyti
QUOTE(NooR @ 2008 12 09, 22:04)
turiu as ji, bet tair ir stovi nenaudojamas dabar, nes bent jau is mano patirties labiau tinka trumpiem plaukam, o siaip tai suteikia apimties, purina, jei plaukai iskarpyti pabrezia kirpima, nu net nemoku paaiskint doh.gif tik reikia atsargiai su kiekiu, nes gali biski riebaluot plaukus

mirksiukas.gif aciu. manau man jis nelabai tiks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2008 12 10, 00:08)
mirksiukas.gif  aciu. manau man jis nelabai tiks  schmoll.gif

As taip pat turiu Small Talk. Visai nieko toks, priduoda apimties, kazkiek turi fiksacinio poveikio ax.gif Patinka, kai sutepu dregnus plaukus ir palieku dziut savaime, be dziovintuvo, tai isdziuna tokiom kaip sruogelem truputi sukibe plaukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2008 12 09, 23:18)
As taip pat turiu Small Talk. Visai nieko toks, priduoda apimties, kazkiek turi fiksacinio poveikio ax.gif Patinka, kai sutepu dregnus plaukus ir palieku dziut savaime, be dziovintuvo, tai isdziuna tokiom kaip sruogelem truputi sukibe plaukai ax.gif



sruogelem? bigsmile.gif apimties bijau nes ir aip pasiputusi...bet kaip man grazu plaukai sukrite i tokias sruogas..na atskiras bangas. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 12 09, 21:48)
sruogelem?  bigsmile.gif apimties bijau nes ir aip pasiputusi...bet kaip man grazu plaukai sukrite i tokias sruogas..na atskiras bangas. wub.gif

isivaizduoju ka tu turi omeny, bet tokio efekto tikrai neduoda, o ir issukavus plaukai tavo vel issipustu rolleyes.gif
Atsakyti
Nu zodziu paziurejau kad per ebay pirkti iseina pigiausiai g.gif
Atsakyti
Parduodu Tigi S-Factor Papaya Leave-in Moisture spray, kelis kart purkšta
http://www.lookfanta...ture-spray.html

Rašykit AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2008 12 11, 23:20)
Parduodu Tigi S-Factor Papaya Leave-in Moisture spray, kelis kart purkšta
http://www.lookfanta...ture-spray.html

Rašykit AŽ 4u.gif

kuo nepatiko? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2008 12 11, 23:21)
kuo nepatiko? smile.gif


Anksciau rase ,kad labai patiko, dabar turbut paprasciausiai nebetilpo i lentyna lotuliukas.gif
Atsakyti
Bed Head Brunette Goddess Conditioner 250ml/8.5oz

Ar kas gali man uzsakyt is braskiu si TIGI? Ten kaip matau karstas pasiulymas siuo metu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE
Anksciau rase ,kad labai patiko, dabar turbut paprasciausiai nebetilpo i lentyna

Gerai sakai,jau neturiu ką kur dėti doh.gif ,reikia biški prasijoti lotuliukas.gif
QUOTE
kuo nepatiko?

Tikrai patiko,tik,kad jau matau kad per daug visko noriu...... ax.gif
Atsakyti