Įkraunama...
Įkraunama...

Lygink ir laimėk!

QUOTE(Dirsė @ 2008 08 04, 11:56)
Man kolkas tik dvi foto yra idomios visoms kitoms kazko truksta, o labirintas tai ka as zinau  rolleyes.gif


ne labirintas, o tikras "Jin ir Jan" biggrin.gif
niu taigi šitas:
user posted image

o jei rimčiau man "natiurmortas" labai gražus, bet įtariu vėl laimės nuotrauka "kūdikis/vaikas+lygintuvas" smile.gif ir ne dėl lygintuvo. na, bet Insi išsiregistravo, tai gal šitai niekam neužklius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 04 rugpjūčio 2008 - 11:10
QUOTE(Dievaitė @ 2008 08 04, 07:13)
tik todėl, kad neturim nuotraukos kuri galėtų jame dalyvauti  doh.gif 

Pirma, ar išbėgti į pievą yra sudėtingiau, nei pastovėti ir papozuoti su lygintuvu...? Kiekviename konkurse yra tokių nuotraukų, kurios daromos specialiai tam konkursui, o šiame, manau, praktiškai visos bus tokios... Tik norėjau išreikšti nuomonę, kad norisi 'natūralaus' konkurso, apie ką diskutuota kitose temose... rolleyes.gif

Antra, niekas neminėjo, kad tai nebe-konkursas. Kažkaip fantazijos stoka nesiskundžiu, ir į daugelį dalykų gyvenime nežiūriu per standartine prizmę, tai netgi nepasakyčiau, kad tai neįprastas konkursas. smile.gif Neatmetu galimybės jame sudalyvauti, nors prieš savaitę kaip tik nusipirkau dar vieną Philips lygintuvą. biggrin.gif

O trečia, yra bene dvi temos prisiūlytos temų konkursams... Ten išdėstyta SM forumiečių nuomonė ir pageidavimai... Tai gaila, kad šį kartą neturėjo reikšmės tie pasiūlymai. Bet, greičiausiai, ateity bus ir tais pasiūlymais pasinaudota. Puikiai suprantu Rustės pastangas ir kitus niuansėlius ir tikrai džiaugiuosi, kad nebuvo didelės pertraukos tarp konkursų ir štai vėl jį turime thumbup.gif , nes jau buvo panašu į fotokonkursų krizę rolleyes.gif


QUOTE(l'eau @ 2008 08 04, 08:57)
laaabai įdomi tema bigsmile.gif gaila kad suaugusieji savo veidelių dėt nenori, vien vaikai unsure.gif

drinks_cheers.gif kaip ir visada...

P.S. aš taip pat žaviuosi lietuviais... labai dažnai turi fantaziją ir gerus perfrazavimo bei interpretavimo įgūdžius. Jei aš nemąstau taip, kaip dauguma, nemoku saldžiai 'ulbėti', tai vadinasi negerai mąstau biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 04 rugpjūčio 2008 - 16:02
QUOTE(baltė @ 2008 08 04, 16:49)
O trečia, yra bene dvi temos prisiūlytos temų konkursams... Ten išdėstyta SM forumiečių nuomonė ir pageidavimai... Tai gaila, kad šį kartą neturėjo reikšmės tie pasiūlymai. Bet, greičiausiai, ateity bus ir tais pasiūlymais pasinaudota. Puikiai suprantu Rustės pastangas ir kitus niuansėlius ir tikrai džiaugiuosi, kad nebuvo didelės pertraukos tarp konkursų ir štai vėl jį turime thumbup.gif , nes jau buvo panašu į fotokonkursių krizę rolleyes.gif

konkursų temas mes žiūrim, turim ir naudojuosi susitemintu variantu, bet kartais "ateina" rėmėjai, ir negi sakysi, eikit sau su savo pinigais, mes va čia bobučių konkurso norim smile.gif
rėmėjas perka reklamą, todėl jis turi pirmumo teisę.

o man konkursas, kad ir netikėtos temos, bet, vis toks truputį crayzy wacko.gif

mergaitės, dalyvaukim aktyviau, aš tiek nuotraukų pridariau, tiek dar idėjų turiu, kad knieti šešias nuotraukas dėti dalyvauti, bet deja tik 1 leistina tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 08 04, 15:53)
konkursų temas mes žiūrim, turim ir naudojuosi susitemintu variantu, bet kartais "ateina" rėmėjai, ir negi sakysi, eikit sau su savo pinigais, mes va čia bobučių konkurso norim smile.gif
rėmėjas perka reklamą, todėl jis turi pirmumo teisę.

smile.gif tikrai tą suprantu...
Atsakyti
Sakyciau keistokas konkursas, nors kelios fotkes fainos jau yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2008 08 04, 19:25)
Sakyciau keistokas konkursas, nors kelios fotkes fainos jau yra  thumbup.gif

Labai tikiuosi, kad bus ir daugiau gražių nuotraukų, nes buvę konkursai rodo, kad mamos tikrai išradingos tongue.gif
Atsakyti
kol kas nė vienos gražios foto nėra, tik keistas natiurmortas, labirintas ir pora papozuot pastatytų /paguldytų vaikiukų, bet tikiuosi kad dar atsiras, nes tema tikrai leidžianti improvizuoti rolleyes.gif
Atsakyti
sita grazi man nuotrauka.
http://www.supermama...p...&phid=15456

O daugiau.... tai reik jauciu palaukt, bet koks pasyvumas konkurse ohmy.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 05 rugpjūčio 2008 - 08:19
o, maloniai nustebau bigsmile.gif pagaliau verta balso foto, o ne pozuojantis vaikiukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 08 05, 09:22)
o, maloniai nustebau bigsmile.gif pagaliau verta balso foto, o ne pozuojantis vaikiukas


ideja pasigriebta is natiurmorto irnesakyk.gif jau geriau vaikiukas, o dar geriau butu tetukas rolleyes.gif
Atsakyti
jeigu taip, vadinas visi vaikiukai yra nugriebtos įdėjos nuo pirmojo lotuliukas.gif
Atsakyti
na, kol ka nera nei vienos man fainos nuotraukos, o paciai sudalyvaut fantazija streikuoja. Man regis, as namie net neturiu laidynes, nes ja nesinaudoju ir rubus perku tik tuos, kuriu lygint nereik. Nemegstu to uzsiemimo iki negaliu blush2.gif
Atsakyti