Įkraunama...
Įkraunama...

Tinimai. Ką daryti?

QUOTE(Ikulia @ 2006 04 20, 14:11)
Pabandyk tepti Traumeel homeopatiniu tepalu ir gerti Traumeel tabletes ( nestuke.gif galima). Pati buvau patyrus panasia trauma, man padejo.
Ačiū. Būtinai pabandysiu..
aciuks.gif
Atsakyti
Man jau paskutines dieneles kapsi...Tik rupesteli kelia padidejes kraujospudis ir tinimas ,vandens kaupimasis organizme.Paskaiciau jusu patarimus,pabandysiu siandien daugiau vandenuko gerti.Keista man,kad buvau vakar pas gydytoja,tai nors ir rado padidejusi (gerokai -150/100) spaudima,ir sioki toki patinima,vienintele primygtine rekomendacija buvo nepernesioti vaikelio.Apie tai,kad vartociau maziau druskos,gerciau vandens daugiau - ni ni. g.gif
Ir dar neramu stai del ko - anot visu knygu,paskutinemis nestumo savaitemis svoris turetu nustoti auges,o man atvirksciai - dideja,ir pakankamai sparciai,nors pagrindinis racionas susideda is lieso jogurto (max. 2 ind. per diena), kefyro (1 l per diena) ir obuoliu...
Vienintele mano pacios versija - skysciai uzsilaiko organizme.tas jauciasi ir pgl vizitus i WC.
Bandysiu naudotis jusu patarimais...Tikiuosi,pades. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 04 20, 14:11)
Ta arbata galima nupirkti zoleliu vaistineje Pelesos g. uz Naujininku tilto.
Pabandyk tepti Traumeel homeopatiniu tepalu ir gerti Traumeel tabletes ( nestuke.gif galima). Pati buvau patyrus panasia trauma, man padejo.

ačiū labai, jau nusipirkau 4u.gif

o arbatos pirkti dar yra ir šios vaistinės filiale Naugarduko g.15/28, tel. 2334401.
Atsakyti
Man eina 39 savaitė. Kojos tinsta žiauriai. Jau ryte patinę būna. Gerai kad šilta, tai tarnauja tik vienos basutės ax.gif
Buvau pas gydytoją. Spaudimas geras, baltymo šlapime nėra. Liepė gerti ne mažiau 2 litrus skysčių per dieną. Kojas aukščiau laikyti, jokios druskos, valgyt vynuoges ir išrašė kalio chlorido. Kol kas pokyčio nematau. Gal reiktų daugiau vaikščioti, bet sunku krypuoti nestuke.gif
Atsakyti
O mano patarimas visoms pajutusioms , kad pradeda tinti - nusiimkit ziedus . Man tai buvo baimes ivare scare.gif . Nes taip sutino rankos, kad bijojau, jog neuzverztu pirstu. Viena, beje, teko perkirpt pas juvelyra, nes jau ant ribos buvo, o gydytoja pasake, kad gimdant, kai reiks stumti, gali ir uzverzt pirsta.
O pati nenusiemiau del to, kad kai jau susizgribau, nebesugebejau nusiimti doh.gif
Atsakyti
oi kaip keista o manziedai pradejo krist doh.gif
Atsakyti
O ar kam nors iš jūsų gydytoja nuo tinimų buvo prirašiusi Cyclo 3 Fort tablečių? Man šiandien jų prirašė, na, o aš nusipirkusi ir perskaičiusi informacinį lapelį, suabejojau, ar jas gerti unsure.gif Ne tai, kad abejoju gydytojos kompetencija, tiesiog informaciniame lapelyje parašyta, kad tabletės skiriamos didinti venų tonusą, stiprinti kapiliarų sieneles ir t.t., žodžiu, esant problemoms su kraujotaka. O man vis kažkaip atrodo, kad tinimai susiję su skysčių kaupimusi organizme, o ne su sutrikusia kraujotaka. Be to, niekaip negaliu nugalėti savo nenoro gerti vaistus, vis atrodo, kad leliui nuo jų negerai. Kažkur (tik neatsimenu kur, gal kuri nestuke.gif apie tai rašė) esu skaičiusi, kad vaistus reikia atsargiai vartoti ne tik pirmą nėštumo trimestrą, bet ir trečią. Pirmą - nes formuojasi vaikučio organai, o trečią - nes vaistai gali sutrikdyti leliaus fiziologinius procesus....
Ar kuri nors iš jūsų nuo tinimų vartojo tuos vaistukus, ar jie padėjo?
Atsakyti
oi mergyt net nezinau gal tu pasitark su gyd g.gif as tai stengiuos apseit be jokiu vaistu...
Atsakyti
Tai va, kad pati gydytoja man ir prirašė tuos vaistus. Internete bandžiau ieškoti apie šiuos vaistus informacijos, tai radau tik vieną kuklų sakinį, kad nėščiosiom jie gali būti skiriami. Ant vaistų informacinio lapelio (kaip ir dauguma vaistų gamintojų rašo) parašyta standartinė frazė "Jeigu esate nėščia ar maitinate krūtimi, prieš pradėdamos vartoti Cyclo 3 Fort, informuokite apie tai savo gydytoją". Pagalvojau, kad kol nėra labai didelių tinimų, tol nevartosiu schmoll.gif
Juk daugumai nėščiųjų patinsta ir rankos, ir kojos, bet jos nevartoja jokių vaistų...


Atsakyti
Turiu klausimuką- o tos kurios tinot, ir priaugot daug svorio- kaip po gimdymo? Ar daug pametėt svorio su tais vandenukais? Nes aš irgi laaabai ištinus paskutinius nėštumo mėnesius, priaugau gan daug svorio nors tikrai nepuntu picų visokių naktimis- svoris augo gan staigiai, kartu su tinimais...Kažkaip viliuosi, kad po gimdymo ištekės daug tų vandenukų prisikaupusių, ar klystu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrutia @ 2006 05 29, 00:05)
Turiu klausimuką- o tos kurios tinot, ir priaugot daug svorio- kaip po gimdymo? Ar daug pametėt svorio su tais vandenukais? Nes aš irgi laaabai ištinus paskutinius nėštumo mėnesius, priaugau gan daug svorio nors tikrai nepuntu picų visokių naktimis- svoris augo gan staigiai, kartu su tinimais...Kažkaip viliuosi, kad po gimdymo ištekės daug tų vandenukų prisikaupusių, ar klystu?  g.gif

aš tinau tik paskutinį mėnesį,o svoris auga tikrai sparčiai,neštumo pabaigoj buvo +26kg.Po gimdymo ir dviejų savičių bėgyje netekau 16kg.O dabar praėjus 10 mėn. po gimdymo jau esu prieš nėštuminio svorio.
Tad nebijok , kad daug priaugai,tikrai viskas susitvarkys.
Atsakyti
o as jau dabar pradedu jausti, kad tinsta kojos, kartais atrodo, kad kaip skruzdeliuku sugeltos verysad.gif o siandien ryte tai ranku pirstai istine buvo, o mums tik 24 savaites unsure.gif kaip bus toliau? g.gif
Atsakyti