Įkraunama...
Įkraunama...

Planinis cezaris

QUOTE(Akva @ 2008 08 11, 10:57)
g.gif Keista kazkaip. Dukra pagal echo atrode beveik 2 sav. didesne nei pagal mmm data. Tuomet iseitu, kad man Cezari dare ne 39 sav. o 41?  g.gif Visi man aiskino, kad bus laaabai didele mergaite. O gime 3730 gr ir 53 cm ugio.
Ai, dzin, pagal ka skaiciuoja, tegul tik lelius sveikas gimsta  4u.gif

Akva, užmiršau parašyti, kad echo tiksliausias yra tas, kuris daromas kuo anksčiau. Ne prieš pat gimdymą.

O tavo mergytė juk ir nemaža gimė. wub.gif Mano vidurinysis, kuris CPO pagalba gimė, irgi panašaus ūgio/svorio buvo, o savaičių jam 40 buvo tada. Čia jau pagal mmm skaičiuota buvo. Prieš tą nėštumą mmm buvo reguliarios, o prieš pastarąjį - labai labai ilgi tarpai, nereguliarios, gal dėl to ir sunku pagal mmm skaičiuoti..? g.gif Hm, nežinau... Ai, nesvarbu, matysim, kaip toliau... irnesakyk.gif

Ačiū tau už gerus linkėjimus! 4u.gif
Atsakyti
Man planine CPO atliko, suejus lygiai 39 savaitems. Vaikas sedejo, o gydytojas nenorejo laukt ir rizikuot, kad prasidetu gimdymas. Ir kaip tik nakti pries operacija prasidejo saremiai, bet jau buvau ligoninej smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Momo @ 2008 08 16, 15:21)
Man planine CPO atliko, suejus lygiai 39 savaitems. Vaikas sedejo, o gydytojas nenorejo laukt ir rizikuot, kad prasidetu gimdymas. Ir kaip tik nakti pries operacija prasidejo saremiai, bet jau buvau ligoninej  smile.gif

Momo, matau, jau laukiesi antro lėliuko... Kaip šiuo atveju tau bus? Vėl darys CPO ar leis pačiai gimdyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Niki*: 16 rugpjūčio 2008 - 23:42
QUOTE(Momo @ 2008 08 16, 16:21)
Man planine CPO atliko, suejus lygiai 39 savaitems. Vaikas sedejo, o gydytojas nenorejo laukt ir rizikuot, kad prasidetu gimdymas. Ir kaip tik nakti pries operacija prasidejo saremiai, bet jau buvau ligoninej  smile.gif


QUOTE(*Niki* @ 2008 08 17, 00:42)
Momo, matau, jau laukiesi antro lėliuko... Kaip šiuo atveju tau bus? Vėl darys CPO ar leis pačiai gimdyti?

Ir man tas pats klausimas iskilo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Niki* @ 2008 08 16, 20:42)
Momo, matau, jau laukiesi antro lėliuko... Kaip šiuo atveju tau bus? Vėl darys CPO ar leis pačiai gimdyti?

Leis paciai gimdyti, nes jau beveik penki metai praejo po praeitos CPO. Bent jau isorej randas puikiausiai sugijes, as jo net neberandu smile.gif Treciadieni vaziuosiu i ligonine sudaryti gimdymo plano, tad issiaiskinsiu, kas ir kaip smile.gif Noreciau gimdyti vandenyje, nes toks gimdymas ypac rekomenduojamas po CPO.
Atsakyti
Man planini cezari padare 2 dienas pries termina, bet ryte pries operacija, kai ruose operacijai, nubego vandenys smile.gif . Dare del to, kad dukryte sedejo. Praejo jau 2 metai ir menuo, uz 2 menesiu vel gimdysiu, o mergina vel sedi blink.gif labai tikiuos, kad apsivers, nes labai nenoriu antros operacijos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liavamba @ 2008 08 18, 13:03)
Man planini cezari padare 2 dienas pries termina, bet ryte pries operacija, kai ruose operacijai, nubego vandenys  smile.gif . Dare del to, kad dukryte sedejo. Praejo jau 2 metai ir menuo, uz 2 menesiu vel gimdysiu, o mergina vel sedi  blink.gif  labai tikiuos, kad apsivers, nes labai nenoriu antros operacijos  doh.gif

Va va, maniškis irgi sėdi vėl. Tik pirmas lelius apsivertęs buvo ir natūraliai gimė. Gal tavo dukrytė dar apsivers ir nebereiks operuoti. Bet vis tik tai paaiškės kiek vėliau, nes dar svarbus ir randas, kokia bus jo būklė nėštumo pabaigoje. Kaip ten bebūtų - linkiu tau sėkmės pagimdyti pačiai sveiką ir linksmą savo dukrytę! mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Man dabar darė PC, suėjus lygiai 39sav., pasakė, kad dukrytė didelė ir randas (po pirmos CO vienoj vietoj nelabai jiems patinka), operacija praėjo gerai, labai to džiaugiuosi, o dukrytė gime 4,400kg ir 55cm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Niki* @ 2008 08 07, 10:07)

Ar kas nors susidūrėte ir su panašia problema, kaip planuoti CPO, kai gimdymo data nėra tiksliai žinoma, t.y. nebuvo tiksliai nustatyta? (Aišku, neįmanoma visiškai tiksliai to numatyti, bet vis tik kai pagal mmm ir pagal echo datos "mažai skiriasi" . Tiksliausią datą, be abejo, lelius pats pasirenka.  biggrin.gif )

Man nustatinejo data echoskopu, nes paskutiniu mmm datos as neprisiminiau ax.gif
Nauju geri echo aparatai patys rodo apytikslia numatoma gimdymo data. Dare planini 39 savaite, man rodos 40 savaite planini retai daro.
Atsakyti
QUOTE(perastra @ 2008 08 20, 12:47)
Man nustatinejo data echoskopu, nes paskutiniu mmm datos as neprisiminiau  ax.gif
Nauju geri echo aparatai patys rodo apytikslia numatoma gimdymo data. Dare planini 39 savaite, man rodos 40 savaite planini retai daro.

Perastra, man pernai darė 40 savaitę, o dabar paskyrė vėl 40 savaitę... Taigi, daro!

Echo tik iki 12 savaitės parodo leliaus tikslų sav. laiką - paskui kiekvienas lelius vystosi savaip.
Atsakyti
Na, mano ketvirtas cezaris buvo planinis, dare 38.5sav. Is pradziu sake duok Dieve 37 sulaukt, bet - kadangi bukle buvo gera - islaukem iki 38.5, o po to jau dare, nes nenorejo rizikuoti - visgi 4 cezaris... Pirmas buvo ekstra cezaris (beveik 39sav), po ilgai trukusio gimdymo, antras - 37sav, nes nubego vandenys, o trecias - 38.5sav, nes prasidejo veikla biggrin.gif
Atsakyti
o kur daretes planini cezari ax.gif
Atsakyti