Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl čiulptuko

QUOTE(kastone @ 2008 10 12, 11:12)
Dukrytei soskes iki 1.5 metuku reikdavo tik miegui. veliau nesuprantu kas atsitiko, bet eme reikalauti jos vis dazniau ir dazniau. dabar jai 2 m. ir soskes visai is burnos nepaleidzia  blink.gif tik trumpam pamirsta, o kai prisimena, nei demesio nukreipimas, nei ledu valgymas nepadeda-su asarom soskes reikalauja  doh.gif jau nervas ima, bijau, kad dantims nepakenktu  unsure.gif kai pagalvoju, demesio ir meiles uztenka, kompleksu neturi-visur drasi ir judri mergyte. gal reikalas tame, kad i darza po truputi eiti pradejom  g.gif pastebejau, kad ir buteliuko prasyt pradejo, nors jau seniai jo nebenaudojam. buteliuka po menesio pamirso, o soskes-niekaip  doh.gif
atimt irgi bijau, kad netraumuociau, kai jos poreikis toks didelis. gal prakirpt, kaip daug mamu cia pataria  g.gif  g.gif

mano mazoji ir taip pradejo elgtis,ispradziu tik miegui reikejo,bet paskui vis dazniau jos uzsimanydavo,tad pradejo ciulpti ir diena, ir i lauka eidama nepaleidzia is burnos doh.gif manau gal tai nuo to kad paskutiniai dantukai skaudziai dygo,tie kruminiai,tad vis tiutia ciulpdavo,na as ir jau noreciau atpratinti,bet.... nezinau kaip bus, esu bandziusi atimti, paslepti,karta pasakiau kad katinui atidaviau,o ji kad pradeda staugti verysad.gif ir nieko gero is to neiseina,vel tiute burnoje unsure.gif
Atsakyti
Mes savo tutes atsisakem gana anksti, 10 men, gal todel neskausmingai. Jau buvau pastebejusi, kad mazajai tutes prisireikia vis dazniau, man asmeniskai negrazu vyresni vaikstantys ir kalbantys vaikai sututem. Isvaziavom i tokia stovykla ir tiesiog nusprendziau nebeduoti. Dar maitinau pati, tai uzmingdavom prie "naturalaus" tutuko. Labai dziaugiuosi. Didesnis galvosukis kaip apratinti nuo kruties ax.gif
Atsakyti
Mano dukrai buvo 1,4 m kai persikraustėm gyventi kitur ir tioesiog pamiršom pas senelius. Taip ir liko. O tarp pažystamų - tai vienų suvalgė šuo, kai nukrito ant žemės, o kitų - "pelytė", kai užmetė už lovos.
Manau, kad reikia nebeduoti naujos ir vaikas laikui bėgant pamirš.
Atsakyti
Mano dukra taip pat negalėjo atsiskirti su soske. Tai aš ją šiek tiek prakirpau pradžioj, dukra įsidėjo soskę į burną, pajautė, kad kažkas ne taip, išsitraukė, apžiūrėjo, bet toliau čiulpė. Tai aš ją vis šiek tiek daugiau įkirpdavau, kol dukra pajautė, kad ją čiulpti nelabai patogu ir malonu. Tuomet abi apžiūrėjom soskę, pasakiau, kad jau suplyšo ir ją reikia išmesti. Dukra pritarė, nuėjo pati ir išmetė į šiukšledėžę, taip daugiau soskės ir nebereikėjo. 2.gif
Atsakyti
Sveikutes, nukirpti soskes galiuka-manau gan geras budas,nes vaikui nebuna taip skausmingai kai atemi ir neduodi.Vaikas supranta kad cia ta pati soskute,tik ji kazkokia nepatogi,biskutuka papyksta nes reik pratintis miegot su nepatogia soskute,bet gall greit atpranta.
Manoji kai nukirpau dabar pagaliau ismiega visa nakti ramiai,o su soske budavo atsibunda pora kartu ir verkdavo kol negaudavo soskes.
Budai skirtingi ir vaikai skirtingi-bet jei bandysit viena kita tikrai pavyks 4u.gif

O man iskilo toks klausimas-kai mazute eis i darzeli ir matys kitus vaikus su soskem kazin nenores jos vel pradet? g.gif gal is kitu vaiku nores atimt?
Idomu po kiek laiko vaikas nereaguos i visai i soske,dabar jauciu jei dar duociau tai paimtu.
Atsakyti
QUOTE(saule. @ 2008 10 15, 11:18)
Sveikutes, nukirpti soskes galiuka-manau gan geras budas,nes vaikui nebuna taip skausmingai kai atemi ir neduodi.Vaikas supranta kad cia ta pati soskute,tik ji kazkokia nepatogi,biskutuka papyksta nes reik pratintis miegot su nepatogia soskute,bet gall greit atpranta.
Manoji kai nukirpau dabar pagaliau ismiega visa nakti ramiai,o su soske budavo atsibunda pora kartu ir verkdavo kol negaudavo soskes.
Budai skirtingi ir vaikai skirtingi-bet jei bandysit viena kita tikrai pavyks  4u.gif

O man iskilo toks klausimas-kai mazute eis i darzeli ir matys kitus vaikus su soskem kazin nenores jos vel pradet? g.gif gal is kitu vaiku nores atimt?
Idomu po kiek laiko vaikas nereaguos i visai i soske,dabar jauciu jei dar duociau tai paimtu.


paskaičius nusprendžiau pabandyt prakirpt soskę, tik palauksiu, kol iki galo slogą išsigydys, nes ne geriausias metas iš sirguliuojančios atimt.
įtariu, kad pas mus tas soskės norėjimas sustiprėjo pradėjus eit į darželį. yra keletas su soskėm, tai ir jai prireikė, nors neatiminėja iš vaikų. dar pastebėjau, kad pradėjo ropot ir gert iš buteliuko prašyt, ko jau senokai nedarė blink.gif po poros savaičių buteliuko vėl nebereikia, paropoja kartais kažką susigalvojusi smile.gif
Atsakyti
Mes visai neseniai atsikratem smile.gif Pamete pati, aisku radom, bet pasakem, kad nunese burbulas. tai gal savaite dvi karts nuo karto paprasydavo ir viskas. Jokiu rekimu, isteriju ar pan. Na aisku, kai mama nori paerzint, tai is mazesniosios pagriebia ir pasislepus tiutina tongue.gif Bet, kai nekreipi demesio, tai padeda ir baigta ax.gif
Atsakyti
na o mes kakziap labai jau paprastai atsikratem tiucio g.gif nebuvo dar dukrai ne dvieju metuku,pradejom diena isvis neduoti-nori,zysk,bet negausi ax.gif ir po keliu dienu jau savaime nebereikejo tiucio diena.paskui kai ejo miegoti pietu,pasakem kad vakare tik gausi tiuti,ir nezyze,miegojo be tiucio.aisku ilgaiu reikedavo kol uzmogdavo,bet nieko.atsisakem jau galutinai diena,tai ememes plano kaip atsikratyti nakty bigsmile.gif tiesiog pasakem viena vakara,kad mija jau uzaugo,kad laikas tiuty atiduoti maziems vaikiukams,pakniauke kad ne,bet neprade labai.su zyzimais,su pokalbiais kad jau nebereikai dukrai tiucio,jau trecia nakty miegojo kaip niekur nieko be tiucio....tad palaipsniai manau mamos atsikratykit siuo vaikisku iprociu mirksiukas.gif mes per savaite galuti pamirsom kas tai yra rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamos
Patarkit kaip vaika atpratinti nuo soskes. mano dukrai dar tik metai, bet be soskes ji negali buti ne sekundes. Daukas sako, kad paaugs ir atpras, bet kiek cia paskaitinejau tai net ir triju metu vaikai negali atisakyti soskes.
Atsakyti
QUOTE(kastone @ 2008 10 16, 07:46)
paskaičius nusprendžiau pabandyt prakirpt soskę, tik palauksiu, kol iki galo slogą išsigydys, nes ne geriausias metas iš sirguliuojančios atimt.
įtariu, kad pas mus tas soskės norėjimas sustiprėjo pradėjus eit į darželį. yra keletas su soskėm, tai ir jai prireikė, nors neatiminėja iš vaikų. dar pastebėjau, kad pradėjo ropot ir gert iš buteliuko prašyt, ko jau senokai nedarė  blink.gif po poros savaičių buteliuko vėl nebereikia, paropoja kartais kažką susigalvojusi smile.gif

Pastebejau kad geriausia atimti nuziurejus toki vakara kur tinkamiausias,musu visa diena lakste daug-vakare buvo pavargus tai lengviau uzmigt buvo kai pavargus.Aisku jei sloga,ar siaip kokie nekasdieniski dalykai(aplinkos pakeitimasir t.t.)geriau palaukt.
mum preis puse metu nuo soskes atemimo iki darzelio tai tikiuosi per ta laika uzmirs visai. Tik dabar pastebejau kad ji pradeda savo meskiuka kistis i burnyte,arba pirstukus.Baisu kad neiprastu pirstu ciulpti-nes tada tikrai beda bus unsure.gif .
Ar kitom mamytem irgi taip buvo po atemimo?
Atsakyti
mum irgi ziuriu pries metus tutukas tik lovytej budavo, bet dabar vis dazniau ir dazniau jo reikia (1.1 metu), bet dygsta kruminiai dantukai, gal del to... bet kai vieni isdygs tada kiti prades dygt, taip ir nezinau kada cia ta tiute prakirpt rolleyes.gif
Atsakyti
Gal Jus ir teisios kad atimti ar na svelniau tariant kaip nors sugalvoti koki buda tai soskei pradingti kai buna apie metukus laiko...bet musu situacija tokia: as ir galvojau ai paauks pati ismes, ir nieko panasaus doh.gif jau ziuriu ir pora metuku suejo o kaip reikia jos nenes (cia ji taip ja vadino ax.gif ) taip reikia
(iskilo baime man dar ir del sakandzio jos), teko imtis gudravimu - bandem sode pas mociute kai bulves kasem siulyti ja pasodinti, ir kad kai ateis pavasaris iskasim daug ju (nors atvirkstinis sodinimo procesas, bet galvojom suveiks) - neisdege mums sis planas, nedave sodinti jos biggrin.gif Tada ememes kito, turime vezli ir jis dabar jau ruosesi miegui, o jei labai jos reikia butent miegui, pasiuliau jai duoti siek tiek vezliui, sakau jis miegoti nori negali uzmigti be jos, paskolink... smile.gif sako gerai, tai va nuo tos dienos ir nebeliko jos nenes smile.gif nors vakare vede ir teti prie vezio kad atimtu, bet vezlys kur tai paslepe jos soske biggrin.gif , tai pazadejom kad galbut bandysim prasyti vezlio pavasari kai pabus jis, jos tos nenes ax.gif
Dabar jau savaite laiko gyvename be soskes, aisku mateme kad jai jos truksta, nes pries miega, ar prabudus vis sukalba, duok nene unsure.gif , bet vis pasakom, kad ja ji juk pati dave vezliui ir dabar reikia ir jam ja pasidziaugti, tai lyg ir jau susitaike su ta mintimi biggrin.gif
Atsakyti