Įkraunama...
Įkraunama...

Planinis cezaris

Aciu uz palaikyma merginos, man jis labai svarbus. jau nebedaug ir liko laukti iki susitikimo kitra treciadieni bus daromas man Cp. tikiuosi greit atsigaut ir dziaugtis savo stebukleliu nuo pacios pirmos minutes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deimanciuke @ 2011 07 21, 13:22)
Aciu uz palaikyma merginos, man jis labai svarbus. jau nebedaug ir liko laukti iki susitikimo kitra treciadieni bus daromas man Cp. tikiuosi greit atsigaut ir dziaugtis savo stebukleliu nuo pacios pirmos minutes 4u.gif



Viskas bus kur kas paprasciau nei dabar atrodo smile.gif sekmes ir greito atsigavimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(InSimone @ 2011 07 22, 11:50)
Viskas bus kur kas paprasciau nei dabar atrodo  smile.gif  sekmes ir greito atsigavimo  thumbup.gif

niu as ir to tikiuosi smile.gif
Atsakyti
Turėjau planinį CP, atsigavau labai greitai thumbup.gif
Darė 40 savaitę.
Šiaip niekas niekur neskauda, viskas nuostabu, tik va šonkauliai skauda biggrin.gif nes per operaciją gerokai mane pamaigė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietytė @ 2011 07 22, 22:33)
Turėjau planinį CP, atsigavau labai greitai  thumbup.gif
Darė 40 savaitę.
Šiaip niekas niekur neskauda, viskas nuostabu, tik va šonkauliai skauda  biggrin.gif nes per operaciją gerokai mane pamaigė  biggrin.gif



Labukas, niu man ir bus 40 savaite ir trys dienos.
jau laukiu nesulaukiu, aisku baimes dar yra bet ne tiek kiek buvo is pat pradziu kai pasake kad manes laukia Cp.
o kai leidzia spinaline nejautra labai skauda?
Atsakyti
Idomu CP kokia nejautra mamytes renkasi (jei galima rinktis) - pilna ar daline.
Atsakyti
QUOTE(eglejtree @ 2011 07 24, 17:09)
Idomu CP kokia nejautra mamytes renkasi (jei galima rinktis) - pilna ar daline.

Galejau rinktis. Rinkausi spinaline. Is karto girdejau ir pamaciau leliuka. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(deimanciuke @ 2011 07 24, 16:59)
o kai leidzia spinaline nejautra labai skauda?


Tikrai neskauda schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietytė @ 2011 07 24, 20:24)
Tikrai neskauda  schmoll.gif  mirksiukas.gif


Man ir toks klaustukas is nezinojimo, kaip cia dabar i ta stubura ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deimanciuke @ 2011 07 24, 16:59)
Labukas, niu man ir bus 40 savaite ir trys dienos.
jau laukiu nesulaukiu, aisku baimes dar yra bet ne tiek kiek buvo is pat pradziu kai pasake kad manes laukia Cp.
o kai leidzia spinaline nejautra labai skauda?

Neskauda, krauja duot labiau skauda smile.gif Tik purskia kazka labai salto ant nugaros pries tai 4u.gif Viskas bus gerai.

QUOTE(eglejtree @ 2011 07 24, 17:09)
Idomu CP kokia nejautra mamytes renkasi (jei galima rinktis) - pilna ar daline.

Man dare daline ir rinktis nesiule. Zinoma, tai yra nuostabu, nes maciau uzgimusi savo kudiki, girdejau jo balsa wub.gif
Atsakyti
man taip pat buvo atliktas CP, Daline nejautra, kadangi operacija buvo 1 val. nakties tai iki 6 ryto isgulejau renimacijoj, ryte lauke abrazija (nes pasidare labai blogai) ir vel i reanimacija, vakare 21 val. isveze i palata ir iskart atveze dvynius. Kadangi buvo komplikacijos, jauciausi gana prastai, nes hemoglobinas buvo 55 tik, pasaulis smagiai sukosi ratu, bet pirma nakti kelias valandas tik buvo paeme vaikus, o veliau jau pati rupinausi jais smile.gif Kad labai sunku butu nepasakyciau, na tik tas nuolat girtos jausmas, bet perpylus krauja po keliu dienu pagerejo biggrin.gif Tiesa, kitomis naktimis jau vyras nakvodavo su manimi, bet duonomis vieni budavom ax.gif gal po paprasto gimdymo ir butu buve lengviau g.gif Bet baubas cezaris tikrai nera, galima pilnumoj susitvarkyti su mazyliu ar mazyliais 4u.gif
Atsakyti
man darė cezarį.tai buvo kaip lengvas pasivaikščiojimas.labai patiko.dūrė į nugarą.leliuką išgirdau verkiant,kai dar pilve tebebuvo.net ir daktaras juokėsi.ir kitą kartą norėčiau taip gimdyt thumbup.gif .o po to po 2dienų galėjau jau į šokius maut biggrin.gif
Atsakyti