Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai VII

Spyneles uzrakinima ant tilto ir as darysiu, musu kraste tai naujiena.

Mums po fotoatelje iki baliaus bus dvi valandos, tai jos manau greitai prabegs, bus dar fotosesija gamtoje dar iki sodybos gabalas kelio yra, tai manau kelis zaidimus spesim suzaisti...
Atsakyti
QUOTE(spyglaite @ 2008 07 24, 15:17)
Labai sauni ideja  thumbup.gif Turetu liksmai atrodyti, kai ziures, matuos kieno plaukai ilgiausi ar kulnas smailiausias... Dalyviams turetu patikti, nes ir jie itraukiami, tuo paciu gauna tarytum tokias ir "nominacijas". Teko jau daug kartu pulke buti ir man toks zaidimukas butu patikes drinks_cheers.gif O po tu sluoksniu dar prasminga dovana slypi bigsmile.gif Kadangi tame kraste, kur bus vestuves sirdeles-spyneles yra naujiena, kiek dalyvavau- niekas to nedare, tai jei nieko pries as taip pat turbut panaudosiu sia ideja ax.gif  4u.gif Taip sauniai apzaidziamas spyneles iteikimas  thumbup.gif

tai imk, nes cia su tokio sveciu itaukimu, manau jau yra kazkur iprasta, man papasakojo, tik as taip sugalvojau ta sirdele surakinama pateikti. kazkur jau buvo daroma panasiai. o kai as isputusi akis paklausiai kaip cia daryti- nusistebejo- tipo per tavo vestuves nebuvo tokios atrakcijos? nu ir pagalvojau, kad man patike butu
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2008 07 24, 15:19)
Gero oro ir tiktai geru ispudziu nuo ryt pradedanciom pirsliavimo estafete  drinks_cheers.gif

Kad tavo žodžiai... karsta.gif

Vieščiai supakuoti į dėžes/ maišus/ tarbas/ krepšius. Užsukau ir užmazgiau, jabytute, nieks neįlįs, net uodas (jauniesiems atiduodu, kad nuvežtų iš vakaro- o ką žinai, cekava juk. Nu bent man būtų cool.gif ).
Dar laukiu grūdų ir pieno iš kaimo kad parvežtų ir ramunę susilipdyt reik. O pati kaip maumukas atrodau: kojos- rankos ir bikiniai nedepiliuoti, pylingai nepadarydi, kaukės neuždėtos. Spėkit, ką veiksiu naktį? rolleyes.gif Ai, bile nagai gražūs irnesakyk.gif

Palinkėkit man gražaus oro rytoj, geranoriško pulko ir svečių. Ir svarbiausia- gražiai atrodyt, nu flirt.gif

Juk aaaaaaš pati gražiauuusiaaaaaaaa user posted image laugh.gif
Atsakyti
CP, sėkmės tau. Jau antrą kartą tau tai sakau, o aš dar nei karto nebuvau piršlėėė doh.gif lotuliukas.gif
Oras ryt karštas bus, tai neiškepkit mirksiukas.gif

o aš šiandien užsakiau palinkėjimų knygą, parodysiu kaip gausiu, bet gausiu tik kelios dienos prieš vestuves.
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 07 24, 18:58)
Kad tavo žodžiai... karsta.gif

Vieščiai supakuoti į dėžes/ maišus/ tarbas/ krepšius. Užsukau ir užmazgiau, jabytute, nieks neįlįs, net uodas (jauniesiems atiduodu, kad nuvežtų iš vakaro- o ką žinai, cekava juk. Nu bent man būtų  cool.gif ).
Dar laukiu grūdų ir pieno iš kaimo kad parvežtų ir ramunę susilipdyt reik. O pati kaip maumukas atrodau: kojos- rankos ir bikiniai nedepiliuoti, pylingai nepadarydi, kaukės neuždėtos. Spėkit, ką veiksiu naktį?  rolleyes.gif Ai, bile nagai gražūs  irnesakyk.gif

Palinkėkit man gražaus oro rytoj, geranoriško pulko ir svečių. Ir svarbiausia- gražiai atrodyt, nu  flirt.gif

Juk aaaaaaš pati gražiauuusiaaaaaaaa user posted image  laugh.gif

Nu pacios didziausios sekmes tau,bet man tai atrodo,kad viskas bus super.Baltu pavydu pavydziu tau,kad tu tokia atsipalaidavus,as tai plaukus baigiu nusiraut.
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 07 24, 16:58)
Kad tavo žodžiai... karsta.gif

Vieščiai supakuoti į dėžes/ maišus/ tarbas/ krepšius. Užsukau ir užmazgiau, jabytute, nieks neįlįs, net uodas (jauniesiems atiduodu, kad nuvežtų iš vakaro- o ką žinai, cekava juk. Nu bent man būtų  cool.gif ).
Dar laukiu grūdų ir pieno iš kaimo kad parvežtų ir ramunę susilipdyt reik. O pati kaip maumukas atrodau: kojos- rankos ir bikiniai nedepiliuoti, pylingai nepadarydi, kaukės neuždėtos. Spėkit, ką veiksiu naktį?  rolleyes.gif Ai, bile nagai gražūs  irnesakyk.gif

Palinkėkit man gražaus oro rytoj, geranoriško pulko ir svečių. Ir svarbiausia- gražiai atrodyt, nu  flirt.gif

Juk aaaaaaš pati gražiauuusiaaaaaaaa user posted image  laugh.gif



Oras bus gražus smile.gif , o sekmės, tai, iš visos širdies biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O gal kas patartumete kur surasti kalbu apie jaunuosius pavyzdziu?
Uzsienyje yra tokios tradicijos, kad geriausias draugas sako kalba apie jaunaji ir palinki jauniesiems ilgu gyvenimo metu. Ta pati daro jaunosios geriausia drauge. Tai va, man teks sakyti ta pirmaja kalba apie jaunosios gyvenima...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 07 24, 17:58)
Kad tavo žodžiai... karsta.gif

Vieščiai supakuoti į dėžes/ maišus/ tarbas/ krepšius. Užsukau ir užmazgiau, jabytute, nieks neįlįs, net uodas (jauniesiems atiduodu, kad nuvežtų iš vakaro- o ką žinai, cekava juk. Nu bent man būtų  cool.gif ).
Dar laukiu grūdų ir pieno iš kaimo kad parvežtų ir ramunę susilipdyt reik. O pati kaip maumukas atrodau: kojos- rankos ir bikiniai nedepiliuoti, pylingai nepadarydi, kaukės neuždėtos. Spėkit, ką veiksiu naktį?  rolleyes.gif Ai, bile nagai gražūs  irnesakyk.gif

Palinkėkit man gražaus oro rytoj, geranoriško pulko ir svečių. Ir svarbiausia- gražiai atrodyt, nu  flirt.gif

Juk aaaaaaš pati gražiauuusiaaaaaaaa user posted image  laugh.gif

hi.gif
Na taip šauniai parašei viską thumbup.gif Nuotaika pakilo thumbup.gif O tais kažko nervytis pradėjau blush2.gif Šį savaitgalį ir bandysim piršliaut ax.gif
Ačiū už idėjas visoms mirksiukas.gif aciuks.gif Tikiuosi viskas bus gerai ok.gif Širdelės nupirkos, dovanėles yra, žodžiai galvoje pinasi tongue.gif Ką svočiutės sėkmės jum 4u.gif ni puka ni pira smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jei @ 2008 07 22, 09:11)
Jei vestuvės 2-jų dienų, kada suteikiate žodį jauniesiems? Lyg ir tiktų antrą dieną, jie ten dėkoja, dovanoja ir pan. Bet gražu būtų  ir pradžioj, kai viskas iškilminga. Kokios turit patirties?

Mūsų jaunieji kalbėjo iš karto po svečių sveikinimo(grįžę pastatėme lauke stalelį, visi svečiai pasveikino, tada pakalbėjo padėkojo jaunieji) Juk jie taip pat kartais dovanoja (tėvams, piršliams) tai gražu, kai dovanėlių nereikia neštis už stalo.

QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 07 24, 17:58)
Juk aaaaaaš pati gražiauuusiaaaaaaaa user posted image  laugh.gif

Sėkmės didžiausios gražiausiai pasaulio svočiai ir kitoms ne mažiau gražioms taip pat mirksiukas.gif (net pavydas baltas jama, kažkaip ilgiuosi gražios šventės) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 07 24, 18:34)
Oras ryt karštas bus, tai neiškepkit mirksiukas.gif

Nepernešu karščio- tai bus didžiausias minusas unsure.gif Be to, jau ketvirta diena iš eilės iš nosies bėga kraujas. Įtariu, kad pasiutęs, a kokis kitokis dar pas mani gali būt? cool.gif Ale kas, jei anas ne visas nubėgo dar? unsure.gif
QUOTE(blankita @ 2008 07 24, 19:08)
pavydziu tau,kad tu tokia atsipalaidavus,as tai plaukus baigiu nusiraut.

Galėtum ir man nuraut dry.gif Nuo kojų, rankų ir bikinio zonos cool.gif O tai tebesėdžiu. Atsipalaidavus. Ir visa plaukuota doh.gif
QUOTE(saigma5 @ 2008 07 24, 21:16)
Tikiuosi viskas bus gerai ok.gif

Duodu nudepiliuot savo bikinio zoną, kad bus čiki mirksiukas.gif Po vieną plauką netgi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 07 24, 21:37)
Nepernešu karščio- tai bus didžiausias minusas  unsure.gif

drinks_cheers.gif
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 07 24, 21:37)
Galėtum ir man nuraut dry.gif Nuo kojų, rankų ir bikinio zonos  cool.gif O tai tebesėdžiu. Atsipalaidavus. Ir visa plaukuota  doh.gif

Duodu nudepiliuot savo bikinio zoną, kad bus čiki  mirksiukas.gif  Po vieną plauką  netgi bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 07 24, 21:37)
Nepernešu karščio- tai bus didžiausias minusas  unsure.gif Be to, jau ketvirta diena iš eilės iš nosies bėga kraujas. Įtariu, kad pasiutęs, a kokis kitokis dar pas mani gali būt?  cool.gif Ale kas, jei anas ne visas nubėgo dar?  unsure.gif

Galėtum ir man nuraut dry.gif Nuo kojų, rankų ir bikinio zonos  cool.gif O tai tebesėdžiu. Atsipalaidavus. Ir visa plaukuota  doh.gif

Duodu nudepiliuot savo bikinio zoną, kad bus čiki  mirksiukas.gif  Po vieną plauką  netgi bigsmile.gif

Žinoma, kad bus thumbup.gif juk tu pati šauniausia ir gražiausia svočiutė 4u.gif
laukiam naujienų, pasakojimų ir t.t.

SĖKMĖS!!!
Atsakyti