Įkraunama...
Įkraunama...

Tinimai. Ką daryti?

oioioi...pirmą nėštumą tai jau tinau...bet buvo vasara ax.gif nepadėjo jokios steponėnų arbatos, sutrūkinėjo oda, priaugau 28kg doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
del to, kad man visiskai netino nei kojos nei rankos, as labai dziaugiausi, nes vasara buvo ziauriai karsta, nors jau buvau paskutiniam nestumo men, manes sita probema nekankino. thumbup.gif
Atsakyti
Visą nėštumą nepastebėjau, kad tintų. Tik ilgaauliai batai sunkiau užsisegdinėt pradėjo. Tai vat ir nežinau ar čia nuo tinimo. Gal kiek kojos pastorėjo g.gif
Atsakyti
man netino, visa vasara kuo puikiausiai isvaiksciojau, net ir karstom dienom nejausdavau tinimu.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(pušelė @ 2005 12 06, 14:08)
Cia yra pasenes poziuris, kad daug geriant tinsta kojos ir rankos.



visai nepasenes, niestumo pabaigoje siaubingai tinau ir kiekviena stikline perdaug matydavosi mano rankose ir kojose. net ligoninej kelis sykius del tinimo gulejau.

QUOTE(Ikulia @ 2005 12 08, 11:43)
As vakar buvau pas gydytoja ir ji pasake, kad kojos tinsta. Nedaug, bet...Liepe nusipirkti Steponeno arbata ir gerti kasdien.



thumbup.gif arbata. Faktiskai ji vienintele vare skyscius. O isbandyta buvo daug ...
Atsakyti
Mane tai labai domina ar neshtumo metu kam nors ishtindavo slaunys ar tik bishki pabringdavo ar isvis nieko nesidarydavo. Mano tai viena pazystama prigazdino, kad ishtins tavo slaunys ir jokiu standartini dyzio kelniu negalesi uzsimaukslinti g.gif
Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2005 12 05, 21:54)
sveikos
norejau paklaust ar tino (tinsta )jums kojos?



nuo nėštumo pradžios iki galo tino.. doh.gif vasarą dar nieko, bet kai reikėdavo ilgaaulius užsisegt, tai vargdavau lotuliukas.gif
Atsakyti
man lyg ir netinsta kol kas rolleyes.gif , pagal ilgaaulius batukus šiek tiek sunkiau užsitraukia, bet manau kad dėl svorio priaugimo ax.gif
Atsakyti
Labiausiai tino nestumo paskutini menesi, per pacius karscius. Geriau ir as Steponeno arbata, lyg padejo. Pamenu, kad vasara su guminem slepetem vaiksciojau, nes i nieka kojos netilpo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vige @ 2005 12 08, 07:35)
Beje, dar labai padeda pasivaiksciojimai, nes labaisiai kojos tinsta, kai nejudi.
Sekmes! 4u.gif

Nebuvau linkusi į tinimą, tačiau pastebėjau, kad patindavau tada, kai mažiau judėdavau, pasivaikščiojimai labai padėjo thumbup.gif
Atsakyti
Ne tik kojos, bet ir rankos tinsta, o ypac kai daugiau pavaikstau.
Atsakyti
man kol kas netinsta, tikiuosi ir netins, bet isivaizduoju kas butu, jei dabar butu vasara, karstis... g.gif
Atsakyti