Įkraunama...
Įkraunama...

Planinis cezaris

QUOTE(kareivike @ 2008 09 16, 10:27)
o kur daretes planini cezari ax.gif

Belgijoje. Na, bet jis buvo ne "pagal pageidavima", tiesiog buvo planinis, nes taip reikejo del sveikatos ax.gif
Atsakyti
Man Cezarį darė dėl pirmaeigės placentos. Kad bus ši operacija, įtariau 22 sav. o tiksliai žinojau jau 28 sav. Suėjus 39 sav. gydytojos nurodymu nuvykau į VGN ir ten laukiau savo didžiosios šventės. O čia apžiūrėjusi mane gydytoja parekomendavo ilgai nelaukti ir paskyrė operacijos datą. Sakė, kad jei aš noriu dar palaukti - galiu, bet turiu pasirašyti, kad neturėsiu priekaištų, jei kas nors bus ne taip. Na o numatytą dieną (buvo 39 sav. ir 4 dienos) operacijos metu gydytoja pasakė, kad paaats geriausias laikas buvo pasirinkas.
Atsakyti
QUOTE(juraciukasl @ 2008 10 10, 11:15)
Man Cezarį darė dėl pirmaeigės placentos. Kad bus ši operacija, įtariau 22 sav. o tiksliai žinojau jau 28 sav. Suėjus 39 sav. gydytojos nurodymu nuvykau į VGN ir ten laukiau savo didžiosios šventės. O čia apžiūrėjusi mane gydytoja parekomendavo ilgai nelaukti ir paskyrė operacijos datą. Sakė, kad jei aš noriu dar palaukti - galiu, bet turiu pasirašyti, kad neturėsiu priekaištų, jei kas nors bus ne taip. Na o numatytą dieną (buvo 39 sav. ir 4 dienos) operacijos metu gydytoja pasakė, kad paaats geriausias laikas buvo pasirinkas.


Sveika,
Sakyk, tai tu su siuntimu nuvaziavai i ligonine, i priemimo skyriu, ten tave pagulde i potoligini, atliko tam tikrus tyrimus, o labiausiai domina, tai kada paskyre tau operacija, ar sekancia diena, ar tiesiog galejai pasirinkti? Man irgi darys planini, gydytoja sako pasiimsi siuntima, sekancia diena nuvaziuosi i ligonine, o ten dar kelias dienas pagulesi ir padarys operacija. Tik stai ko nesuprantru, o kodel dar laukti kelias dienas, juk jos vis tiek nieko nepakeis jei yra siuntimas opercijai? Parasyk savo nuomone ir kaip paciai ten buvo. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynajura: 10 spalio 2008 - 13:27
QUOTE(austulle @ 2008 09 15, 22:59)
Na, mano ketvirtas cezaris buvo planinis, dare 38.5sav. Is pradziu sake duok Dieve 37 sulaukt, bet - kadangi bukle buvo gera - islaukem iki 38.5, o po to jau dare, nes nenorejo rizikuoti - visgi 4 cezaris... Pirmas buvo ekstra cezaris (beveik 39sav), po ilgai trukusio gimdymo, antras - 37sav, nes nubego vandenys, o trecias - 38.5sav, nes prasidejo veikla  biggrin.gif

Oho, žaviuosi, kad pakako pasiryžimo 4 -am cezariui, t.y. leliui. blush2.gif O kodėl jau su trečiu leliuku reikėjo laukti, kol veikla prasidės, o nepaskyrė planinio anksčiau, pvz., 38 sav. unsure.gif
QUOTE(melynajura @ 2008 10 10, 13:26)
Sveika,
Sakyk, tai tu su siuntimu nuvaziavai i ligonine, i priemimo skyriu, ten tave pagulde i potoligini, atliko tam tikrus tyrimus, o labiausiai domina, tai kada paskyre tau operacija, ar sekancia diena, ar tiesiog galejai pasirinkti? Man irgi darys planini, gydytoja sako pasiimsi siuntima, sekancia diena nuvaziuosi i ligonine, o ten dar kelias dienas pagulesi ir padarys operacija. Tik stai ko nesuprantru, o kodel dar laukti kelias dienas, juk jos vis tiek nieko nepakeis jei yra siuntimas opercijai? Parasyk savo nuomone ir kaip paciai ten buvo. Aciu  4u.gif

Melynajura, suprantu tavo nerimą. Nors ne manęs klausei, bet aš iš savo patirties patarčiau apsilankyti ligoninėje ansčiau ir pasirinkti gydytoją arba kas rekomenduoja kokį gydytoją ir su juo tartis dėl operacijos - tiesiog susitartute, kurią dieną darytų ir tiek. O kodėl kelias diena reikia gulėti iki operacijos -hm, neaišku - gal bijo, kad moteris supanikuos, bijos ir gali prasidėti gimdymas namie...
Atsakyti
Šiandien paaiškėjo, kad irgi manęs laukia planinis cezaris. tai jei gerai žinau, tai guldo į ligoninę prieš 1 parą, kad padarytų visus tyrimus, o kitą dieną - jau operuoja smile.gif

Ar visos tarėtės dėl CP? Planuoju važiuoti į VGN g.gif
Atsakyti
man terminas buvo 16 dieną, apskaičiuotas, o operavo 11dieną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matrioska80 @ 2010 03 19, 11:46)
man terminas buvo 16 dieną, apskaičiuotas, o operavo 11dieną ax.gif


o kiek savaitėlių Tau tada buvo? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif
Jeigu buvo tokia tema , tai labai atsiprašau,nes jos neradau verysad.gif
Man jau ęį sav ir gydytoja liepė susitaikyti,kad bus cezario pojūvio operacija verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif Gal galite papasakoti kaip tam pasiruošti.Ar gulatės į ligoninę tą dieną kai ji atliekama ar anksčiau? Gal kokiu daiktu reikia pasiruošti?Kiek laiko gulėjote ligoninėje?Ar operacija atliekama anksčiau laiko, ar laiku?
Ačiū už atsakymus.
Atsakyti
Sveikos mielos mamytės 4u.gif

Jeigu buvo tokia tema, tai aš jos niekur neradau doh.gif
gal galite pasidalinti patirtimi kaip gydytojas Jums nustatė gimdymo datą?kada buvo Jūsų terminas,o kada buvo atliekama CP operacija?Mano terminas birželio 19 tad idomu kada maždaug reikės gimdyti.
Iš anksto dėkoju už atsakymą.. 4u.gif
Atsakyti
prasau mamytes..pasidalinkite savo patirtimi... verysad.gif
Atsakyti
na, man gydytojas sakė, kad TURIU išneštioti 39 pilnas savaites, o geriausia - kai sueis nustatytas gimdymo terminas. Jeigu nėra indikacijų - neankstina.
O bus, kaip Dievas duos... smile.gif
Atsakyti
Priklausomai nuo to, kokia cezario priežastis. Yra situacijų, kada negalima prasidėti gimdymui, tuomet sekcija atliekama savaitė iki termino ar net anksčiau. O šiaip dažniausiai laukia gimdymo veiklos pradžios ir tada operuoja. Galima ir sutart dėl datos, tuomet imama termino data.
Tartis su prižiūrinčiu gydytoju, ir tik, nes tik jis gali įvertint situaciją mirksiukas.gif
Atsakyti