Įkraunama...
Įkraunama...

Tinimai. Ką daryti?

http://pirk.unisex.l...5754a98eac08464
Atsakyti
taip taip! jei tiksliau taip butent sios:
http://pirk.unisex.l...5754a98eac08464
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hacone: 23 gegužės 2008 - 21:01
kadangi as gimdziau liepa, o tu metu vasara buvo ypac karsta 35 pastoviai, tai mano kojos buvo kaip kalades. pirkau sliopansus ir tik su jais galejau vaikscioti, apie ikisima i joki bata ne kalbos...
ir niekas nepadejo, tik imerkimas i salta vonele ir tai tik trumpam. tiesiog reikia prakenteti, o po nestumo tos kojos pacios greit susitrauke, matyt todel, kad svorio nelieka ir susinormalizuoja. sekmes smile.gif
Atsakyti
as irgi tokia problemele turiu... bet pirma kart kai man tinsta kojos tai nelabai zinau ka daryt... nors atrodo cia nieko baisaus nera ar taip? siaip man jau galas ir gimdyt tureciau rytoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke20 @ 2008 05 24, 18:20)
as irgi tokia problemele turiu... bet pirma kart kai man tinsta kojos tai nelabai zinau ka daryt... nors atrodo cia nieko baisaus nera ar taip? siaip man jau galas ir gimdyt tureciau rytoj blush2.gif

sekmingo gimdymo... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2008 05 27, 23:30)
sekmingo gimdymo... mirksiukas.gif



tureciau per sia savaite jau pagimdyt nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke20 @ 2008 05 28, 10:40)
tureciau per sia savaite jau pagimdyt nestuke.gif

ziurek gal dar as pirmesne busiu. biggrin.gif man siandien sake ,kad jau bet kada galiu pradet... ax.gif
Atsakyti
tinsta tik dešinė koja .. blink.gif
Nieko sau.. g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

As turiu beda: kojos ne tik tinsta, bet ir trukineja slaunies kapiliarai (koja atrodo kaip su didele melyne ir ta melyne pleciasi)

PATARKIT KA DARYT ! sad.gif Kad tie kapiliarai netrukinetu, nesinori po nestumo visa gyvenima vaikscioti su didziausia melyne ant kojos.
Gal kam taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(Hacone @ 2008 05 23, 23:01)
taip taip! jei tiksliau taip butent sios:
http://pirk.unisex.l...5754a98eac08464


Aš irgi noriu tokių kojinių rudeniui, bet dar nieko nesu pirkusi internetu doh.gif blush2.gif Įsivaizduojat, net nežinau kaip panaikinti iš prekių krepšelio per daug priskaičiuotų vnt. blink.gif .Išjungiu, o kai įeinu vėl-lieka mano prispaudinėti vnt. O pas mus, Šiauliuose, aišku tokių vaistinėse nėr verysad.gif
Atsakyti
o man kojos sutino paskutine savaite verysad.gif kaip nemalonu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Puffte @ 2008 07 26, 16:42)
Sveikos mergaites,

As turiu beda:  kojos ne tik tinsta, bet ir trukineja slaunies kapiliarai (koja atrodo kaip su didele melyne ir ta melyne pleciasi)

PATARKIT KA DARYT ! sad.gif Kad tie kapiliarai netrukinetu, nesinori po nestumo visa gyvenima vaikscioti su didziausia melyne ant kojos.
Gal kam taip buvo?

Vienintelis patarimas-tai tos pėdkelnės...mėlynę patarčiau susigydyti Traumeels tepalu...daug dar vaikščioti? Man liko 7 savaitės ir jau prasidėjo tinimai, žinoma, tai geriau nei su pirmuoju nėštumu, kad nuo 20 savaitės kankinausi su tais tinimais, bet tada buvo toksikozė. Dabar jokių toksikozės reiškinių nepastebiu, na nebent ras baltymą šlapime, eisiu va už valandėlės pas gydytoją, pridaviau ryte kraują ir šlapimą, bus matyt, ką čia ras....gal tiesiog netinkamai save prižiūriu...vis lekiu, vis skubu, o dar ir mano trimetukė savo išsireikalauja, o priaugta +16 kg, tai nėra taip lengva...
Atsakyti