Įkraunama...
Įkraunama...

Bėdos dėl čiulptuko

[quote=Zuikis-Puikiss,2008 08 06, 19:44]
Na jau tokio amziaus Jusu vaikas, kad cia ne beda, o dziauktis reikia. As saviski isvis be jokiu soskiu isauginau ir nereikia nieko jam kisti i burna. Soskiu ciulpimai letina protini vystimasi. Radau straipsniuka

Mano dukryte su soskiu draugavo iki 2.5 m visi liepe atimt, per didele jau inai ir tikiu apsnekinedavo su pazystamais kokia bloga mama taip ilgai vaikas su soskiu.dabar jei 3m. protinis issivystymas pralenkia draugiau ir giminiu vaiku issivystyma 4-5m augusiu be soskiu,prastai taria tik 2 raides sneka ilgiausiais suprantamais visiems sakiniais,kai ju dar aplamai neviska suprasi ka sako.Manau ne soskyje esme, o aplinkiniu isitikinimuose smile.gif
Atsakyti
sunki tema.as uztai kad reik islaukti momento kada vaikui nebus per sunku.maniskiui 1,4metu.Soske mes naudojam miegeliui,diena pasiima jei randa kur besimetancia.kol kas neatiminesiu,nes dygsta dantys,naktimis virkauja,kam skriausti vaika.o del kitu nuomones tai man tas pats.Jau geriau 3m praso soskes,nei drasko kad mama duotu papa.Tai mano asmenine nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yummy_Mummy @ 2008 10 13, 02:04)
O pas mus problema kita.. mano mazoji nera priklausoma nuo tutuko, bet ash jai pati  siulau, nes nuo tos dienos, kai mergina, atrado, jog ir pirshta galima ciulpti, problemu jai nera.. o dabar, netgi, kai duodu tutuka, tai ji numeta i shona, ir i pirshta isisiurbia.. doh.gif  na ir ka tokiu atveju daryti..? doh.gif


Pas mus lygiai ta pati situacija-nenori tūtuko,o čiulpia pirštuką.Žinau,kad reiktų atpratinti,kol tai netapo visišku įpročiu,bet dabar dar rankos nekyla tai daryti g.gif Kažin iki kokio amžiaus reiktų,kad nekiltų didesnių problemų? g.gif

Ką tik radau gerą straipsnį apie tai ir nusiraminau,kad vaikui tai tikrai nekenkia-nei psichikai,nei dantukams,nei pirštui. biggrin.gif paskaitykit čia:
http://supermama.lt/.../view/1621/156/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Editukė: 02 lapkričio 2008 - 22:12
QUOTE(eglaitė @ 2008 10 08, 17:04)
Aš patarsiu iš savo patirties-atsisakėm ramiai ir stebuklingai greitai bigsmile.gif per porą dienų.Dabar nelabai ir pamenu kiek buvo dukrytei,gal apie 1,3-1,5,reikėjo tik pietų ir naktiniam miegučiui..
Pradėjom domėtis kieme mažais leliukais,ir pradėjau jai pasakot,kad ji jau didelė,moka vaikščioti,ir jai jau nebereikia soskės,padovanosim mažam leliukui.
Ir su viena mama susitariau,kad ''padovanosim'',bet slapčia atsimsiu,dėl visa ko.Tai dukrytė pati mielai padovanojo leliukui thumbup.gif Ir po to gal pora dienų atsigulus paprašydavo,bet vis primindavau,kad mažam leliukui padovanojo.



o tai tokio amziaus vaikas jau supranta ir prisimena ka padare? blink.gif
maniskiui 1m ir 6 men, nu nesiskiriam visai, net pavalges i dar pilna burna jau isikisa doh.gif bandysiu rytoj prakirpti, pasidalinsiu po keliu dienu kaip mums sekesi. bet mes daug tu tuciu turim, kazi jis nereikalaus vis kitos, reikes visas kitas paslepti, kad net nesimatytu niekur gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2008 11 02, 21:01)
sunki tema.as uztai kad reik islaukti momento kada vaikui nebus per sunku.maniskiui 1,4metu.Soske mes naudojam miegeliui,diena pasiima jei randa kur besimetancia.kol kas neatiminesiu,nes dygsta dantys,naktimis virkauja,kam skriausti vaika.o del kitu nuomones tai man tas pats.Jau geriau 3m praso soskes,nei drasko kad mama duotu papa.Tai mano asmenine nuomone mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif pritariu 100%
Atsakyti
O mes kažkaip gana lengvai atsisakėm šito "žalingo įpročio". hihihi.gif Kažkaip vieną kartą be papkiuko užmigo, tai, sakau, gali ir visada be jo užmigti. Ir nebedaviau. Gal kokių metų ir keturių mėnesių buvom. g.gif Iš pradžių lyg ir paniurzgėdavo, o paskui ir visai praėjo. biggrin.gif Tik po kokio pusmečio netyčia rado stalčiuje užslėptus. hihihi.gif Galvojau, jau bus pamiršęs, kas čia per daiktas, bet kur tau. doh.gif Iš karto pagal paskirtį panaudojo. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2008 08 06, 18:29)
o tai gal laikas butu su ja ir atsisveikinti?  g.gif



pritariu, tikrai jau laikas atsisveikint su tutiuku. Juk jau didelė mergaitė 4u.gif
Atsakyti
mano suneliui visai nereikejo tutois, bet jis visa laika ciulpo lupyte, kai suejo 3 metukai nustojo ciulpti ir lupite biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif . O dukrytei reikejo nuo pirmu dienu, negalejo uzmigti, ir siaip buvo su ja ramesne, bet dabar reikia tik uzmigti, diena visai nenaudojam. Bet kaip reikes atsisakyti uzmiegant nezinau g.gif , tikiosiu pati atsisakis.
Atsakyti
QUOTE(rugilelt @ 2008 08 06, 14:19)
lakstydama lauke, manoji dukrelė pametė savo tutį. Rodom kitus, bet ji neima. Ieškojom-neradom. Prašau, padėkit man. Ką jai sakyti? Jai greit sueis treji metukai.


Tai jum kaip tik dabar proga ir yra atprasti nuo tutės mirksiukas.gif
Atsakyti
te neisizeidzia mamyte, taciau 3m vaikui soske nereiklainga (cia jau priklausomybe) o kad vaikas ja vis ciulpia tai cia teveliai kalti rolleyes.gif viskam yra ribos...

mano mazosios soske "peles nusinese" dar net parodem tas peles tiksliau ten buvo ziurkenai narvelyje, kurie pasiciupe jos soske savo namelyje miegojo biggrin.gif ir jokiu problemu, kai susierzindavo pries miega papsakodavom istoria apie peles kaip jos ta soske nusinese ir vaikas nurimdavo bei uzmigdavo mirksiukas.gif cia buvo kai dukryte buvo 1m ir 5 men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 14 lapkričio 2008 - 16:37
QUOTE(mikki @ 2008 11 02, 21:01)
sunki tema.as uztai kad reik islaukti momento kada vaikui nebus per sunku.maniskiui 1,4metu.Soske mes naudojam miegeliui,diena pasiima jei randa kur besimetancia.kol kas neatiminesiu,nes dygsta dantys,naktimis virkauja,kam skriausti vaika.o del kitu nuomones tai man tas pats.Jau geriau 3m praso soskes,nei drasko kad mama duotu papa.Tai mano asmenine nuomone mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Geriau nebuciau pasakius drinks_cheers.gif

QUOTE(Editukė @ 2008 11 02, 23:07)
Pas mus lygiai ta pati situacija-nenori tūtuko,o čiulpia pirštuką.Žinau,kad reiktų atpratinti,kol tai netapo visišku įpročiu,bet dabar dar rankos nekyla tai daryti g.gif Kažin iki kokio amžiaus reiktų,kad nekiltų didesnių problemų? g.gif

Ką tik radau gerą straipsnį apie tai ir nusiraminau,kad vaikui tai tikrai nekenkia-nei psichikai,nei dantukams,nei pirštui. biggrin.gif paskaitykit čia:
http://supermama.lt/.../view/1621/156/


O tu del to klysti, pirsto ciulpimas gali pakenkti paciam pirstui. Mano vienu giminaiciu dukra ciulpe pirsta, nuo leliuko iki mokyklos, niekaip neatpratino ir poto atsidure pas gydytoja - nykstuko raumenys pradejo atropuotis, nykti, pirstas buvo plonesnis doh.gif

QUOTE(Margareta @ 2008 11 14, 17:37)
te neisizeidzia mamyte, taciau 3m vaikui soske nereiklainga (cia jau priklausomybe) o kad vaikas ja vis ciulpia tai cia teveliai kalti  rolleyes.gif viskam yra ribos...

mano mazosios soske "peles nusinese" dar net parodem tas peles tiksliau ten buvo ziurkenai narvelyje, kurie pasiciupe jos soske savo namelyje miegojo  biggrin.gif ir jokiu problemu, kai susierzindavo pries miega papsakodavom istoria apie peles kaip jos ta soske nusinese ir vaikas nurimdavo bei uzmigdavo  mirksiukas.gif cia buvo kai dukryte buvo 1m ir 5 men.

As niekaip nesuprantu kokie tie visu vaikai genijai, arba mano labai jau atsilikes doh.gif Mums greitai 1 metai ir 4men taciau apie tai kad as pasakociau jog pelkes nusinese soke jam simtas metu, nesupranta jis to dar ir jam kai prisireikia tos soskes sakyk ka nori bliaus kol negaus g.gif Miegui ji mums reikalinga daznai, diena naudojam kai buna piktas, maziau zyzimo mano galvai, daug ramiau mirksiukas.gif Atpratinsiu kaibus didesnis ir samoningai supras pasakojimus apie sosiuko padavonojima, pelytes, mazus vaikus ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(janudi @ 2008 11 14, 01:01)

maniskiui 1m ir 6 men, nu nesiskiriam visai, net pavalges i dar pilna burna jau isikisa  doh.gif bandysiu rytoj prakirpti, pasidalinsiu po keliu dienu kaip mums sekesi. bet mes daug tu tuciu turim, kazi jis nereikalaus vis kitos, reikes visas kitas paslepti, kad net nesimatytu niekur gal g.gif



nu zinokit nukirpau soskiu galiukus, ir nemazai, jis net pirsta ikisa ten, bet nepadeda, turi burnyteje kaip niekur nieko, aisku is pradziu apziurinejo, bet i burna ir toliau sau....
dalinkites mamytes patirtim, ka dar galima padaryti, kad neskaudziai atpratinti vaikuti nuo soskes... Gal dar daugiau nukirpti? O kiek jus kerpat????
Atsakyti