Įkraunama...
Įkraunama...

Skaisti, lygi, vienodos spalvos veido oda

As taip pat pilingui naudoju kavos tirscius tik be grietines, oda tikrai buna ypatingai svelni wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adriana5 @ 2009 06 05, 20:30)
Aukso vanduo, kuri pardavineja BEZA sako daro stebuklus. Ar kas ka girdejote?



uz ta "auksini vandeni" ir kitus "stebuklingus" produktus jie jau sumokejo bauda uz klaidinancia reklama

kam idomu, gali pasiskaityti cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 05 balandžio 2012 - 10:12
Merginos, gal Jums taip buvo, kaip man dabar yra. Pradzioj gydziausi oda nuo spuogu. Oda nebuvo labai baisi, bet kakta praktiskai visa laika buvo isberta "tarkiniais" spuogeliais, iskildavo cistos tipo spuogu. Galu gale nugyde man oda daktatai, nes ji prie spuogu dar pradejo ir sauseti. Gerai, jei sie spuogai butu pavieniai. Bet ant zandu atsirado kazkokios raudonos demes. Jos nei serpetoja, jos net nera isberimai. Sunku apibudinti savo oda. Tos demeles - kaip nuo cistos tipo spuogo tarkim lieka tokia raudona demele. tik tiek, kad tom demelem yra nusedi visi zandai. Ir jos atsirado ne nuo spuogu. Gal esate susidurusios su tuo? verysad.gif
Atsakyti
Įsigyjau dvi priemones iš šio rinkinio (abi nuo kairės).... drinks_cheers.gif
user posted image


Veido prausiklis-kaukė ir šveitiklis.... Pradėjus reguliariai naudoti, oda paliko šilkinė, lygi kaip ledas, minkšta, švelni, sakyčiau pirmą kartą tokia tobula, kokią esu turėjus iki šiol.... Ačiū Freeze24/7 wub.gif Priemonės tikrai vertos dėmesio ir ateityje bus kartojamos.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2009 11 18, 02:32)
Labai domintu atsiliepimai apie sia priemone, t.y. ar tikrai daro "stebuklus" su veido oda, nuo kokio amziaus galima pradeti naudoti ir ar apskritai verta tokiu pinigu ax.gif
user posted image

man irgi idomu ar naudojot kuri nors?
Atsakyti
Pabandykit prausti veida su Medimix muiliukais! Man labai padejo wub.gif galit imasazave net minutei palikt, ir po to nuplaut su vandeniu, patepti kokiu nors lengvu gremu, man visai patiko Rasos rozinis. Nu oda tapo skaisti, svelni ir minksta kaip persikas, visos demeles ir paraudimai tikrai apmazejo. Ju buna 3 rusiu, patariu visus isbandyt. Nusipirkti visur yra, ir droguose, ir net maximoj. Kainuoja iki 3 lt man rodos, tad pabandyti verta mirksiukas.gif Idedu nuotraukyte:

user posted image

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bellty: 24 balandžio 2012 - 19:33
Man ir paskutiniu metu oda visa kazkokia demelem, spuogiukais, bet ne spuogiukais.. kazkokios nzn.. kaip uztersta oda.. unsure.gif demeles.. bet ne alergines.. seip neblogai pavalo ir palygina spalva kauke braskine, arba manau bet kuri valomoji su AHA ta padarytu.. g.gif paskaistejus gerokai buna oda, bet as laikau apie 25min, mano sausa oda, riebiai manau galima ir ilgiau.. cia tos drogines.. kur daug rusiu yra
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2012 04 24, 21:32)
Pabandykit prausti veida su Medimix muiliukais! Man labai padejo  wub.gif  galit imasazave net minutei palikt, ir po to nuplaut su vandeniu, patepti kokiu nors lengvu gremu, man visai patiko Rasos rozinis. Nu oda tapo skaisti, svelni ir minksta kaip persikas, visos demeles ir paraudimai tikrai apmazejo. Ju buna 3 rusiu, patariu visus isbandyt. Nusipirkti visur yra, ir droguose, ir net maximoj. Kainuoja iki 3 lt man rodos, tad pabandyti verta mirksiukas.gif Idedu nuotraukyte:

user posted image

4u.gif



Aha, man šitas muilas irgi padėjo dėl spuogų, drinks_cheers.gif tačiau reik ypač stebėti, kad neišsausintų odos, nes mano tai išsausėjo.. unsure.gif . Šviesiai žalias dar fainesnis man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2012 04 14, 21:58)
Ačiū Freeze24/7  wub.gif  Priemonės tikrai vertos dėmesio ir ateityje bus kartojamos.... drinks_cheers.gif

o veido oda tavo kokia?itariu ne problemine?

QUOTE(bellty @ 2012 04 24, 19:32)
Pabandykit prausti veida su Medimix muiliukais!


esu bandziusi zalioje pakuoteje muila, jokio efekto, jau nekalbu apie skaistuma, ne spuogu nesumazino, nekalbu apie isnaikinima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2012 04 25, 18:18)
o veido oda tavo kokia?itariu ne problemine?


Kaip tau sekasi su retinoliu draugauti ?
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 04 25, 20:35)
Kaip tau sekasi su retinoliu draugauti ?

o tau kaip?

na kad ne offtopinti, tai skaisteja biggrin.gif
o jei rimtai, galvojau kad bus ''baisi'' ar ''stipri'' priemone, lupsiuosi, nersiuosi, bet nieko panasaus biggrin.gif gerai kad bent nekemsa odos ir psuogai nekyla, vadinasi visai nebloga priemone 4u.gif
nieko blogo pasakyti negaliu, lyg ir vienodeja tas atspalvis odos.
labiausiai skirtumas matosi kai is spuoguotos odos pasidaro tokia ''post acne'' randeliai, demeles.ir tada jau greitu rezultatu nesulauksi, delto ir man gal taip nesimato rezultato,nes laiko reikia, ir svarbiausia suvaldyti tuos spuogus, nes tikiu kazkodel kad pakeitus priemones jie man gristu fear.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2012 04 25, 22:31)
o tau kaip?

na kad ne offtopinti, tai skaisteja  biggrin.gif
o jei rimtai, galvojau kad bus ''baisi'' ar ''stipri'' priemone, lupsiuosi, nersiuosi, bet nieko panasaus  biggrin.gif gerai kad bent nekemsa odos ir psuogai nekyla, vadinasi visai nebloga priemone  4u.gif 
nieko blogo pasakyti negaliu, lyg ir vienodeja tas atspalvis odos.
labiausiai skirtumas matosi kai is spuoguotos odos pasidaro tokia ''post acne'' randeliai, demeles.ir tada jau greitu rezultatu nesulauksi, delto ir man gal taip nesimato rezultato,nes laiko reikia, ir svarbiausia suvaldyti tuos spuogus, nes tikiu kazkodel kad pakeitus priemones jie man gristu  fear.gif


Ma irgi skaisteja, lygeja, demeles nuo spuogu svieseja. Na zodziu kol kas viskas neblogai. biggrin.gif
Tu kiekviena vakara tepi ?
Atsakyti