Įkraunama...
Įkraunama...

Skaisti, lygi, vienodos spalvos veido oda

QUOTE(lauryna @ 2012 04 26, 14:31)
Ma irgi skaisteja, lygeja, demeles nuo spuogu svieseja. Na zodziu kol kas viskas neblogai. biggrin.gif 
Tu kiekviena vakara tepi ?

du vakarus tepu Retinoli, ir viena BHA2% paulos choice. kol nepasakei,tai kartu viska tepdavau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2012 04 24, 21:32)
Pabandykit prausti veida su Medimix muiliukais! Man labai padejo  wub.gif  galit imasazave net minutei palikt, ir po to nuplaut su vandeniu, patepti kokiu nors lengvu gremu, man visai patiko Rasos rozinis. Nu oda tapo skaisti, svelni ir minksta kaip persikas, visos demeles ir paraudimai tikrai apmazejo. Ju buna 3 rusiu, patariu visus isbandyt. Nusipirkti visur yra, ir droguose, ir net maximoj. Kainuoja iki 3 lt man rodos, tad pabandyti verta mirksiukas.gif Idedu nuotraukyte:

user posted image

4u.gif

Man irgi šitas patiko drinks_cheers.gif . Tik pasausina odą reguliariai naudojant.
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2013 03 26, 16:31)
Man irgi šitas patiko drinks_cheers.gif . Tik pasausina odą reguliariai naudojant.

turejau medimix zalia,laaaaaabai sausino oda,nors mano ir riebi oda,idomu kaip sitas gelsvas butu.
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2013 03 26, 20:51)
turejau medimix zalia,laaaaaabai sausino oda,nors mano ir riebi oda,idomu kaip sitas gelsvas butu.

Gelsvas, man atrodo, taip nesausina. smile.gif
Atsakyti
Ma medimix žalias-tobulas,o geltonas - taip išpleiskanojo oda. doh.gif Matyt, nuo odos priklauso ax.gif
Atsakyti
Galiu pasidalinti, nuo ko mano oda tampa nerealiai lygi, skaisti ir elastinga;

1) Sveikas maistas (proto ribose sveikas biggrin.gif )
2) Daug vandens (čia labai individualu, kiek kam reikia, aš apie 2- 3 litrus išgeriu)
3) Sportas , pirtis garinė vienąkat per savaitę
4) Morkų žiedų hidrolatas (mano puskė vadina kosmetikos red bulliu lotuliukas.gif )
5) Veido kremas drėkinamasis, naudoju uoga uoga, rožių žydėjimą, nebūtinai, nes kažkaip mano oda į vandenį reaguoja, kad net kartais ir kremo nereikia

Vat po trijų savaičių tokio režimo, oda ne at pa žį sta ma!!!!

Tiesa, mano oda sausa. Vat kažkada buvo riebi, bet nusisausinau su muilais, reikia labai atsargiai su muilu, nors medamix irgi naudojau, man labai patikdavo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšnaitė_iš_vazono: 31 kovo 2013 - 22:51
Taip, sveikas maistas tikrai priduoda odai skaistumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 03 31, 22:49)
Galiu pasidalinti, nuo ko mano oda tampa nerealiai lygi, skaisti ir elastinga;

1) Sveikas maistas (proto ribose sveikas  biggrin.gif )
2) Daug vandens (čia labai individualu, kiek kam reikia, aš apie 2- 3 litrus išgeriu)
3) Sportas , pirtis garinė vienąkat per savaitę
4) Morkų žiedų hidrolatas (mano puskė vadina kosmetikos red bulliu  lotuliukas.gif )
5) Veido kremas drėkinamasis, naudoju uoga uoga, rožių žydėjimą, nebūtinai, nes kažkaip mano oda į vandenį reaguoja, kad net kartais ir kremo nereikia

Vat po trijų savaičių tokio režimo, oda ne at pa žį sta ma!!!!

Tiesa, mano oda sausa. Vat kažkada buvo riebi, bet nusisausinau su muilais, reikia labai atsargiai su muilu, nors medamix irgi naudojau, man labai patikdavo  rolleyes.gif


o kaip naudojat ta morku ziedu hidrolata? kiekviena diena juo valot/tepat veida? jis spalvos oranzines nesuteikia veidui? smile.gif noreciau ismeginti smile.gif
Atsakyti
Šiaip pavasarį/vasarą/rudenį šiaip veidą papurškiu atsigaivinimui, taip pat vakarais naudoju kaip toniką, kai nusivalau makiažą, ilgiau panaudojus atsiranda toks sveikas odos spindesys g.gif bet nežinau, ar čia būtent nuo to morkų hidrolato, ar dėl visko ką vardinau ankstesniam poste. Ne, morkinio veido tikrai nepadaro biggrin.gif Ten toks vandenukas bespalvis
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 03 31, 22:49)
Galiu pasidalinti, nuo ko mano oda tampa nerealiai lygi, skaisti ir elastinga;

1) Sveikas maistas (proto ribose sveikas  biggrin.gif )
2) Daug vandens (čia labai individualu, kiek kam reikia, aš apie 2- 3 litrus išgeriu)
3) Sportas , pirtis garinė vienąkat per savaitę
4) Morkų žiedų hidrolatas (mano puskė vadina kosmetikos red bulliu  lotuliukas.gif )
5) Veido kremas drėkinamasis, naudoju uoga uoga, rožių žydėjimą, nebūtinai, nes kažkaip mano oda į vandenį reaguoja, kad net kartais ir kremo nereikia

Vat po trijų savaičių tokio režimo, oda ne at pa žį sta ma!!!!

Tiesa, mano oda sausa. Vat kažkada buvo riebi, bet nusisausinau su muilais, reikia labai atsargiai su muilu, nors medamix irgi naudojau, man labai patikdavo  rolleyes.gif

Apie vandenį ne pirmą kartą girdžiu. O sakykit, skaitosi tik grynas vanduo? Ar tinka arbatos/sultys ir tt? smile.gif Žodžiu, esmė vandens švarume ar tiesiog skysčiuose?
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 04 06, 23:45)
Šiaip pavasarį/vasarą/rudenį šiaip veidą papurškiu atsigaivinimui, taip pat vakarais naudoju kaip toniką, kai nusivalau makiažą, ilgiau panaudojus atsiranda toks sveikas odos spindesys  g.gif  bet nežinau, ar čia būtent nuo to morkų hidrolato, ar dėl visko ką vardinau ankstesniam poste. Ne, morkinio veido tikrai nepadaro  biggrin.gif  Ten toks vandenukas bespalvis

o kur perkate ta morku skysti? :-) kokia kaina? dekoju
Atsakyti
Na, kiek skaičiau, tai skaitosi tik grynas vanduo. Taip pat skaičiau, kad žmogui reikia apie 30ml vienam jo kūno kg per dieną. Tai apie apie 60kg svoris, tai turbūt reikėtų apie 1,5 - 2 litrų, aišku, jei nėra sveikatos problemų.

Morkų žiedų vandenį perku internetinėje lietuviškoje parduotuvėje, nėra dalykas pigus tikrai 100 ml apie 30lt, kiek atsimenu. Na bet man labai patinka. ax.gif ir gana ilgam užtenka, jei su purkštuku naudoji.
Atsakyti