Įkraunama...
Įkraunama...

Atostogos su kūdikiu

sveikos,
viskas priklauso nuo vaikelio ir jūsų. Su pirmagimiuvažiavom kaip jam tebuvo 4 savaitės. Tumet pamenu buvo nesmagu, nes jutau labai didelįmiego stygių. Anyta kuri atseit važiavo padėt prižiūrėt vaikučio kaip tik nuo ankstyvo ryto išdumdavo pliažintis, o vėliau kaip uodegėlė prilipus ir jokios pagalbos. Bet turbūt man taip atrodė nes pervargus buvau.
Gimus antram vaikučiui aišku jautiesikaip mama stipriau, drąsiau-va savaitę ilsėjomės palangoje. Jai 2,5 mėn . Viskas super. Kadangi rugpjūčio galas tai ir oras neperkarštas. Grynam ore visą dieną prabūna-pušyne pasivaikščiodavom su vežimu. Viskas super. rolleyes.gif

Nuostabios atostogos.
Papildyta:
QUOTE(indree.. @ 2009 08 22, 10:04)
prie juros tai nelabai noreciau vaziuoti su dar nesedinciu mazyliu.. juk ir smelis ir vejas..  schmoll.gif


O sėdintis mažylis ko gero daugiau to vėjuko gauna nei gulinti lopšyje smile.gif. Dėl smėlio tas pats. Aišku jei naujagimis tai praguli lopšyje tik, jei jau kiek didesnis vaikutis, tai išimi iš lopšio ir parodai naują aplinką. Mano merginai 2,5 mėn, bet taip jai ta jūra rūpėjo. Tas vanduo, bangelės ir ošimas.

Kiekviena mama geriausiai jaučia ar verta važiuoti dabar ar vėliau. Juk dar labai svarbu ir kur gyvensite, juk reikia patogumų su leliuku. Svarbu ir orai. Aišku svarbiausia,kad nelytų ir vėjas nebūtų stiprus. O kad nekaršta tai dar geriau thumbup.gif , vistiek ilgai degintis nepavyks, nes vaikui lopšyje kaip palapinėj būtų, perkaist rizika didelė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintagne: 24 rugpjūčio 2009 - 14:09
Sveikos,

Vezem sunu lygiai 2 men. buvome 5 dienas. Kaifas ne gyvenimas - mazius parpe visa laika, stbejomes ir kaifavom...pavalgo ir vel atluzta, o prie juros nuo osimo taip imigdavo....grizom i vln. asfaltuotus grindinius - vel zirzejimas grizo...
Atsakyti
[quote=langolf,2009 09 14, 19:10]
Na as prie ezero be nakvynes buvau kai maziukui buvo 10 dienu, kadangi buvo labai karsta tai pamaniau geriau vaikas grynam ore pabus negu smirdes namie. tongue.gif

sveikos,
esu naujoke sioje temoje, noreciau ir as pasakyti savo nuomone ax.gif
Mano lelytei trys menesiai, o mes jau buvom ir prie Juros,ir prie ezero,ir probabes jubiliejuje dalyvavom visai kitam Lietuvos kraste, nei patys gyvenam, taip pat trim dienom vykom su draugais su baidarem plaukti blush2.gif musu tetis plauke, o mes su mazaja ant kranto mojavom su dar keliom mamom wink.gif o vyrai vakarais parplaukdavo ir visi smagiai prie lauzo pasededavom, o lelyte vezime siek tiek atokiau nuo musu skaniai sau parpdavo...o kur dar visos musu vienadienes keliones... as manau,kad jei aktyviai gyveni iki leliuko atsiradimo, lygiai taip pat aktyviai gali gyventi ir jam atsiradus... 4u.gif
Atsakyti
mes nei pirmo, nei šio leliuko nelaikom tik namie. Keliaujam visi kartu - ne problema ir 350 km per dieną pas močiutę nuvažiuot. Vežamės savo kelioninę lovelę - miega ten naktį.
Su pirmu, kai jam buvo dešimt mėnesių - sėkmingai atostogavom Egipte. Manau, kad viskas priklauso nuo tėvų - jei bijai, abejoji, pati stresuoji - tada geriau būt saugioj aplinkoj - savo namuose. O jei jautiesi drasiai, esi aktyvaus gyvenimo būdo šalininkas - tai kodėl viso to atsisakyti gimus leliui?
Atsakyti
Musu pirmos atostogos buvo kai mazajai suejo 3 men, mes tada praleidom savaite Aleksandrijoje (Egiptas). Ir viskas labai labai sauniai prabego. O vat neseniai istverem 11 val kelione i Lietuva ir ten praleidome visus 2 men., ir mazoji buvo labai patenkinta. Ir oras jai labai patiko ir draugu daug suriradom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 09 16, 10:49)
Musu pirmos atostogos buvo kai mazajai suejo 3 men, mes tada praleidom savaite Aleksandrijoje (Egiptas). Ir viskas labai labai sauniai prabego. O vat neseniai istverem 11 val kelione i Lietuva ir ten praleidome visus 2 men., ir mazoji buvo labai patenkinta. Ir oras jai labai patiko ir draugu daug suriradom  biggrin.gif


nu liuks thumbup.gif saunuoles...
mes planuojam ant Kaledu kelione lektuvu 4val, bet kazkaip as biski prisibijau, nes pati labai sunkiai "pernesu" skrydzius,visa laika praktiskai vemiu, o dabar dar ir mazoji butu puses metuku.Tikiu,kad vyras padetu, o jei jai visa laik reiks mamos? kas tada... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurga @ 2009 09 16, 10:04)
nu liuks  thumbup.gif  saunuoles...
mes planuojam ant Kaledu kelione lektuvu 4val, bet kazkaip as biski prisibijau, nes pati labai sunkiai "pernesu" skrydzius,visa laika praktiskai vemiu, o dabar dar ir mazoji butu puses metuku.Tikiu,kad vyras padetu, o jei jai visa laik reiks mamos? kas tada... doh.gif


Tu tik maziau pergyvenk, kazkaip vaikai daug lengviau pernesa skrydzius nei suauge. As pati neypatingai tolerantiska skrydziams, man pastoviai uzgula ausys, skamba jose,spaudzia, skauda, o galva is viso subyra i milijonus sipuliu nuo skausmo, o manajai nieko bigsmile.gif parpia sau graziausiai ir viskas. Dar pro langeli pasiziuri kaip lektuvas pakyla, ir po to is kart atsijungia. Kas kart keliaudama su ja vis stebiuosi del sito lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurga @ 2009 09 16, 12:04)
nu liuks  thumbup.gif  saunuoles...
mes planuojam ant Kaledu kelione lektuvu 4val, bet kazkaip as biski prisibijau, nes pati labai sunkiai "pernesu" skrydzius,visa laika praktiskai vemiu, o dabar dar ir mazoji butu puses metuku.Tikiu,kad vyras padetu, o jei jai visa laik reiks mamos? kas tada... doh.gif


Na, aš skraidydama esu mačiusi ir tokių atvejų, kai vaikai labai sunkiai skrydį pernešė - kylant ir leidžiant tiesiog klykė. Gal ausis skaudėjo, gal kažkokios kitos problemos. Man tai gaila mažiukų skrendančių, kai man pačiai ausis tikrai skauda, tai aš ir juos užjaučiu.
Na, bet neišbandęs nežinosi, kaip savas vaikas reaguoja į skrydžius. gal tik pirmai kelionei nesirinkčiau labai tolimo skrydžio.
Atsakyti
Norejau paklausti, gal kuriai nors is mamyciu teko keliauti atostogauti i uzsieni su mazyliu, kuriam maziau nei vieneri metukai.
Jei taip, tai kaip pasiseke? Kaip tokie maziukai pakelia skrydi lektuvu - ar nesijaucia blogai? Kokiu dar problemu iskilo keliones metu. Jei gyvenot viesbutyje, ka daret su maziuko maitinimu?
Atsakyti
Mes jau keliavome i uzsieni su mazyliu. Tiesa vaziavime su masina, lektuvu dar nesam skride. Vaziavom i Lenkija (cia netoli i Punska) slidineti,vaikui buvo 2.5 menesio. Visa kelione mazylis miegojo. Pati buvima svecioj saly vaikas atlaike labai gerai, t.y. miegojo sau skaniai vezimelyje, kol ir as pati slidinejau. Darydavom pietu pertauka restorane, vaika pamaitindavau (pati maitinu), pakeisdavau pampersa ir vel i lauka. Vaika ziuredavom su vyru pasikeisdami, vaikas nesusalo, ir laukas tik buvo i nauda.
Vasara planuojam jau vaziuoti ir toliau atostogu, irgi vaziuosime su masina trise. manau labai svarbu, kad tevai gerai jaustusi tai darydami, ir su vaiku nebus problemu.
Del keliones lektuvu negaliu atsakyti, pati nebandziau, bet drauge yra skridusi i Maljorka su 6 menesiu dukra, kelione pavyko puikiai.
Atsakyti
I savo pirmas atostogas su seima mazyle iskeliavo budama 4 men. Skridome lektuvu i Anglija vienai savaitei. Sakyciau tai labai geras metas keliauti su vaiku, nes dar daug miega, pieno baras salia, gali ilgai buti vezimelyje, svarbu vezk. Mes viska ka norejom pamatem ir vaikas mums tikrai nebuvo kliutis, tai ir siemet galvojam gal vel i Anglija su vaiku vaziuoti i Vimblutono varzybas, ziuret kaip Berankis zaidzia thumbup.gif
Atsakyti
Na, as nieko pries neturiu pries tuos tevus, kurie nuo pat kudikystes savo mazuliukus vezasi, skrenda i tolimas keliones, gal jiems taip priimtina, taip norisi ir pan., zodziu, cia kiekvieno reikalas. Bet as pvz. su mazuliuku, bent iki kokiu 18men. nieku gyvu neskrisciau-nevaziuociau i jokia tolima kelione. schmoll.gif Manau uztenka ir cia LT pavazineti, pailseti...juk daugelis musu net puse LT nesam mate, o jau keliaujam i svecias salis....
Atsakyti