Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl čiulptuko

QUOTE(laizanika @ 2008 11 15, 12:02)

As niekaip nesuprantu kokie tie visu vaikai genijai, arba mano labai jau atsilikes  doh.gif  Mums greitai 1 metai ir 4men taciau apie tai kad as pasakociau jog pelkes nusinese soke jam simtas metu, nesupranta jis to dar ir jam kai prisireikia tos soskes sakyk ka nori bliaus kol negaus  g.gif  Miegui ji mums reikalinga daznai, diena naudojam kai buna piktas, maziau zyzimo mano galvai, daug ramiau  mirksiukas.gif  Atpratinsiu kaibus didesnis ir samoningai supras pasakojimus apie sosiuko padavonojima, pelytes, mazus vaikus ir pan.  mirksiukas.gif


nera ji jokis genijus, normalus vaikas irnesakyk.gif zinok as ir taip manaiu, kad ji nieko nesupras ir t.t. kiek anksciau bandydavau paslepti soske ir priburti kazko niekad nesuveikdavo, budavo isterija blink.gif taciau tam reikia palankios situacijos, kartias ji pati ateina o kartias ja reikia sukurti mirksiukas.gif mums ta situacija atejo, o as viska uzvedziau ant kelio...nes buvom sveciuose kur buvo ziurkenu ir ji pati savo akimis mate tuos ziurkenus kaip jie lakste o paskui miegojo narvelyje.. ax.gif taip ir pripasakojau kad jie nusinese ir dabar va miega su jos soske biggrin.gif
Atsakyti
Maniau,kad turesim bedos kai reikes atsisveikint su situ geriu,nes be jo ne is vietos budavo,bet viskas baigesi labai graziai ir gana netiketai.Jinai soske tiesiog sugrauze... bigsmile.gif Is pradziu prakando,paskui vis po gabaliuka,kol liko tik nuograuza ir viskas.Pora kartu paprase,padaviau ta grauztuka,pavarte,pamaste ir....nebereikia.Jau kokios 3 savaites
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 19 lapkričio 2008 - 23:06
Fainai , kai jum prakąstos soskės "veikia" , maniškei niekaip , jau prakąstos kokios penkios guli, paima prakąstą šaukia kur normali (sava kalba). Pasakysit , egoistė, išlepinta ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
o mes jau kelita diena irgi be soskes gyvenam, bet miegui tai paimam dar. kazkaip pradejau as ant tos soskes pykti, vaikas pradeda kalbet ir negali suprast ka sako, vepelioja kazka isikandus gumos gabala... va taip paskui kalbos problemos ir atsiranda... tai zodziu paemiau ir paslepiau. oi sauke! bet neilgai, gal 20 min. radom ir taip ka veikt, ir vel prisimine ir vel pamirso, galvojau nebeduosiu is vis, bet atejo laikas pietu miegot, tai istempe nemiegojus iki puse 5 vakaro... pagailo vaiko, nes jau slabnejo visa, bet uzmigt negalejo, tai padaviau ir iskart nuluzo. kai pabudo vel paemiau. nakciai vel daviau. Ir zinokit labai normaliai mum diena be jos, kai papraso skau duosiu kei eisi miegot, tai ji gerai, ir eina toliau savo reikalu tvarkyt... tikiuos kad jau pirma zingsni atsisakymo link zengem... mum pusantru metuku, manau ir taip ilgokai uztempem...
Atsakyti
Nojukas vis dar su soskiu ir nezinau kaip nuo jo atpratinti,jam nakciai labai reikia tiutes,jei ner tiutes gali visa nakti nemiegoti kol negaus ir reikia,jau nebezinau kaip ir atpratinti verysad.gif
Atsakyti
sveikutes, na as jau rasiau, kad soske prakirpau, ir nieko, pastoviai burnoj, bet va visa savaite pasakojau, kalbejau kad reikia gal atiduoti suniukui kaime pas mociute ir kai savaitgaly nuvykome, pats numete suniukui soskyte (zinoma po keliu minuciu sake ne-ne-ne, bet nematom paemem ir pasakem kad suniukas suvalge), taip jau gyvenam be soskytes trecia diena, ir miega, nakti ar diena kai iesko soskes, pradedu sakyti, kad pas suniuka jo soskyte, kad suniukas labai laimingas, o jis juk jau didelis vyras, nurimsta ir viskas tvarkoje, tikiu kad taip ir pasibaigs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laizanika @ 2008 11 15, 12:02)
: O tu del to klysti, pirsto ciulpimas gali pakenkti paciam pirstui. Mano vienu giminaiciu dukra ciulpe pirsta, nuo leliuko iki mokyklos, niekaip neatpratino ir poto atsidure pas gydytoja - nykstuko raumenys pradejo atropuotis, nykti, pirstas buvo plonesnis  doh.gif


Tai turbūt tas vaikas čiulpė pirštą ištisai,o mano mažoji tai daro,kai miego nori,ar susijaudina ax.gif Na,ir ką gydytojai tam pirštui padarė? g.gif Kažkaip man atrodo,kad nustojus čiulpti tie raumenukai patys turėtų jam atsistatyti,nes juk pirštas šiaip sveikas,raumenų inervacija yra,judinti jį gali-tai raumenukus ir galima sustiprinti. ax.gif atliekant mankšteles-tik tiek,kad gal papildomas vargas.O kad pirštui nekenkia,tai ne aš susigalvojau,o straipsnyje perskaičiau mirksiukas.gif
Atsakyti
As maniau, kad manoji bus is tu kur sunku tiute atimti, bet...atsitiko taip, kad viena vakara pametem kazkur, as buvau labai pavargus tingejau ieskot, tai ka uzmigom be jos. Kita diena pagalvojau sau, jeigu gali be jos uzmigt tai gal nereikia? na ir nereikia iki siol thumbup.gif beje dingus tiute atsirado tik po 3d biggrin.gif
sekmes atsisveikinant su tiutuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Su mama kaip tik kalbejau, kaip atsikratyti tutes...

Padariau isvada, kad geriau palaukti, kol vaikas taps samoningas, ir atiduosi kazkam ta tute, nei vaikas bus stresinamas ir prades ciulpti pirsta, jo tai niekam neatiduosi, o sita ismusti ne taip bus ir lengva... Mamos sesuo sake pirsta ciulpe iki 5 klases doh.gif ir ko tik nedare... doh.gif

MAnasis kavalierius per diena apie tute nes nepagalvoja, bet tik ilipa i lova miegui, momentalei prasideda brukum brukum ieskojimas doh.gif ir kirpau ir viska doh.gif tai geriau dabar duodu tute, uzmiega ir istraukiu jam is zandu biggrin.gif
KAi bus didesnis, bandysim atiduoti gerosioms fejoms biggrin.gif
Atsakyti
Aš ir laukiu, kol fėjos pas mus ateis smile.gif Naudojam miegui 2.gif (nors mane ji taip erzina , galvojau , kad anksčiau su ja išsiskirsim)
Atsakyti
Mano vyresnioji pati atidave tiute dedei. Mano pusbrolis tuo metu turejo 6 men dukryte, o manoji buvo kazkur metu. Jis tiesiog svelniai paprase, kad mano dukryte padovanotu savo tiute jo mazai dukrytei. Ji ir atidave daug nesvarsciusi. Vakare vel pasiprase, bet priminiau, jog padovanojo ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 11 19, 23:04)
Maniau,kad turesim bedos kai reikes atsisveikint su situ geriu,nes be jo ne is vietos budavo,bet viskas baigesi labai graziai ir gana netiketai.Jinai soske tiesiog sugrauze... bigsmile.gif Is pradziu prakando,paskui vis po gabaliuka,kol liko tik nuograuza ir viskas.Pora kartu paprase,padaviau ta grauztuka,pavarte,pamaste ir....nebereikia.Jau kokios 3 savaites

Pas mus panasi situacija drinks_cheers.gif Jau 4 dienos, kai visiskai pamirstas sitas daiktas. Tikiuosi jau cia pabaiga mirksiukas.gif O buvo ojojoi kaip reikalingas doh.gif Bet irgi is pradziu pragrauze, paskui visai beveik nukramte ir pradejo prasyti tik miegui, o dabar ir visai pamirso lotuliukas.gif thumbup.gif Todel tikiu, kad skylutes prakirpimas tikrai veiksmingas dalykas tiems, kuriu dar nepragrauzta tongue.gif
Atsakyti