Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl čiulptuko

QUOTE(joojoooj @ 2008 09 16, 14:29)
mes atsisakem 1 ir 10 men., o mazajai metukai ir dar net negalvoja su savo saldainiu skirtis  blush2.gif

kiekvienas vaikutis savaip mirksiukas.gif mano dičkė 2 metų atsisakė lengvai, o va mažajai tas niekutis daug labai reikalingas ir be galo brangus lotuliukas.gif neseniai pelytė "apsisiojo" buteliuką ir to kol kas gana lotuliukas.gif su tutuku dar luktelėsim, kad nebūtų vaikučiui dvigubas smūgis cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Editukė @ 2008 09 16, 22:16)
Mano mergytė žinduko atsisakė gal būdama 2 mėn.,nes tada atrado savo pirščiuką smile.gif Tai iki šiolei (jai jau 1m.3mėn.) užmiega su nykščiu burnoje.Užmigusi jį pati išsitraukia,o jei naktį prabunda,tai pati pirštuką susiranda ir vėl užmiega-man nieko nereikia daryti biggrin.gif Aišku,atsiranda iš šono patarėjų,kurie gąsdina,kad pirštukas neužaugs ar bus koks kreivas,bet aš į tai dėmesio nekreipiu.Kai mergytė bus didesnė,tai tada ir galvosim,nes vyresnėlis savo žinduką "katei atidavė"būdamas gal 2,5-3 metukų    bigsmile.gif

mano mažė irgi maždaug tokio amžiaus buvo atradusi pirštuką ir tūtės nebenorėjo doh.gif tai visgi kišau kišau tą tūtę, kol jos labiau panorėjo nei piršto. Nes gi pirštuko nei pelė apgriauš, nei į šiukšlinę išmesi - daug sunkiau su juo susitvarkyt, nes jis visada po ranka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 17 rugsėjo 2008 - 08:15
sveiki biggrin.gif

maniske jau 2 metukai tai kovojam su tutuku schmoll.gif vakar nukirpau -- sakiau pelyte nukando tai mano mergaiciukes veido israiska buvo nekokia , biggrin.gif biggrin.gif sauke tute tute tute , tikejosi gauti kita , tad ziuresim kaip mums cia seksis g.gif
Atsakyti
Sveikos, mano dukryte iki 6men visai nenorejo soskutes,o dabar tik su ja ir uzmiega ir paprato per visa nakti miegot su ja,norisi jau atpratint tik nezinau kaip.Kazkaip baisu kad nepakenktu del zandikauliu ir priekiniu dantuku-juk visa nakti miega su soskute. unsure.gif o kaip jus ar nepergyvenat?
QUOTE(saulyte24 @ 2008 09 18, 07:25)
maniske jau 2 metukai tai kovojam su tutuku  schmoll.gif  vakar nukirpau -- sakiau pelyte nukando tai mano mergaiciukes  veido israiska buvo nekokia ,  biggrin.gif  biggrin.gif  sauke tute tute tute , tikejosi gauti kita , tad ziuresim kaip mums cia seksis  g.gif

Na ir kaip sekesi? ax.gif

Ir dekui visom mamytem uz naudinga informacija kaip atsikratyt tucio,soskes.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule.: 27 rugsėjo 2008 - 20:54
Mums jau 1,5m,bet apie atsisakyma,tai net baisu pagalvot,nepaleidzia is ranku 4u.gif
Atsakyti
O mums kai buvo 1,5m nukirpau pati tutuko galiuka ir tutukas pasidare "nepatogus" lotuliukas.gif Tai iki pat dabar jo ir nebereikia thumbup.gif
Atsakyti
Mes dar su tutuku,namie slepiam bet vistiek eina jieskodama ir verkia,nezinau kaip atpratinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristeja @ 2008 10 03, 11:00)
Mes dar su tutuku,namie slepiam bet vistiek eina jieskodama ir verkia,nezinau kaip atpratinti g.gif


Irpas mus tas pats doh.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes 4u.gif

Man pagelbejo mamyciu duota informacija kad nukirpti tutuka-pasinaudojau ir parasysiu savo patirti.As taip padariau,nukirpau 2 nes manoji buvo ipratus uzmigti viena burnytej turedama,o kita rankytese tyrinedama-greit uzmigdavo,bet nusprendem jau baigti viska su tutukais.Nukírpau tik pacius galiukus,tai ji supranta kad cia jos sokutes-dedasi i burna viena kita kazkas netaip issitraukia patyrineja vel dedasi,siek tiek nervavosi,bet po dvieju dienu jau atprato isvis.Kartais dar nori tai duodu viena nukirpta pabando efekto jokio ir viskas.Sian jau uzmigo ir pietu miego be ikirpto tutuko.
Sunkiausia gal pirmis 3dienos(ir naktys doh.gif ) bet jei atsilaikysit ir neduosit gero tucio-turetu ir jum pavykt,o dienos eigoje reik vaika sudomint kuo kad negalvotu apie tutuka.

Sekmes atpratinant mirksiukas.gif .Ir dekui mamytem uz pasidalinima patirtimi 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule.: 04 spalio 2008 - 14:15
O kaip as dziaugiuosi kad musu mazoji nuo mazu dienu is vis nepripazino tutuko, tai dabar ir tokios bedeles neturim. Manau su antruoju gal is vis nepirksiu tokio daikto
Atsakyti
As kolkas net nesiruošiu atpratinti nuo soskės,nematau čia tokios baisios blogybės,o beto ir vaikutis dar mažas,nei jam ką paaiškinsi,nei ką..Ateis laikas pats atpras,o jei ne tada jau galvosim visokias gudrybes..Mano vyrui,uošvė kai mažiukas buvo per anksti soskę atėmė,tai jis nagus pradėjo kramtyt,toks vaikui stresas buvo..Viskam savas laikas..
Atsakyti
maniskiui 2.5 m ir dar einat miegoti labai reikalingas "draugelis". is pradziu nervinausi kad niekaip neina jo atpratinti, bet paskui pagalvojau kad ateis laikas ir pats atsisakys jos ax.gif
Atsakyti

Aciu Dievui, kad mes uzaugom be tucio ir isvengem sitos bedos! 4u.gif
Atsakyti