Įkraunama...
Įkraunama...

Lumene kosmetika

Sveokos,noriu paklausti kaip jum firma Lumene?Nezinau ar man sutapimas kad laukiuose ar cia nuo kremo nusipirkau krema skirta jautriai odai lumene (dermotologiskai patikrintas,be dazykliu visokiausiu)ir se tau isbere visa zanda,bet daugiau viena puse ar cia gali but nuo kremo,ar cia del nestumo reakcija(nuo vitaminu),nebezinau nei koki bepirkt ir ka daryt?
Atsakyti
Man nuo Lumene ir ne nesciai berdavo.
O nescia vaikisku Sebamed soft tepdavausi.
Atsakyti
Man tai siaip sau ta Lumene. Kiek esu bandziusi, tai kvapai tu kremu ne is maloniausiu. Bet cia jau mano problema, nes uvazhiju tik bekvapius kremus. O ir pagrauzia jie man, nors turiu oda nealergiska ir ne jautria. Zinoma, visu nesu isbandziusi - tik keleta. Bet pati sau pasakiau - uzbaigsiu indeli naktinio kremo ir pasakysiu Lumene ATE clap.gif
Atsakyti
Ar kuri nors naudojate Lumene naująji kremą su tekšių uogomis.Labai jau jį reklamuoja .Kaip perskaičiau žinutes aukščiau,negi lumene tokie jau prasti kremai?Aš kol kas naudoju tik lumene lūpdažius ir jie man labai patinka.
Atsakyti
Naudoju Lumene krema paakiams, lupdazius, tusa akims, krem pudra, pieneli ir tonika. As kazkodel labai isimylejus sia firma 4u.gif Ir vis galvoju, kad nusipirksiu dienini ir naktini krema ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vedeja: 10 vasario 2005 - 11:21
Naudoju LUMENE kremą su tekšių uogomis. Jis truputį riebokas man iš pradžių pasirodė, bet dabar žiemą naudoti jis man labai thumbup.gif . Pradžioje nelabai susigerdavo į odą, bet dabar mano veidukas priprato. O vasarai naudoju LUMENE kremą-žele su juodaisiais serbentais.
Turiu ir paakiu kremą.
Atsakyti
O koki paakiu krema jus naudojat?gal kartais toki,kur tepasi su rutuliuku?Idomu nuo kokio amziaus ji galima naudot...Kiek zinau jis balina,o mano paakiai patamseje sad.gif man 21 metai
Atsakyti
as naudoju paakiu krema-zele thumbup.gif ,ilgai isliekanti pudra thumbup.gif
su teksiu aliejum kremukas skirtas laaabai sausai odai.o kremukas paakiams su rutuliuku is vitaminines linijos.siaip teoriskai vitaminine linija skirta nuo 25 metu,bet manau reikia atsizvelgt i savo odos poreiki 4u.gif
Atsakyti
dar naudoju visa beveik visa kuno linija-pilinga,duso zele,stangr.kuno krema,anticel.zele,alieju i vonia.kazkas auksciau raset kad kvapas kosmetikos nelabai.nera jie saldus,biski astruoki,gaivus.mane erzindavo tik nestumo metu ax.gif
Atsakyti
turejau lumene krema ir man jis labai nepatiko,atidaviau draugei.
Atsakyti
man tai lumene nelabai schmoll.gif ir kosmetologe patare kad nenaudot, sake wienas is prastesniu g.gif
Atsakyti
as naudojau tik lumene tusa , gal siek tiek sausokas, bet visiskai neteplus. kad ir kazkur bunant dregnam ore ar esant dulksnai neateisi (net ir su vandeniui neatspariu) juodais paakiais.
Atsakyti