Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiški patalai ir patalynė

QUOTE(Žirklutės @ 2008 09 23, 22:30)
Kaune ekologiškos nebent rasakiloj, kur naujai atsidarė. Jų psl. yra jos pavyzdžiai.
Pas mus visa šeima vilnos pataluose miega, ji visada šilta (ypač smagu tik įlindus po antklode, kad nereikia laukti kol sušils), išlaiko pastovią kūno temperatūrą (gerai žiemą/vasarą), taip pat joje nesiveisia erkutės. Pirkome Merky


Nėra vieningos nuomonės schmoll.gif turint problemų su alergenais medikai bent nepataria miegoti vilnoje.

Teko girdėti apie ekologiškus čiužinius, lyg Aruba vadinasi, daugiau info apie juos yra čiužinių temoje.
Atsakyti
Mano suneliui as naudoju tik ekologiska rodukcija turim kaldra ir pagalve is Rasakila,man labai patinka thumbup.gif 4u.gif

o db mastau ir sau isigyti.. 4u.gif
Atsakyti
kalbant apie kita ekologiska ar tiesiog patalyne kurioje nesiveisia dulkiu erkutes tai kiek zinau jei zmogus nealergiskas nieko ir nejaucia. su vyru ilga laika miegojome patalyneje, kurioje po nakties atsikelus as visuomet sloguodavau ir blogai jausdavaus ryte, vyrui buvo viskas ok. galu gale nusprendem isigyt kokybiska patalyne , vyrui sake tas pats. jis skirtumo nejaucia. o as isimiegu kaip zmogus ir jokios rytines slogos thumbup.gif
Atsakyti
mano vaikas miega šilko pataluose wub.gif , pasaka, esu su juo prigulus po tais patalais, nu neapsakomas legvumas, iš šiltumas toks pac tas smile.gif pagalvė superinė wub.gif

dabar noriu sau kada sutaupyti šilko antklodei ir paklodėm.
ir žiauriai noriu visus rankšluoščius pasikeisti į bambukinius, ale kad brangu sad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Valkiria @ 2009 04 17, 23:49)
Kaip ir anksčiau rašiusi Klepesova, pirmenybę visada teikiu natūraliems pluoštams, nors eco sertifikatu retai tepasidomiu. Atradau šilkinę patalynę. T.y. kaldros vidus užpildytas šilko pluoštu, o užvalkalas medvilninis. Geriau miegojus gyvenime nesu. Žiemą šilta, vasarą ne per karšta. Kaldra lengva ir minkšta. Tokią pat ir sūnui nupirkau. Patenkintas  smile.gif  Vėliau susipirkau ir šilko patalynę. Žiemai gal ir per vėsu su ja, bet vasarai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Toj pačioj pardutuvėlėj nuolat kažką perku. Tai užtiesalą, tai rankšluosčius ar naktinius, tai dar vieną patalynės komplektą. Miegu kaip karalienė  biggrin.gif

Mes irgi po truputi pereinam ant silkiniu patalu, man jie patys paciausi wub.gif . Ir nebutina pirkti labai brangiu, galima labai neblogu silkiniu dalykeliu Senukuose ar Maximose pasiieskoti, o dar kai akcijos yra taikomos, tai isvis kainele superine gaunasi rolleyes.gif . Visu pirma mes nusipirkome silkine antklode ir pagalvyte pabandymui Senukuose akcijos metu (dabar gailiuosi, kad daugiau neemiau): antklode kartonineje dezeje, 200x220cm kainavusi apie 300 ar 350lt buvo nupiginta iki 169lt, o pagalvyte apie 60lt bigsmile.gif. Paskui Maximoje vaikui nupirkau silkine antklode 140x200cm uz 89lt thumbup.gif . Na, o paciai maziausiai pupai nauja silkini rinkinuka naujagimiui nusipirkau cia SM, daviau skelbima, kad ieskau ir atsirado mamytes, kurios pigiau siulo, tik gaila, ju nicku nebepamenu doh.gif .
Beje, labai faini nebrangus bambukiniai Saunos ranksluostukai buvo Maximoje visai dar neseniai, tik nezinau, ar ju dar yra ax.gif . Jie buvo vienos, pilkos spalvos, pakankamai dideli ir gerai sugeria dregme) wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2010 04 19, 17:41)
Mes irgi po truputi pereinam ant silkiniu patalu, man jie patys paciausi wub.gif . Ir nebutina pirkti labai brangiu, galima labai neblogu silkiniu dalykeliu Senukuose ar Maximose pasiieskoti, o dar kai akcijos yra taikomos, tai isvis kainele superine gaunasi rolleyes.gif . Visu pirma mes nusipirkome silkine antklode ir pagalvyte pabandymui Senukuose akcijos metu (dabar gailiuosi, kad daugiau neemiau): antklode kartonineje dezeje, 200x220cm kainavusi apie 300 ar 350lt buvo nupiginta iki 169lt, o pagalvyte apie 60lt  bigsmile.gif. Paskui Maximoje vaikui nupirkau silkine antklode 140x200cm uz 89lt thumbup.gif . Na, o paciai maziausiai pupai nauja silkini rinkinuka naujagimiui nusipirkau cia SM, daviau skelbima, kad ieskau ir atsirado mamytes, kurios pigiau siulo, tik gaila, ju nicku nebepamenu doh.gif .
Beje, labai faini nebrangus bambukiniai Saunos ranksluostukai buvo Maximoje visai dar neseniai, tik nezinau, ar ju dar yra ax.gif . Jie buvo vienos, pilkos spalvos, pakankamai dideli ir gerai sugeria dregme) wub.gif .


Aš irgi išbandžiusi šilką kitokios patalynės nenoriu schmoll.gif
Bet mano pirkta brangesnė: pirmiausia įsigijau pagalves iš Silk-time (Vilniuj, Panoramoj), pagalvė kainavo 300 lt ir užvalkalus joms, dar nusipirkau iš Rasakilos pagalvę su 75% šilko užpildu (79 Lt), tai po ilgesnio naudojimo galiu jas palyginti: pagalvė su 100% šilko užpildu tikrai malonesnė ir patogesnė naudoti, ji kažkaip patogiai susispaudžia, visai neslidinėja, kai ta su 75% mėgsta naktį pasislinkti.
Dabar intensyviai ieškau toliau nusipirkti anklodes ir dar pagalvių (nes ir į sodybą reikia) už mažesnę kainą ir atrodo radau. Kai įsigysiu, įsitikinusi kokybe, parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(seteriuke @ 2009 09 10, 20:13)
O mes naudojam bambuko patalyne, esam patenkinti tuo thumbup.gif  Taip pat turim ne tik patalyne, bet ir chalata, bei ranksluosti pagaminta is bambuko pluosto, as pati nesioju kojines smile.gif  ranksluosciai bei chalatai tiesiog pasakiski, svelnus, minksti ir tikrai pagaminti ekologiskai mirksiukas.gif  siulyciau ir jums isigyti, nepasigailesit mirksiukas.gif  Viska pirkome Lietuvoje, is firmos "Dagila", isikurusios Kaune, Savanoriu pr., netoli parduotuves "batu kalnas" smile.gif



Ir man teko ten pabuvoti smile.gif tai kiek pamaciau ten 100proc. bambuko ranksluosciu kaip ir nera g.gif arba per ziopluma nemaciau biggrin.gif siaip as tai ieskojau butent naturalaus bambuko pluosto tai maciau pardej naujoj zaliakalnio pasaze tik pavadinimo nepamenu jos doh.gif apsiziurejau bet nepirkau dar... gal kam teko ten pirkt jau? smile.gif
Atsakyti
Ir aš ieškau ekologiškų patalukų savo mažiukei, bet pasirinkimas deja tikrai nedidelis sad.gif , galvojau , jog dabar kai jau yra ekologiškų prekių paklausa, pasiūla bus didesnė...Rasakiloj visai patiko, bet nėra tokių išmatavimų, kokių mums reikia (190/90)...tikriausia teks ieškoti ne Lietuvoj g.gif
Atsakyti
Susidomejau silkine patalyne noreciaupabandyti gal kas Kaune patartumet kur pirkti uz protinga kaina noretusi.. ax.gif
Atsakyti
Merginos, kaip manote, ar čia tikrai ekologiški užvalkalai? g.gif

http://www.ciuziniai...giska-patalyne/

Taip noriu bent jau savo dukrytei ekologiškos patalynės (tikriausia pirksiu iš Rasakilos) ir ekologiškų užvalkalų. Dėl Rasakilos tai man ramu, bet su užvalkalais nenorėčiau "išsidurt" g.gif
Atsakyti
as pati miegu jau metai su silkine patalyne ir nerealiai patenkinta smile.gif kaip ant debesu ki ki ki
Atsakyti
Taigi ieskodama silko patalynes aptikau stai ka:
http://tradeco.makew...;category_id=18

Bent jau vaikisko komplekto kaina atrodo visai priimtina, idomu gal kas pirkote siuos gaminius? Kiek teiravausi tai ju uzsakymu siuva kazkur tai kinijoje ir konkretaus brand'o jie kolkas nenurode. Idomu kaip galima butu patiksrinti ar tai kokybiska produkcija ir ar tas silkas isties naturalus ir zodziu tai yra tai ka raso.. Gal jie turetu pateikti kazkokius tai gaminio sertifikatus ar kazka panasaus g.gif Gal kam teko susidurti?
Papildyta:
QUOTE(Jolančiukė @ 2010 05 12, 18:03)
Ir aš ieškau ekologiškų patalukų savo mažiukei, bet  pasirinkimas deja tikrai nedidelis sad.gif , galvojau , jog dabar kai jau yra ekologiškų prekių paklausa, pasiūla bus didesnė...Rasakiloj visai patiko, bet nėra tokių išmatavimų, kokių mums reikia (190/90)...tikriausia teks ieškoti ne Lietuvoj  g.gif



Man irgi buvo idomu ar imanoma rasti tarkim ekologiskos medvilnes drobes pirkti, kad galetum is jos siuti tai ka nori ir kokiu nori ismatavimu
Atsakyti