Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(zuzla @ 2008 08 21, 13:11)
kiek maciau tai eina jaunieji kartu g.gif  o kad vestu tetis tai as nenoreciau, nes sita tradicija atejusi is senu laiku kai tevas atvesdavo nuotaka jaunikiui tam, kad  gauti uz ja pvz. 10 kupranugariu... nu zodziu kad sumoketu...



nu paguodete mane smile.gif
o kaip tiksliai viskas vyksta prie baznycios susikimbame rankomis ir ateiname? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2008 08 21, 14:02)
nu paguodete mane  smile.gif
o kaip tiksliai viskas vyksta prie baznycios susikimbame rankomis ir ateiname?  blush2.gif


is pradziu nueinate i zakristija su liudininkais, pakalbate su kunigeliu, jis papasakos kaip viskas vyks, taip pat tada ir pinigelius reikia duot jei noresit aukot smile.gif nezinau kokioj baznycioj tuoksies, bet Jeruzales baznycioj maciau, kad jaunieji is zakristijos per lauka nueina prie paradinio iejimo, o kunigelis is baznycios vidaus prieina prie ju alia pakviecia ir eina visi kartu - kunigelis, po jo jaunieji, po ju liudininkai ir kiti
Atsakyti
Mes galvojam Birstono baznycioj, gal kam yra teke ten tuoktis ar yra planuojanciu? 4u.gif
Atsakyti
kas ka manot apie Gertrudos baznytele. Koks joje Kunigas? gal kas tokesi?
Atsakyti
sveiki, reikia jusu pagalbos, tik nezinau ar i ta tema pataikiau.planuojam savo vestuves.tuoksimes tik baznycioje, i CMB neisime. kur rekia nesti prasymus- i baznycia? kokius dar dokumentus kartu nesti? ar tik vieni kursai yra, kuriuos jaunieji turi atlankyti ir tik kai turi pazyma, kad atlankei gali nesti pareiskimus?ir po prasymu nunesimo gali tuoktis tik po menesio? help, nezinau kur kreiptis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2008 09 08, 06:59)
sveiki, reikia jusu pagalbos, tik nezinau ar i ta tema pataikiau.planuojam savo vestuves.tuoksimes tik baznycioje, i CMB neisime. kur rekia nesti prasymus- i baznycia? kokius dar dokumentus kartu nesti? ar tik vieni kursai yra, kuriuos jaunieji turi atlankyti ir tik kai turi pazyma, kad atlankei gali nesti pareiskimus?ir po prasymu nunesimo gali tuoktis tik po menesio? help, nezinau  kur kreiptis ax.gif


sveika 4u.gif
į bažnyčia jokio prašymo nešti nereikia smile.gif eini į zakristiją, sakai norim ženytis smile.gif kunigas sako labai gerai, reik turėti pasus, užpildysit pusę anketos, pasakys eit į kursus (pas mus bažnyčia pati organizavo, tai buvo kitam pastate), pasakys atnešti krikšto liūdijimą iš bažnyčios kur krikštyti, laisvo stovio liūdijimą, t.y. kad nevedęs/netekėjusi (čia arba iš savo parapijos bažnyčios arba kur krikštyti - pasiklausit), atnešit šituos su kursų baigimo popieriuku, užpildysit kitą anketos pusę ir viskas mirksiukas.gif tik pas mus buvo dar vienas popieriukas - kadangi aš kito tikėjimo, tai MB reikėjo rašyt prašymą vyskupui, kad leistų mums susituokti, tai kunigas ėjo prašyt unsure.gif šian eisim sužinosim ar leido lotuliukas.gif
Atsakyti
labai butu idomu kazka suzinot apie Sv. Onos baznytele, gal kuri joje tuokesi? 4u.gif
Atsakyti
o as noriu kad mane tetis vestu prie altoriaus,pabuciuotu ,atiduotu vyrui ax.gif , nors ir cia ne lietuviska tradicija
sako kad ji atejus is Amerikos
Gal kas dar tekes Kauno Karmelitu baznycioj? ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Na, mes greičiausiai tuoksimės Bernardinuose (ten labai faini kunigėliai) wub.gif , tik vat gal kuri žinote, ar koplytėlę jau suremontavo? Ne spernai buvo mano pusseserės vestuvėse, tai nekaip ten sienos atrodė - tokios 'aptriušę' blink.gif
Ir dar klausimukas ax.gif Jeigu mes norim, kad mus tuoktų būtent brolis Astijus, galima to paprašyti, atėjus 'regstruotis'? 4u.gif
Ir dar. Su krikšto ir komunijos pažymom viskas aišku, bet kur gauti laisvo stovio pažymą? 4u.gif

Ačiū, mergaitės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 09 15, 09:00)
Sveikutės,
Na, mes greičiausiai tuoksimės Bernardinuose (ten labai faini kunigėliai) wub.gif , tik vat gal kuri žinote, ar koplytėlę jau suremontavo? Ne spernai buvo mano pusseserės vestuvėse, tai nekaip ten sienos atrodė - tokios 'aptriušę'  blink.gif
Ir dar klausimukas ax.gif  Jeigu mes norim, kad mus tuoktų būtent brolis Astijus, galima to paprašyti, atėjus 'regstruotis'? 4u.gif
Ir dar. Su krikšto ir komunijos pažymom viskas aišku, bet kur gauti laisvo stovio pažymą? 4u.gif

Ačiū, mergaitės smile.gif


Kaip neseniai istekejusi Bernardinu baznycioje, galiu atsakyti 4u.gif

Sienos "aptriususios" jau daugeli metu, nezinau, ar baznycia turi pinigu ju remontavimui, bet man jos, kaip ir visa baznycia, labai grazios smile.gif Beje, nuotraukose sienos atrodo labai meniskai ir graziai smile.gif

Tuokia dabar tik sonineje koplyteleje, ne pagrindineje erdveje, o ji jauki, kamerine ir sienos "neaptriusiusios" biggrin.gif

Kunigeliu rinktis NEGALIMA, kas jus tuoks, suzinosite tik vestuviu diena (is anksto jie patys net nezino, kuris bus laisvas). Nes dauguma noretu, kad juos tuoktu "per telika matytas" brolis Astijus biggrin.gif Bet galiu patikinti, kad VISI broliai Bernardinuose yra labai faini mirksiukas.gif

Laisvo stovio pazyma gaunama kartu su kriksto pazyma (nes visi irasai apie asmens "baznytini gyvenima" biggrin.gif turi buti irasyti baznycioje, kurioje jis buvo krikstytas).
Atsakyti
mes tuokemes SV. Kryziaus Atradimo Jaruzalej, labai viskas grazu buvo ir vargonai ir pati baznycia papuosta (net nezinau kas ja papuose) blush2.gif
Atsakyti
Vaka buvau bažnyčioje, kur priėmiau pirmą komuniją, ir paprašiau pažymos... Sako, kad jie tokių neišduoda, nes neveda jokių pirmosios komunijos knygų blink.gif Patarė susirasti pirmos komunijos atviruką ir ant jo uždėjo antspaudą tiesiog biggrin.gif
Beje, visai pamiršau - juk dar turbūt reikėjo paprašyt ir leidimo tuoktis kitoj bažnyčioj? Ar aš klystu? ax.gif Gal kuri žinote? rolleyes.gif
Atsakyti