Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl čiulptuko

Mes taip pat dar su tute būnam visą dieną, kartais jau norisi atpratinti, bet bijau pagalvoti, kad kai nebeduosiu tutės, dukrytė pradės pirštuką čiulpti doh.gif va ką tada reikės daryti, pirštuko tai nekirpsi ax.gif tai vis dar laukiu, net net bijau kanors daryti g.gif
Atsakyti
Aš patarsiu iš savo patirties-atsisakėm ramiai ir stebuklingai greitai bigsmile.gif per porą dienų.Dabar nelabai ir pamenu kiek buvo dukrytei,gal apie 1,3-1,5,reikėjo tik pietų ir naktiniam miegučiui..
Pradėjom domėtis kieme mažais leliukais,ir pradėjau jai pasakot,kad ji jau didelė,moka vaikščioti,ir jai jau nebereikia soskės,padovanosim mažam leliukui.
Ir su viena mama susitariau,kad ''padovanosim'',bet slapčia atsimsiu,dėl visa ko.Tai dukrytė pati mielai padovanojo leliukui thumbup.gif Ir po to gal pora dienų atsigulus paprašydavo,bet vis primindavau,kad mažam leliukui padovanojo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglaitė: 08 spalio 2008 - 16:05
mes soske naudojam tik nakti, o ryte pati ja palieka lovytej, kad "ateitu triuse triusiukams nunesti"- pas kaimynus yra triusiuku, tad tai buvo pats geriausias paaiskinimas smile.gif Taigi, visa diena soskes nereikia, bet vakare (kokia valanda pries miega), vel atsimena.. doh.gif ir visa nakti reikia..
Atsakyti
maniskis tik lauke be soses vaiksto, o namuose ne zingsnio be jos, turim net 3vnt. 2m jau lyg ir reiketu su ja atsisveikinti, bet kaip tai padaryt doh.gif
Atsakyti
liabukas mamytes, mums jau metai ir 8men, bet vis dar esam priklausomi nuo tutuko.....dukryte nuo gimimo neeme, o vat sunius tai be jo gyventi negali, ka paprasau atiduoda, bet jei tik pamato, kad slepiu ar padedu kur, tuoj rodo pirstu ir pradeda verkti doh.gif pasidaro gaila ir atiduodu....bandziau ir sakyti kad bloga teta ateme ir kad lelyte suvalge tutuka ir t.t. biggrin.gif niekas nepadeda....gal kas kokiu minciu turit ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, mano mazyliu metai ir beveik trys men. mes irgi gan lengvai atpratinom nuo 'drauges', tiesiog nukirpau soskes galiuka. is pat pradziu dejosi, paskui issimdavo, veliau pradejo kaisioti i skyle pirstuka. pirma vakara nesesi i lauka, bet i burnyte nesidejo, visa laika pralaike rankyteje, o kita diena visi nereikejo. tik dar uzmigti "drauge" labai reikalinga.
Atsakyti
Mano mažyliui jau 2,5 metų. Su papkiuku atsisveikinom beveik prieš dvi savaites. Pirmus tris vakarus sunkokai užmigo, pyko, mušėsi, bet naktį miegojo ramiai. iš pradžių vis prašydavo, aš nukreipdavau kalbą, dabar jau nebeprašo, bet kartais pirštukus kiša į burnytę arba keistai lūpytėm čepsi. Šiaip tai būčiau laukusi, kol pats atsisakys, bet papkiuką įsikandęs vaikščiodavo visą dieną, niekam neduodavo. O dabar ir kalbėti daugiau pradeda ir šiaip judresnis pasidarė.
Atsakyti
mirksiukas.gif Perskaiciau tiek daug mamyciu pasisakymu tiek nuomoniu ir tiek skirtingu vaiku mirksiukas.gif ,mano sunelis soskyte turejo iki kokiu 6-7menesiu kol susirgome sloga ir snargliukas nosyteje trukde ir soskyte ciuplti tad ir padejau i sekcija ir daugiau nedaviau,tad labai jau mes lengvai ir greit atsikrateme soskyte-bet bonkutes su gumine soskute doh.gif vargome ilgai kol 1.9metuku sakau gana nes jau didelis,,,,,
Atsakyti
Dukrytei soskes iki 1.5 metuku reikdavo tik miegui. veliau nesuprantu kas atsitiko, bet eme reikalauti jos vis dazniau ir dazniau. dabar jai 2 m. ir soskes visai is burnos nepaleidzia blink.gif tik trumpam pamirsta, o kai prisimena, nei demesio nukreipimas, nei ledu valgymas nepadeda-su asarom soskes reikalauja doh.gif jau nervas ima, bijau, kad dantims nepakenktu unsure.gif kai pagalvoju, demesio ir meiles uztenka, kompleksu neturi-visur drasi ir judri mergyte. gal reikalas tame, kad i darza po truputi eiti pradejom g.gif pastebejau, kad ir buteliuko prasyt pradejo, nors jau seniai jo nebenaudojam. buteliuka po menesio pamirso, o soskes-niekaip doh.gif
atimt irgi bijau, kad netraumuociau, kai jos poreikis toks didelis. gal prakirpt, kaip daug mamu cia pataria g.gif g.gif
Atsakyti
O pas mus problema kita.. mano mazoji nera priklausoma nuo tutuko, bet ash jai pati siulau, nes nuo tos dienos, kai mergina, atrado, jog ir pirshta galima ciulpti, problemu jai nera.. o dabar, netgi, kai duodu tutuka, tai ji numeta i shona, ir i pirshta isisiurbia.. doh.gif na ir ka tokiu atveju daryti..? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Yummy_Mummy @ 2008 10 13, 02:04)
O pas mus problema kita.. mano mazoji nera priklausoma nuo tutuko, bet ash jai pati  siulau, nes nuo tos dienos, kai mergina, atrado, jog ir pirshta galima ciulpti, problemu jai nera.. o dabar, netgi, kai duodu tutuka, tai ji numeta i shona, ir i pirshta isisiurbia.. doh.gif  na ir ka tokiu atveju daryti..? doh.gif


oho, su pirštu rimta problema blink.gif
Mano brolio mergaitei 4,5m. tačiau vis dar čiulpia pirštą. Ką tik tėvai nedarė: piktai šnekėjo, barė, pirko specialų tepalą (beprotiškai kartų) - niekas nepadeda schmoll.gif Žinau ir tokį vaiką, kuris iki pat mokyklos čiulpė pirštą.
Patarimas, kovot kiek galima anksčiau, nes kuo didesnis vaikutis, tuo sunkiau atpratinti.
Atsakyti
QUOTE(Yummy_Mummy @ 2008 10 13, 01:04)
O pas mus problema kita.. mano mazoji nera priklausoma nuo tutuko, bet ash jai pati  siulau, nes nuo tos dienos, kai mergina, atrado, jog ir pirshta galima ciulpti, problemu jai nera.. o dabar, netgi, kai duodu tutuka, tai ji numeta i shona, ir i pirshta isisiurbia.. doh.gif  na ir ka tokiu atveju daryti..? doh.gif

Su tuo būtinai kažkaip turi kovoti : ir dantukai gali iškrypti, esu girdėjusi, kad pirštas plonesnis pasidaro.
Atsakyti