Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai VII

QUOTE(Dovute @ 2008 07 23, 14:00)
o ka veikiat, kai plaukiojat jahta g.gif  blush2.gif

ir dar klausimelis, jei jaunaja atveda prie altoriaus tetis, mes turime jau stoveti? g.gif o einant jiems prieki turi eiti berniukas nesantis ziedus ir mergaite berianti ziedlapius g.gif ar kaip? kazkaip neaisku pasidare blush2.gif

mes visi baznycioj jau lauksim,o mano sunus ir is jaunojo puses kriksto dukra eis pirmi nes ant pagalveles ziedus ir tada jaunoji is paskos su tevu,o vaikiukai pas mus bus nes tik 2 mazyliai tera giminej,tai norejom jiems specealu statusa suteikti.man labai grazu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovute @ 2008 07 23, 14:07)
o kurioj jus baznycioj? mirksiukas.gif gal garliavos?


Nea, panemunės ax.gif
Matai maniškiai ne garliaviškiai.

o jūsiškės, gal bus garliavoj?

CP, tai tu nuo manęs nusižiūrė apie išgrūdimą lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės svočiutės smile.gif ir man jau dreba kojelės - kita savaigali - linksmoji dalis. Lyg ir viską turiu, bet du klauismai:
kaip paleisti į dangų ta dangaus žibinta - radau tik kokią tai tabletę ir sulankstyta širdis<
antras klausimas - ka sakote kai jaunieji pjauna tortą , jie planuoja pjauti pirma dieną po 12 val.
tiesa , idėja stalo išpirkimaui - duoti vokelį( tai dabar madinga) su valgomais pinigais.
Atsakyti
QUOTE(skorpyte @ 2008 07 23, 14:43)
Sveikutės svočiutės smile.gif ir man jau dreba kojelės - kita savaigali - linksmoji dalis. Lyg ir viską turiu, bet du klauismai:
kaip paleisti į dangų ta dangaus žibinta - radau tik kokią tai tabletę ir sulankstyta širdis<
antras klausimas - ka sakote kai jaunieji pjauna tortą , jie planuoja pjauti pirma dieną po 12 val.
tiesa , idėja stalo išpirkimaui - duoti vokelį( tai dabar madinga) su valgomais pinigais.


Apie dangaus žibintus yra tema čia kažkur sm, pasiieškok per paieška mirksiukas.gif ten aiškiau viskas.
O apie torto pjovimą merginos kažkada rašė, bet man to nereik, tai neužsirašau doh.gif
O ką sakyt stalą išperkant ir duodant vokelį?
Atsakyti
QUOTE(Dovute @ 2008 07 23, 10:35)
kaip viskas thumbup.gif o is ko darete kaspinus baznycioj, gal turi nuotrauka, kaip atrode blush2.gif

tiesiog nupirkau ritineli kaspino, paskaiciavau kad porai po 3m reik (uztektu ir 2 metru), sukarpiau i tiek daliu kiek reikejo!

deja fotkiu neleidzia man kelti jaunieji jokiu, o beje dar net ir nesukeltos i kompa

QUOTE(Dovute @ 2008 07 23, 11:00)


ir dar klausimelis, jei jaunaja atveda prie altoriaus tetis, mes turime jau stoveti? g.gif o einant jiems prieki turi eiti berniukas nesantis ziedus ir mergaite berianti ziedlapius g.gif ar kaip? kazkaip neaisku pasidare blush2.gif


siaip tai priklauso nuo jaunosioskaip ji nori, dar daznai kunigas pareguliuoja kur kas stovi ir kas kaip eina

pas mus buvo taip:
jaunikis lauke jau prie altoriaus, ji kunigas atsivede per savo iejima, tada atejome mes pulksas, o rpeis mus ejo berniukas kuris ziedus nesa...siaip filmuotojas patare kad geriau kaip rpies jaunaja niekas neina tada fotkes geresnes iseina ir filmuota medziaga geresne

jei kas nors barsto ziedlapius tai gali eiti po pulko
QUOTE(convict @ 2008 07 23, 11:16)
Sveika katyteee, matau vestuvės praėjo šauniai, sakyk viskas buvo taip kaip tu ir tikėjaisi? Ar pačiai patiko? Ar pasilinksmint spėjot?



siaip tai manau praejo geriau nei tikejaus, gan nesunku buvo, ir linksma ir pasilinksmint spejom ir isgerti ir nebuvo taip baisu kaip galvojau. siap manau daug kas priklauso nuo muzikantu ir nuo paciu sveciu! o pas mus ir tie ir anie saunus buvo!
QUOTE(skorpyte @ 2008 07 23, 12:43)
kaip paleisti į dangų ta dangaus žibinta - radau tik kokią tai tabletę ir sulankstyta širdis
antras klausimas - ka sakote kai jaunieji pjauna tortą , jie planuoja pjauti pirma dieną po 12 val.

ta sirdi reik labai atsargiai ismiti is masio ir islankstyti, uzdeti ta degiaja medziaga ant spec laikilio kuris pritvirtintas prie tos medziagosir laukti kol ta sirdis prisigers karsto oro, ir kaip tik bus isiputus isleto paleisti is ranku! tikrai nesunku, tikziurekit kad salia nebutu per daug medziu ar aukstu pastatu!

mes nieko nesakem kaip jaunieji pjove torta - tiesiog jis buvo atnestas iskart po 12 val kaip sudainavom laimingu metu, jie apejo per stala su visais susidauze tauremis ir tada nuejo torto pjaustyti!
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 07 23, 14:06)
Apie dangaus žibintus yra tema čia kažkur sm, pasiieškok per paieška mirksiukas.gif  ten aiškiau viskas.
O apie torto pjovimą merginos kažkada rašė, bet man to nereik, tai neužsirašau doh.gif
O ką sakyt stalą išperkant ir duodant vokelį?

gaima sakyti kažka panašaus: Na, bet čia mes neturim laiko su jumis ilgai derėtis. Mes turim tikrus jaunuosius, ieškom balto stalo, linksmos muzikos ir siūlom jums skanių saldainėlių , šnapselio šlakeį ir baltą vokelį – tai šiais laikais madinga.
saldainio idėja tokia - ant medžio gabalo vestuvinis popierius, o nat viršau jaunųjų noutrauka atspausdinta širdelės formoje. (tipo supakavimas kaip ananasinio)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpyte: 23 liepos 2008 - 14:16
Man labai patinka toks variantas, kai jaunikį palydi abu tėvai prie altoriaus, o paskui nuotaką vėl abu tėvai. Labai gražu wub.gif Ir labiau atitinka senovės lietuvių papročius. o tėčio lydėjimas, tai kaip pas musulmonus kokius - vienas vyras perduoda daiktą kitam mirksiukas.gif Tik labai prašau nieko neįsižeisti čia ne mano mintis, o Liškiavos kunigo. Jei neveda tėveliai, tai jis pats eina iki durų ir pats palydi abu jaunuosius prie altoriaus. Taip pat gražu ir prasminga.
Atsakyti
Aha man irgi be galo gražu kaip abu tėveliai veda vieną paskui kitą. Nors ir gražu man kaip nuotaką tėvelis atveda.
Beja, mano nuotaka manos neturi jau keletas metų, tik tėvelį, tai jai manau to būtent ir norisi kad nors tėvelis palydėtų ją prie altoriaus rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos svočiutės,

skaitinėjau šią temelę ir pamačiau, kad vixiuke ketino užsakyt smuikininkę pagroti bažnyčioje. Labai gražu turėti viskas atrodyt. Bandžiau susisiekti su ja per až, bet manau laiškeliais ji apkrauta ir nebetelpa manasis. Kiek suprantu ji dabar poilsiauja kažkur? Labai norėčiau sužinoti smuikininkų kontaktų. Gal kas iš Jūsų žino?
Būčiau dėkinga už bet kokią informaciją. Atsiprašau, kad lendu į eterį, nes pati jaunoji būsima. blush2.gif Bet labai jau noris sau gražios šventės, o ką piršliai ruošia man - tabu. O smuikininkų labai norėčiau help.gif
Atsakyti
QUOTE(Ismene @ 2008 07 23, 17:19)
Labai norėčiau sužinoti smuikininkų kontaktų. Gal kas iš Jūsų žino?

Paieškok Skelbimų lentoj- tikrai buvo mergaitė, kuri skelbėsi, kad grajina.

Ajnu pakuotis į dėžes jau karsta.gif
Atsakyti
Sveikos svociutes,noreciau paklausti gal kuri buvote svocia lenkiskose vestuvese?Pakviete svocia gal galite padeti kur galima rasti programele lenkiska kalba,pati lenkiskai skaityti kaip ir nemoku,reikes kazka galvoti.
Labai prasau pagalbos reikia lenkiskos programos doh.gif
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 07 23, 17:50)
Paieškok Skelbimų lentoj- tikrai buvo mergaitė, kuri skelbėsi, kad grajina.

O mano siuvykla dirba toliau- mIAnas ant mOnikIEno  cool.gif Ir ajnu pakuotis į dėžes  jau.

Net nežinau kuris gražesnis mIAnas ar mOnikIEnas lotuliukas.gif
tai tu jau šį savaitgalį pramogauji (dirbi)?
Atsakyti