Įkraunama...
Įkraunama...

Lygink ir laimėk!

Super tas natiurmortas thumbup.gif Visai norėčiau tokio paveikslo ant sienos biggrin.gif
Atsakyti
Tik pamačius naujos fotokonkurso temos pavadinimą supratau, kad rėmėjas bus tas pats, kaip ir "Kasdien atrodykite puikiai"... Kažkiek, jei atvirai, nuvylė naujoji tema, nes nuotraukų su lygintuvais nedaug kas turi, taigi, dauguma jų bus suvaidintos, nenatūralios (ar dažna mama leidžia lyginti vaikams ar žaisti su lygintuvu?)... Bet man tai tas pats, kaip pozuoti su butaforija. Kita vertus, sutinku, kad nuotraukas galima padaryti ir su degtukų dėžute, ir su elektros lempute, ir su lygintuvu... wink.gif Vienintelis šios temos pliusas kompozicija ir išradingumas, pastangos padaryti nuorauką, o ne rasti ją archyve. Manau, kad balsuosiu už tą nuotrauką, kurioje bus daugiau fantazijos, negu "mažas vaikiukas + lygintuvas"...
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2008 08 03, 23:59)
Vienintelis šios temos pliusas kompozicija ir išradingumas, pastangos padaryti nuorauką,

o to kartais irgi reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2008 08 03, 22:07)
man tai  schmoll.gif , nesuprantu tokio meno  biggrin.gif ir lygintuvas pabraizytas tongue.gif



bent, jau sutinki, kad tai menas.
kai kokių meno formo ir aš nesuprantu, ir net menu nelaikau.

naudojamas daiktas gi, čia ne obuoliai su vynuogėm nupiešti



dėl konkurso.nu jau kokios šarkos pataškos esam tai oi oi doh.gif nėr konkurso skundžiamės, blogai. yra konkursas, o mes vėl skundžiamės bigsmile.gif . ir skundžiamės tuom, kad konkursas keistas ir t.t. tik todėl, kad neturim nuotraukos kuri galėtų jame dalyvauti doh.gif gaunasi taip, kad kunkursas su plaukais yra gėris, nes visos juos turim, kad konkursas su pieva- gėris, nes visos galim išbėgt ir ją nufotografuot, o konkursas, kuris ne itin įprastas, tai jau ne konkursas, maždaug geriau jokio negu toks unsure.gif

o kad yra rėmėjai, taui gerai. kažkas gaus lygintuvą dovanų. super. ir aš norėčiau. thumbup.gif
Atsakyti
laaabai įdomi tema bigsmile.gif gaila kad suaugusieji savo veidelių dėt nenori, vien vaikai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 08 04, 08:57)
laaabai įdomi tema bigsmile.gif gaila kad suaugusieji savo veidelių dėt nenori, vien vaikai unsure.gif


gal suaugusiųjų nėra kam nufotografuoti.
Atsakyti
Nu dievinu lietuvius jiems vis kas nors negerai,gaila mano fotikas išvyko į turistinį dalyvauti neišeis ,bet balsuosiu būtinai.
Atsakyti
QUOTE(Dievaitė @ 2008 08 04, 08:13)
bent, jau sutinki, kad tai menas.
kai kokių meno formo ir aš nesuprantu, ir net menu nelaikau.

as visur mena iziuriu: pakeverzojo vaikas ant sienos - irgi menu vadinu tongue.gif
vieniems viena patinka, kitiems kita - tai jau skonio reikalas. Negali buti viskas visiems grazu, neidomu butu smile.gif 4u.gif

cia irgi menas user posted image
wacko.gif

tiesa sakant man mielesnes foto kuriose lygintuvai su zmonem ax.gif
Atsakyti
aš manau,kad bus tikrai įdomių foto smile.gif man tai visi konkursai geri :)tai kas,kad negaliu dalyvaut-man svarbu balsuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2008 08 04, 11:17)
aš manau,kad bus tikrai įdomių foto smile.gif man tai visi konkursai geri :)tai kas,kad negaliu dalyvaut-man svarbu balsuot smile.gif

drinks_cheers.gif man irgi smagu paziuret ir balsuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 08 03, 18:31)

deja , visur tik reklama komercija ir pan... žodžių ....

viskas baigiu  rolleyes.gif

reklamos ir komercijos dėka-ir tu,ir aš ir dar daugybė kitų forumiečių gali naudotis šituo forumu nemokamai mirksiukas.gif
patiėk manim,forumo išlaikymas tikrai kainuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Man kolkas tik dvi foto yra idomios visoms kitoms kazko truksta, o labirintas tai ka as zinau rolleyes.gif
Atsakyti