Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai VII

QUOTE(Gaurė @ 2008 07 23, 18:42)
tai tu jau šį savaitgalį pramogauji (dirbi)?

Jep. Poryt pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 07 23, 18:58)
Jep. Poryt  pioneer.gif




drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir aš šį savaitgalį. Irgi pakuojuosi į dėžes, bet dar yra trūkumų verysad.gif Reiks papildyti. O apsipirkinėjau kokius 5 kartus. iš pradžių nėra minčių, o paskuiyra minčių, bet nėra laiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jei @ 2008 07 23, 23:54)
nėra laiko  biggrin.gif

Visad pritrūksta vienos nakties- kaip studijų laikais tongue.gif

Gerai, mergytės, lakiu darban, o paskui- paskutinis pasispardymas ir CP gulbės giesmė- veselia rytoj. Vaidinsiu svočią gražuolę flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(kria @ 2008 07 23, 17:57)
Sveikos svociutes,noreciau paklausti gal kuri buvote svocia lenkiskose vestuvese?Pakviete svocia gal galite padeti kur galima rasti programele lenkiska kalba,pati lenkiskai skaityti kaip ir nemoku,reikes kazka galvoti.
Labai prasau pagalbos reikia lenkiskos programos  doh.gif
Aciu


Na nejaugi nera svociuciu is lenkisku vestuviu?
Labai labai prasau pagalbos,noreciau scenarijaus gauti,tos sveikinmius visus bet lenku kalba...
Labai lauksiu pagalbos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 07 23, 00:32)
Jus sujungė prieš Dievą bažnyčioje, sąjungą juridiškai įteisinote santuokų rūmuose, o dabar norėčiau, kad abu patys savo noru pasižadėtumėt vienas kitam ir sujungtumėt savo širdis simboliniu meilės rakteliu. (o kai jau užrakina): Dabar judu kartu išmeskit tuos raktelius į giliausią upės vietą, kad bet kas sumanęs negalėtų Jūsų sąjungos išardyti...
Ką dievas sujungė, te žmogus neišskiria.
Šiandien mes susirinkome į namus – pilnus jaukumo, šilumos, meilės ir ištikimybės. Brangūs tėveliai, jūsų šeimos židiniai įsižiebė labai seniai. Šeimos židinį jūs šventai išsaugojot daugelį metų. Labai norėtųsi, kad visa tai, ką tėvai turėjo geriausio simboliškai per ugnį pereitų į jaunųjų rankas.
Ateikit, mieli tėveliai, atneškit savo šeimų aukurų ugnį ir duokite jos savo vaikams. Tebūna tai amžinoji, niekad negęstanti ugnis, kurią išsaugojot jūs ir kaip brangiausią talismaną galite perduoti savo vaikams.
Jaunieni užsidega savo šeimos židinį.
Vardas ir Vardas , Jūs sujungėte rankas bendram gyvenimui, širdis – vienai laimei kurti, sukūrėte šeimą. Saugokit vienas kitą, kaip didžiausią turtą, saugokit savo šeimą ir šį šeimos židinį. Tegul jūsų šeimos židinyje degs kaitri pasitikėjimo ir pagarbos, bei laimės ugnis. Lai ji, kaip maža senų pagonių aukuro kibirkštėlė simbolizuos santarvę ir meilę jūsų šeimoje.
Saugokite šeimos židinį, nekūrenkite jo pernelyg kaitriomis malkomis, ir nepalikite jo šalto, kaip ledas.
1. Pavyko gal pusę jau susipirkt biggrin.gif  nors dar daug liko doh.gif
A kur fotoreportažas, tu mūm visad parodai ką nuveikiai unsure.gif

Va tokie žodžiai mane ir nužudytų.....Kaip nekenčiu tokie pagraudenimų smile.gif bet gal kitiems patinka....smile.gif
Atsakyti
Klausykit, merginos, kur Vilniuje nupirkti gražią spynele ant tilto? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 07 23, 00:32)
Jus sujungė prieš Dievą bažnyčioje, sąjungą juridiškai įteisinote santuokų rūmuose, o dabar norėčiau, kad abu patys savo noru pasižadėtumėt vienas kitam ir sujungtumėt savo širdis simboliniu meilės rakteliu. (o kai jau užrakina): Dabar judu kartu išmeskit tuos raktelius į giliausią upės vietą, kad bet kas sumanęs negalėtų Jūsų sąjungos išardyti...


Pasidalinsiu aš savo mintimi dėl surakinamos širdžių spynelės. Dovanosiu ir aš tokią jaunavedžiams, tik galvoju patį širdelės įteikimą padaryti kaip žaidimą gamtoje. Tą širdelę suvyniosiu i daug popierių- bus daug sluoksnių. Ant kiekvieno sluoksnio bus lapelis su užrašu, kas turi atplėšti, padėti atvynioti. Pvz. svečias ilgiausiais plaukais, svečias, kurio kelnių kant tiesiausia, žemiausias, aukščiausias, kulniukas smailiausias, krūtinė atviriausia, lūpos ryškiausios ir pan, kol paskutinis lapelis tie- kas šiandien laimingiausi ar pan. Esmė ta, kad paskutinis atitektų jaunavedžiams ir jie išpakuotų tą širdelę-spynelę. Man atrodo visai linksmai turėtų būti, o ir kaip mini žaidimukas bus.
Atsakyti
Aš spynelių nedarysiu schmoll.gif visi jau taip daro, nebeįdomu irnesakyk.gif. Man labiau patiko mintis su akmenukų mėtymu į vandenį.

Šiąnakt jau vestuviniai košmarai prasidėjo doh.gif sapnavau, kad vėluojam baisingai, suknia kažkokia tragiška, nieks neparuošta doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš vakar sumasčiau ant staigio kad noriu butelkos apklijuotos saldainiais, tai staigiai su vyru apklijavom, labai lengvai ir paprastai su tuo pistoletu kur klijai bėgą.
Bet dabar neturiu jokių žodžių ką reik sakyt jį įteikiant??? doh.gif

Šiandien važiuosiu užsakysiu svečių knygą rolleyes.gif

tai dar vienas stambus pirkinys liks šeimos židinys, o visa kitą jau tik smulkmenos, ačiū dievui doh.gif
Nors ir ant tų smulkmenų kiek pinigų paleidi, pvz užvakar ar kada aš čia apsipirkinėjau, tai išleidau 150lt doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Prisijungsiu, jei leisit biggrin.gif

Apturėsiu "džiaugsmą" 23 rugpj. Perskaičiau pastarąsias dvi temas ir šitą biggrin.gif Tai kaip ir vaizdą turiu kaip viskas galėtų vykti smile.gif Prisirinkau krūvą medžiagos, dabar susitemint reikia doh.gif Tiesa, kadangi prieš metus jau piršliavom, tai situacija šį kartą aiškesnė nei praitais metais biggrin.gif
Tik tiek, kad šį kartą nieko praktiškai nepažįstu (išskyrus jaunuosius ir jaunikio brolį), tai kiek neramu kokia publika bus... iš patirties žinau, kad nuo to daug kas priklauso doh.gif .

Sėkmės šį savaitgalį piršliausiančiom 4u.gif

Tai vat ir klausimėlis iš karto - tarpas tarp CMB ir "baliaus" - net 7 valandos... siaubas ima, kai pagalvoju, ką tiek laiko reiks veikt, kad visiems nenusibostų unsure.gif Tuo labiau, kai jaunieji nežino ko nori ir prašo, kad viską suorganizuotume mes (užsiėmimus, vietas fotografavimuisi ir pan. unsure.gif ). Gal kas kokių idėjų turit dėl užsiėmimų? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2008 07 24, 10:52)
Pasidalinsiu aš savo mintimi dėl surakinamos širdžių spynelės. Dovanosiu ir aš tokią jaunavedžiams, tik galvoju patį širdelės įteikimą padaryti kaip žaidimą gamtoje. Tą širdelę suvyniosiu i daug popierių- bus daug sluoksnių. Ant kiekvieno sluoksnio bus lapelis su užrašu, kas turi atplėšti, padėti atvynioti. Pvz. svečias ilgiausiais plaukais, svečias, kurio kelnių kant tiesiausia, žemiausias, aukščiausias, kulniukas smailiausias, krūtinė atviriausia, lūpos ryškiausios ir pan, kol paskutinis lapelis tie- kas šiandien laimingiausi ar pan. Esmė ta, kad paskutinis atitektų jaunavedžiams ir jie išpakuotų tą širdelę-spynelę. Man atrodo visai linksmai turėtų būti, o ir kaip mini žaidimukas bus.


Labai sauni ideja thumbup.gif Turetu liksmai atrodyti, kai ziures, matuos kieno plaukai ilgiausi ar kulnas smailiausias... Dalyviams turetu patikti, nes ir jie itraukiami, tuo paciu gauna tarytum tokias ir "nominacijas". Teko jau daug kartu pulke buti ir man toks zaidimukas butu patikes drinks_cheers.gif O po tu sluoksniu dar prasminga dovana slypi bigsmile.gif Kadangi tame kraste, kur bus vestuves sirdeles-spyneles yra naujiena, kiek dalyvavau- niekas to nedare, tai jei nieko pries as taip pat turbut panaudosiu sia ideja ax.gif 4u.gif Taip sauniai apzaidziamas spyneles iteikimas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglaite: 24 liepos 2008 - 14:18
Man tai grazios nuotraukos Vilniaus senamesty... Dar madinga kazkaip pasidare fotkintis su arkliais... man ir grazu... nors gal ir banalu bigsmile.gif ... verkiu rumai...
Blogiausia aisku, kas jaunieji, net nezino kur fotkintis noretu blush2.gif Bet cia pagelbet fotografai patys gali.

Mergaites, pasigirsiu - vakar suradau sau suknyte, visai netiketai i ja tilpau biggrin.gif Marga, dominuojanti spalva lyg tai bordine, ar lyg violetine.

Gero oro ir tiktai geru ispudziu nuo ryt pradedanciom pirsliavimo estafete drinks_cheers.gif
Atsakyti