Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai VII

QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 07 22, 22:40)
- Mes planuojam. Tačiau ne tikrąjį, o beždžioniukų. Muzikantai sakė, kad darė viename baliuje, labai patiko visiems. Pas mus daug jaunimo, turėtų sueit.
- Vajeee, nors tokiu būdu diedą pasigaučiau  bigsmile.gif

Gal galima būtų išsamiau ax.gif Jei nenori viešinti, gal į AŽ blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simutesto @ 2008 07 22, 13:45)
labai reikia kazkokiu zdeliu kai jaunieji uzrakina spyna ir ismeta rakteli i upe. galkas zinote kokius, nes jau baigiu isprotet, nerandu nieko, o vestuves jau si penktadieni.  verysad.gif


Jus sujungė prieš Dievą bažnyčioje, sąjungą juridiškai įteisinote santuokų rūmuose, o dabar norėčiau, kad abu patys savo noru pasižadėtumėt vienas kitam ir sujungtumėt savo širdis simboliniu meilės rakteliu. (o kai jau užrakina): Dabar judu kartu išmeskit tuos raktelius į giliausią upės vietą, kad bet kas sumanęs negalėtų Jūsų sąjungos išardyti...
Ką dievas sujungė, te žmogus neišskiria.


QUOTE(Vaida&Emilija @ 2008 07 22, 15:06)
Mergaites gal galit kokius grazius zodzius uzdegant seimos zidini brukstelti. Visai nieko nebesurezgu o ir mano scenarijus ties zidiniu sustojo verysad.gif


Šiandien mes susirinkome į namus – pilnus jaukumo, šilumos, meilės ir ištikimybės. Brangūs tėveliai, jūsų šeimos židiniai įsižiebė labai seniai. Šeimos židinį jūs šventai išsaugojot daugelį metų. Labai norėtųsi, kad visa tai, ką tėvai turėjo geriausio simboliškai per ugnį pereitų į jaunųjų rankas.
Ateikit, mieli tėveliai, atneškit savo šeimų aukurų ugnį ir duokite jos savo vaikams. Tebūna tai amžinoji, niekad negęstanti ugnis, kurią išsaugojot jūs ir kaip brangiausią talismaną galite perduoti savo vaikams.
Jaunieni užsidega savo šeimos židinį.
Vardas ir Vardas , Jūs sujungėte rankas bendram gyvenimui, širdis – vienai laimei kurti, sukūrėte šeimą. Saugokit vienas kitą, kaip didžiausią turtą, saugokit savo šeimą ir šį šeimos židinį. Tegul jūsų šeimos židinyje degs kaitri pasitikėjimo ir pagarbos, bei laimės ugnis. Lai ji, kaip maža senų pagonių aukuro kibirkštėlė simbolizuos santarvę ir meilę jūsų šeimoje.
Saugokite šeimos židinį, nekūrenkite jo pernelyg kaitriomis malkomis, ir nepalikite jo šalto, kaip ledas.

QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 07 22, 20:56)
1. Netikiu, kad pavyks  biggrin.gif
2.Ai, ką šiandien nuveikėt vestuvių labui? Aš parūpinau sexy apatinius, kūdikio marškinėlius, pasiuvau ir užrašiau kaspinus tėvų dovanoms, padariau sau ir piršliui papkes. Ir prisiauginau nagus bigsmile.gif


1. Pavyko gal pusę jau susipirkt biggrin.gif nors dar daug liko doh.gif
A kur fotoreportažas, tu mūm visad parodai ką nuveikiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 07 22, 23:23)
Gal galima būtų išsamiau  ax.gif  Jei nenori viešinti, gal į AŽ  blush2.gif  4u.gif

Nugi išrenkat savanorį (galima iškart kokius 4- 5), tada kviečiat ant "scenos" ir leidžiat įrašą. Įsivaizduokit 80- metę nuotakos močiutę, repuojančią "gyvenu gerai, gyvenu gerai, gyvenu ik ik ik gerai" mirksiukas.gif
QUOTE(convict @ 2008 07 23, 00:32)
1. Pavyko gal pusę jau susipirkt biggrin.gif  nors dar daug liko doh.gif
A kur fotoreportažas, tu mūm visad parodai ką nuveikiai unsure.gif

1. Tą ir turėjau omeny, viską nupirkt iškart- be šansų doh.gif
2. Fotiką broliŪkui paskolinau. Šiandien vakare įdėsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės. Turiu didelį prašymą, gal kas padėsite. Prisižadėjau mūsų vestuvių liudininkams padėti su scenarijumi, tačiau tas kur randu yra jau toks nuvalkiotas, kad baisu. Gal kas turite kitų tinkančių LIUDININKAMS scenarijų, na ten be korimo, juostų ir t.t. tiesiog žodžiai išlydint jaunuosius siek tiek žodžių minčių prie stalo, apie tėvelius ir pan. kad užimtų kelias valandas. LABAI PRAŠAU PADĖKITE blush2.gif
RAŠYKITE Į AŽ. Labai lauksiu. Ačiūkas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesele @ 2008 07 23, 09:04)
Sveikutės. Turiu didelį prašymą, gal kas padėsite. Prisižadėjau mūsų vestuvių liudininkams padėti su scenarijumi, tačiau tas kur randu yra jau toks nuvalkiotas, kad baisu. Gal kas turite kitų tinkančių LIUDININKAMS scenarijų, na ten be korimo, juostų ir t.t. tiesiog žodžiai išlydint jaunuosius siek tiek žodžių minčių prie stalo, apie tėvelius ir pan. kad užimtų kelias valandas. LABAI PRAŠAU PADĖKITE  blush2.gif
RAŠYKITE Į AŽ. Labai lauksiu. Ačiūkas  unsure.gif

per tiek temų yra kokių tik nori scenarijų ir banalių ir nebanalių, tai gali rinktis ir dėlioti pagal skonį ir norus , pati šiek tiek pamąstyti, nes beskaitant temas man kyla idėjos per mano susikurtą viziją gali būti tas pats bet visai kitaip mirksiukas.gif , sėkmės ieškojimuose bei kantrybės skaityme 4u.gif , o ką tu tikiesi va kažkas dabar tau sės ir parašys scenarijų ir atsiūs, o tada tu juo būsi patenkinta 100 proc, juk taip nebus schmoll.gif vis tiek ieškosi kažko dar rolleyes.gif , skaičiau varčiau temas ne po vieną kartą tai dabar turi viskas susigulėti o kitą savaitę kibsiu į darbus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 23 liepos 2008 - 09:03
Sveikos svociutes!

Na va ir as jau po vestuviu, po atostogu!
Galiu siek tiek aprasyti kaip kas vyko.

Atvaziavo jaunikis pas jaunaja i namus su bateliu ant pagalves, pamatavo kelioms mergaitems, na aisku netiko, tada uzdejo jaunajai, jai aisku tiko! Na tada trumpas tostelis uz jaunuosius, apsikeite pamerges ir pabroliai gelemis ir isvaziavome i rotuse, paskui baznycia.baznycioje tetis atlydejo jaunaja, tai mes pulkas isirikiavome ties suolais ir kieviena pora laike kaspina ir kaip atejo jaunoji mes ta kaspina iskele ir ji praejo pro kaspinu tuneli! Jauniesiems iseinant lauke apipylem ziedlapiais ir vel ejeo per kaspinus tik si karta nuleistus, nes pagal lietuviu paprocius senus tai reiskia linkejima jauniesiems laimes!
Isvaziavome i gamta, ten jaunieji fotografavos, mes zaidem ta zaidima kur viena svociute uzrode, kur dvi komandos iesko popiereliu su zodzias ir paskui turi sudeti sakini! Paskui jauniesiems padariau kelias uzduotis gamtoje, jaunoji vyste lele, jaunikis skele malka.
gryzus i sventres vieta tevai pasitiko kaip visad su duona ir drusk, tada paleidom balandzius, mes su pirsliu paleidom pirmi, nes pamokem kaip reik, nes ta patys neseniai dare buvom, na cia tevu ideja ne mano. Tada paleido juaunieji.
Na o dabar trumpai ka jauniesiems buvau paruosus sventes metu:
centai su ryziais - nupirkau tokia didele kaiule taupykle ir ant jos igravivom ju pavarde ir zodi bankas.
darbu ramune buvo taip pat.
pirmasis sokis, per ji buvom nupirke tokiu rankiniu konfeti patranku ir jas paeiliui isoveme kaip jaunieji soko!
stalo komentantu rinkimui buvau uzaskius sokoladines vizitines korteles is chokolife.
seimos zidinys - tevai uzdege po zvakute zvakidese ir leido per sveciu rankas, tada tos zvakutes atejo iki jaunuju ir jei uzdege savo zvake zvakideje.
tada darem vardu dezute - sudejom leplius i dezute ir siunteme sveciams kad uzrasytu vardus vaikams, perskaitem junuju laiska gandrui, kuri mes su pirsliu issiuntem.
vietoj skareles su 4 kampais - padariau keturis mazus maiselius (deiles pardej pirkti - lininiai) ir juos sudejau i viena didesni.
Musu dovana - drauge man cia pagelbejo padaryti toki lankstinuka, kuris vdinos Medaus skonis Londone. Sudejome foto ka jie pamatys londone, kur eis, ka veiks, na mes jiems bilietus i muzikla nupirkome, vakariene prie temzes ir visas kitas pramogas apmokesime. a ir prie to padovanojome didele taure pripildyta medaus ant kurios isgraviravome: ...kad medaus menuo niekad nesibaigtu.
Nakciai islydieti dovanojome tokia skryynia kurioje buvo butelis sampnao, taures sampanui isgraviruotos su ju vardais ir vestuviu data, naktinukai jaunajai, kamasutros knygele, kvapai.
paskui vakaro pabaigoje apdovanojome sventes svecius, na geriausi sokejai, meiliausia pora ir .t.t. buvau uzsakius is chokolife sokoladinius medalius. taip pat prizams labai praverte vagomi pinigai is gulbinienes.
labai saunus buvo muzikantai, labai lengva buvo vesti vakara, is vieno judesio suprasdavo kaip mes norejome kalbeti, pagelbedavo jei reikejo vakaro metu, taip kad vakaras tikrai gavos saunus, jaunieji liko patenkinti, sveciai taip pat! daug sokome, daug dainavome, lingavome!
na jei ka prisiminsiu parasysiu, betberds viskas.

ai tiesa, gamtoje paleidome dangaus zibinta sirdies formos - na jaunieji sugalvojo nora ir paleido ta didele raudona sirdi.

dar kaip nese jaunikis jaunaja per tilta sustabdeme viduryje ir surakine sirdele mete ja i upe!
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2008 07 23, 11:04)
Sveikos svociutes!

Na va ir as jau po vestuviu, po atostogu!
Galiu siek tiek aprasyti kaip kas vyko.

Atvaziavo jaunikis pas jaunaja i namus su bateliu ant pagalves, pamatavo kelioms mergaitems, na aisku netiko, tada uzdejo jaunajai, jai aisku tiko! Na tada trumpas tostelis uz jaunuosius, apsikeite pamerges ir pabroliai gelemis ir isvaziavome i rotuse, paskui baznycia.baznycioje tetis atlydejo jaunaja, tai mes pulkas isirikiavome ties suolais ir kieviena pora laike kaspina ir kaip atejo jaunoji mes ta kaspina iskele ir ji praejo pro kaspinu tuneli! Jauniesiems iseinant lauke apipylem ziedlapiais ir vel ejeo per kaspinus tik si karta nuleistus, nes pagal lietuviu paprocius senus tai reiskia linkejima jauniesiems laimes!
Isvaziavome i gamta, ten jaunieji fotografavos, mes zaidem ta zaidima kur viena svociute uzrode, kur dvi komandos iesko popiereliu su zodzias ir paskui turi sudeti sakini! Paskui jauniesiems padariau kelias uzduotis gamtoje, jaunoji vyste lele, jaunikis skele malka.
gryzus i sventres vieta tevai pasitiko kaip visad su duona ir drusk, tada paleidom balandzius, mes su pirsliu paleidom pirmi, nes pamokem kaip reik, nes ta patys neseniai dare buvom, na cia tevu ideja ne mano. Tada paleido juaunieji.
Na o dabar trumpai ka jauniesiems buvau paruosus sventes metu:
centai su ryziais - nupirkau tokia didele kaiule taupykle ir ant jos igravivom ju pavarde ir zodi bankas.
darbu ramune buvo taip pat.
pirmasis sokis, per ji buvom nupirke tokiu rankiniu konfeti patranku ir jas paeiliui isoveme kaip jaunieji soko!
stalo komentantu rinkimui buvau uzaskius sokoladines vizitines korteles is chokolife.
seimos zidinys - tevai uzdege po zvakute zvakidese ir leido per sveciu rankas, tada tos zvakutes atejo iki jaunuju ir jei uzdege savo  zvake zvakideje.
tada darem vardu dezute - sudejom leplius i dezute ir siunteme sveciams kad uzrasytu vardus vaikams, perskaitem junuju laiska gandrui, kuri mes su pirsliu issiuntem.
vietoj skareles su 4 kampais - padariau keturis mazus maiselius (deiles pardej pirkti - lininiai) ir juos sudejau i viena didesni.
Musu dovana - drauge man cia pagelbejo padaryti toki lankstinuka, kuris vdinos Medaus skonis Londone. Sudejome foto ka jie pamatys londone, kur eis, ka veiks, na mes jiems bilietus i muzikla nupirkome, vakariene prie temzes ir visas kitas pramogas apmokesime. a ir prie to padovanojome didele taure pripildyta medaus ant kurios isgraviravome: ...kad medaus menuo niekad nesibaigtu.
Nakciai islydieti dovanojome tokia skryynia kurioje buvo butelis sampnao, taures sampanui isgraviruotos su ju vardais ir vestuviu data, naktinukai jaunajai, kamasutros knygele, kvapai.
paskui vakaro pabaigoje apdovanojome sventes svecius, na geriausi sokejai, meiliausia pora ir .t.t. buvau uzsakius is chokolife sokoladinius medalius. taip pat prizams labai praverte vagomi pinigai is gulbinienes.
labai saunus buvo muzikantai, labai lengva buvo vesti vakara, is vieno judesio suprasdavo kaip mes norejome kalbeti, pagelbedavo jei reikejo vakaro metu, taip kad vakaras tikrai gavos saunus, jaunieji liko patenkinti, sveciai taip pat! daug sokome, daug dainavome, lingavome!
na jei ka prisiminsiu parasysiu, betberds viskas.

ai tiesa, gamtoje paleidome dangaus zibinta sirdies formos - na jaunieji sugalvojo nora ir paleido ta didele raudona sirdi.

dar kaip nese jaunikis jaunaja per tilta sustabdeme viduryje ir surakine sirdele mete ja i upe!


kaip viskas thumbup.gif o is ko darete kaspinus baznycioj, gal turi nuotrauka, kaip atrode blush2.gif
Atsakyti
Sveikos svočiutės,

gal žinot kokių nors įdomių žaidimų gamtoje? Pasidalinkit, galit į AŽ 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o ka veikiat, kai plaukiojat jahta g.gif blush2.gif

ir dar klausimelis, jei jaunaja atveda prie altoriaus tetis, mes turime jau stoveti? g.gif o einant jiems prieki turi eiti berniukas nesantis ziedus ir mergaite berianti ziedlapius g.gif ar kaip? kazkaip neaisku pasidare blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovute: 23 liepos 2008 - 12:01
Sveika katyteee, matau vestuvės praėjo šauniai, sakyk viskas buvo taip kaip tu ir tikėjaisi? Ar pačiai patiko? Ar pasilinksmint spėjot?

Dovute, mano nuotaką irgi atves tėtis prie bažnyčios, tai aš jau ten prieštai visiem ir svečiam ir pulkui suvadovausiu kad visi jau būtų bažnyčioje, pulkas išsirikeves, mergaitės vienoj pusei bernai kitoj, nu žodžiu visi laukime, ojaunikis per vidurį laukę jaunosios.
Tada įeisim mes su piršliu pirmi, o iš paskos skambant medelseno garsam ateis jaunoji su savo tėčiu wub.gif jokių berniukų ar mergaičių nebus schmoll.gif
O išeinant vėl gi, išgrūsiu visus iš bažnyčios lotuliukas.gif pirmus, nes jaunieji dar gal joje pasifotkins, ir paskutiniai jie turėtų išeit, o tada jau rožių žiedlapių lietus su konfeti rolleyes.gif
Žodžiu šiai dienai mano vizija tokia apie pradžia vestuvių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2008 07 23, 12:04)
Na va ir as jau po vestuviu, po atostogu!

Atrodo, pati esi patenkinta- vadinasi, viskas buvo šaunu thumbup.gif
QUOTE(convict @ 2008 07 23, 13:16)
- jokių berniukų ar mergaičių nebus schmoll.gif
- O išeinant vėl gi, išgrūsiu visus iš bažnyčios lotuliukas.gif 

- Pas mus bus mažoji sesė wub.gif
- Nuo manęs nusižiūrėjai lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 07 23, 12:16)
Sveika katyteee, matau vestuvės praėjo šauniai, sakyk viskas buvo taip kaip tu ir tikėjaisi? Ar pačiai patiko? Ar pasilinksmint spėjot?

Dovute, mano nuotaką irgi atves tėtis prie bažnyčios, tai aš jau ten prieštai visiem ir svečiam ir pulkui suvadovausiu kad visi jau būtų bažnyčioje, pulkas išsirikeves, mergaitės vienoj pusei bernai kitoj, nu žodžiu visi laukime, ojaunikis per vidurį laukę jaunosios.
Tada įeisim mes su piršliu pirmi, o iš paskos skambant medelseno garsam ateis jaunoji su savo tėčiu wub.gif  jokių berniukų ar mergaičių nebus schmoll.gif
O išeinant vėl gi, išgrūsiu visus iš bažnyčios lotuliukas.gif  pirmus, nes jaunieji dar gal joje pasifotkins, ir paskutiniai jie turėtų išeit, o tada jau rožių žiedlapių lietus su konfeti rolleyes.gif
Žodžiu šiai dienai mano vizija tokia apie pradžia vestuvių biggrin.gif


o kurioj jus baznycioj? mirksiukas.gif gal garliavos?
Atsakyti