Įkraunama...
Įkraunama...

Planinis cezaris

sveikutes, merginos. smile.gif niu jus cia labai puikiai nuteikinejat. smile.gif as pasiskaicius jusu pasakojimus taip aprimstu kad atrodo jau nieko nebebijau ir tik greiciau. aisku naturalus yra tas nerimas sirdyje, juk tapsiu jau MAMA. turesiu naujas labai svarbias siam gyvenime pareigas.
po savaites ir as galeisu parasyt savo patyrima po Cp.
Atsakyti
Man kai spinaline dare tai labai skaudejo, labai.... Apmarino oda aisku, tai Kai dure neskaudejo, bet paskui jau giliau I stubura idurus tai tikrai ne kas buvo, gerai nors tiek, kad neilgai truko, ir is kart po to aptirpo viskas...
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2011 07 25, 10:58)
Man kai spinaline dare tai labai skaudejo, labai.... Apmarino oda aisku, tai Kai dure neskaudejo, bet paskui jau giliau I stubura idurus tai tikrai ne kas buvo, gerai nors tiek, kad neilgai truko, ir is kart po to aptirpo viskas...

o as jutau tik kai oda apmarino, o daugiau tai nieko...man tai neskausminga buvo si procedura g.gif
Atsakyti
o man CP atliko 40 nestumo savaite, nes terminas buvo kovo 26d. o operavo 23d. t.y. 3 dienos anksciau, ir savaite pries pagulde i patologijos skyriu nes sake geriau nerizikuoti ir nelaukti kada prasides gimdymo veikla, kadangi dukryte sedejo..ir man paaiskino kad geriau nelaukti paskutines dienos nes jei namie nubegtu vandenys leliukas gali uzdusti kadangi padetis netaisyklinga.
dbr vel laukia PC tik dar del datos nieko nezinau kada si karta darys, savaite pries vel atsigulti nelabai butu galimybe nes namuose dukrytes nesinori palikti, jau ir taip tas dienas kol busiu ligoninej jauciu jos lb truks, nes mes visur ir visada kartu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2011 08 02, 20:43)
o man CP atliko 40 nestumo savaite, nes terminas buvo kovo 26d. o operavo 23d. t.y. 3 dienos anksciau, ir savaite pries pagulde i patologijos skyriu nes sake geriau nerizikuoti ir nelaukti kada prasides gimdymo veikla, kadangi dukryte sedejo..ir man paaiskino kad geriau nelaukti paskutines dienos nes jei namie nubegtu vandenys leliukas gali uzdusti kadangi padetis netaisyklinga.
dbr vel laukia PC tik dar del datos nieko nezinau kada si karta darys, savaite pries vel atsigulti nelabai butu galimybe nes namuose dukrytes nesinori palikti, jau ir taip tas dienas kol busiu ligoninej jauciu jos lb truks, nes mes visur ir visada kartu wub.gif



Tai jei planinis CP, manau pilnai galima pasiprasyti ji atlikti truputi anksciau (38-39sav.). Ir i gimdymo namus atvykti operacijos ryta ar isvakarese. Tuomet ligonineje praleistumete kiek imanoma minimaliai dienu.
Atsakyti
as ir manau kad taip butu geriausia smile.gif tikiuosi kad taip ir pavyks susitarti su gydytoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inetukea @ 2011 08 02, 22:18)
as ir manau kad taip butu geriausia smile.gif  tikiuosi kad taip ir pavyks susitarti su gydytoja ax.gif

siaip planinis ir yra tada kai atliekamas anksciau, kai nelaukiama saremiu, nes tuomet operacija lengvesne, bent jau man cia taip airijos daktarai aiskino....man atliko likus 3 dienom iki termino, o data jau buvo pries 2 men nustate....
Atsakyti
sveikutes, merginos.
niuva as jau po visu baimiu ir po Cp,dbr jau juokas ima kad taip bijojau.
sian savaite ir viena diena kai as po cp praktiskai nieko nejauciu nieko neskauda tik randa niesti ir truputi kieteje, bet sako kad lyg taip turi buti.
aciu uz jusu palaikyma, tikrai man padejot nusiraminti pries operacija smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimanciuke @ 2011 08 05, 09:05)
sveikutes, merginos.
niuva as jau po visu baimiu ir po Cp,dbr jau juokas ima kad taip bijojau.
sian savaite ir viena diena kai as po cp praktiskai nieko nejauciu nieko neskauda tik randa niesti ir truputi kieteje, bet sako kad lyg taip turi buti.
aciu uz jusu palaikyma, tikrai man padejot nusiraminti pries operacija smile.gif  4u.gif


Smagu girdeti, kad jautiesi puikiai ir viskas sekmingai gyja 4u.gif
Galbut galima siek tiek placiau - kelinta savaite buvo atliktas, kokioje istaigoje ir seip kokie ispudziai ir pan.
Atsakyti
sveikutes merginos. man CP buvo atliktas 39 savaites pabaigoje, man ji dare Krikscioniskuose gimdymo namuose Kaune. Vyrui tai niekas neleidzia dalyvauti, ir manau nera reikalo ten vyrui eiti nes man visa laika prie galvos prastovejo anestezologe su sesute ir su manim praplepejo. O tevelis lauke uz duru paskuj liepe eiti i palata, kai tik vaikeli iseme ir nuprause tuoj pat jam nunese liepe nusirengti bliuskute ir padejo maziuke ant krutines jie taip gulejo tol kol mane atveze, paskuj jau man dave maitinti.aisku man ir parode is pat pradziu mazyle ir leido pabuciuoti tik po to isnese teveliui.
Vaikuti nakciai gali pasilikti sau , bet gali ir duoti prieziurai kai jos ten sako i bendrabuti :-) as asmeniskai daviau nes norejau pailseti juk po operacijos pati buvau. naktim man atnesdavo pamaitinti ir 5val ryte atnese ir jau mes neissikyrem su savo stebukleliu.
Pjuvis yra virs plauku, pas mane jis dbr yra biskeli ilgenis bet veliau jis gydamas traukiasi sake gydytoja nenusigasti.bet man nesvarbu tie randai svarbu mano maziuke sveika ir gyva.
Atsakyti
Planinis CP buvo atliktas 41 savaites ax.gif
Pirmasis CP neplaninis, pernesiojau 10 dienu.. tada prasidejo veikla.
Antraji vaika pernesiojau 7 dienas, ir tai dar veiklos nebuvo, buciau ir ilgiau pernesiojus, ale planinis yra planinis..
Atsakyti
Planinis turėjo būti atlikta 39 sav ir 5d, tačiau porą dienų įvyko anskčiau ax.gif
Atsakyti