Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(rallaa @ 2008 09 16, 13:53)
mes tuokemes SV. Kryziaus Atradimo Jaruzalej, labai viskas grazu buvo ir vargonai ir pati baznycia papuosta (net nezinau kas ja papuose) blush2.gif


o kuris kunigas jus tuokė?

QUOTE(magnifica @ 2008 09 16, 14:12)
Vaka buvau bažnyčioje, kur priėmiau pirmą komuniją, ir paprašiau pažymos... Sako, kad jie tokių neišduoda, nes neveda jokių pirmosios komunijos knygų blink.gif Patarė susirasti pirmos komunijos atviruką ir ant jo uždėjo antspaudą tiesiog biggrin.gif
Beje, visai pamiršau - juk dar turbūt reikėjo paprašyt ir leidimo tuoktis kitoj bažnyčioj? Ar aš klystu? ax.gif Gal kuri žinote? rolleyes.gif


tai kad nereikia pirmos komunijos pažymos unsure.gif tik krikšto ir taip, tikrai reikia savo parapijos bažnyčios leidimo tuoktis kitoj parapijoj
Atsakyti
QUOTE(prox579 @ 2008 09 17, 12:44)
Vienas patikslinimas - Bernardinuose ne kunigėliai, o vienuoliai blush2.gif

Žinau, taip gavosi parašyt blush2.gif 4u.gif

Hmmm, pirmi 'darbai', pirmos bėdos doh.gif
Aš krikštyta Varėnos bažnbyčioje. Paprašiau močiutės (kuri ten gyvena), kad nueitų paimti man pažymą... Na, tai, kad pažymą visgi turiu paimti pati, dar ne bėda, bet... Knygoj nerado įrašo apie mano krikštą verysad.gif Kunigėlis pasakė, kad tais metais dirbo kažkoks senučiukas kunigas, kuris... galėjo užmiršt įrašyti doh.gif unsure.gif Vat dabar man reikia ten važiuoti pačiai, 'temptis' bent vieną iš krikšto tėvų (su kuriais nebendrauju visiškai - na, taip susiklostė gyvenimas), kad paliudytų + jie turės savo knygoj įrašyti mano būsimo sutuoktinio duomenis bei mus tuoksiančio kunigėlio/vienuolio pavardę blink.gif va čia tai jau, kaip suprantu, neąmonė - juk aš nežinau, kas mane tuoks doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnifica: 17 rugsėjo 2008 - 16:56
QUOTE(magnifica @ 2008 09 17, 17:55)
Aš krikštyta Varėnos bažnbyčioje. Paprašiau močiutės (kuri ten gyvena), kad nueitų paimti man pažymą... Na, tai, kad pažymą visgi turiu paimti pati, dar ne bėda, bet... Knygoj nerado įrašo apie mano krikštą verysad.gif Kunigėlis pasakė, kad tais metais dirbo kažkoks senučiukas kunigas, kuris... galėjo užmiršt įrašyti doh.gif  unsure.gif Vat dabar man reikia ten važiuoti pačiai, 'temptis' bent vieną iš krikšto tėvų (su kuriais nebendrauju visiškai - na, taip susiklostė gyvenimas), kad paliudytų + jie turės savo knygoj įrašyti mano būsimo sutuoktinio duomenis bei mus tuoksiančio kunigėlio/vienuolio pavardę blink.gif  va čia tai jau, kaip suprantu, neąmonė - juk aš nežinau, kas mane tuoks doh.gif


Hm, kazkaip cia keistai unsure.gif

Kriksto pazyma is baznycios paeme mano tevai - ir jokiu problemu rolleyes.gif Tavuoju atveju suprasciau, jei mociute nuejusi paliudytu, kad esi krikstyta ir tiek (juk cia ju aplaidumas, ir jie patys tai supranta ir dazniausiai geranoriskai padeda). Gal cia koks kunigelis "nedraugiskai" nusiteikes unsure.gif

Knygoje, kol dar nebuvome susituoke, nerase nei sutuoktinio duomenu (tik laisvo stovio pazymoje irase, kad "leidzia tuoktis su tuo ir tuo ten ir ten" biggrin.gif ), nei baznycios, nei kunigo - pagal visa tvarka, po vestuviu ceremonijos, tuokes kunigelis turejo nusiusti tuos duomenis i baznycia, kurioje buvau krikstyta.
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 09 17, 17:43)
Hm, kazkaip cia keistai  unsure.gif

Kriksto pazyma is baznycios paeme mano tevai - ir jokiu problemu  rolleyes.gif  Tavuoju atveju suprasciau, jei mociute nuejusi paliudytu, kad esi krikstyta ir tiek (juk cia ju aplaidumas, ir jie patys tai supranta ir dazniausiai geranoriskai padeda). Gal cia koks kunigelis "nedraugiskai" nusiteikes  unsure.gif

Knygoje, kol dar nebuvome susituoke, nerase nei sutuoktinio duomenu (tik laisvo stovio pazymoje irase, kad "leidzia tuoktis su tuo ir tuo ten ir ten"  biggrin.gif ), nei baznycios, nei kunigo - pagal visa tvarka, po vestuviu ceremonijos, tuokes kunigelis turejo nusiusti tuos duomenis i baznycia, kurioje buvau krikstyta.

bandė močiutė su kunigu kalbėtis (juolab kad ji gerai jį pažįsta), bandė sakyti, kad mes dirbam ir neturim laiko važinėtis, tai kunigas vienareikšmiškai pasakė "tam yra savaitgaliai ir be jokių kalbų - tegu atsiveža krikšto tėvus" doh.gif blyn, kur jau kur, bet čia tai tikrai nesitikėjau, kad bus toks bardakas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 09 17, 18:57)
bandė močiutė su kunigu kalbėtis  (juolab kad ji gerai jį pažįsta), bandė sakyti, kad mes dirbam ir neturim laiko važinėtis, tai kunigas vienareikšmiškai pasakė "tam yra savaitgaliai ir be jokių kalbų - tegu atsiveža krikšto tėvus" doh.gif blyn, kur jau kur, bet čia tai tikrai nesitikėjau, kad bus toks bardakas blink.gif


Svarbiausia, nenusimink labai, visur yra to biurokratizmo 4u.gif

Jeigu jau liepe (nors tikrai nemalonu, ypac, kai pazistamas), teks vaziuoti unsure.gif

Beje, prisiminiau kita "finta" - MB baznycioje isvis nebuvo jokiu irasu - uz 15lt kazkokia moterele parase "rasta", viska irase, ka reikejo (juokinga tai, kad pats MB nelabai zinojo, kaip ten buvo, tai sudiktavo "is oro", o kriksto tevu skiltyje tebuvo irasas - "Natasa" biggrin.gif ) Vadinasi, kai nori, padaro ir iraso, o kai nelabai - iesko problemu.
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 09 17, 18:57)
bandė močiutė su kunigu kalbėtis  (juolab kad ji gerai jį pažįsta), bandė sakyti, kad mes dirbam ir neturim laiko važinėtis, tai kunigas vienareikšmiškai pasakė "tam yra savaitgaliai ir be jokių kalbų - tegu atsiveža krikšto tėvus" doh.gif blyn, kur jau kur, bet čia tai tikrai nesitikėjau, kad bus toks bardakas blink.gif


krykštytis buvom tik aš ir krikšto tėvai, o įrašuose buvo parašyti tik mano tėvai blink.gif, net manęs neįrašė doh.gif tai išrašė laisvai tą pažymą, kaip visada nuo žmogaus priklauso (kunigas irgi žmogus smile.gif )
Atsakyti
Man cia tokia mintis kilo. o negali vaziuodama i ta baznycia nusivezti kriksto nuotrauku, tai bus kaip irodymas, kad buvai pakrikstyta. paaiskink, kad gyvenimas taip susikloste, kad nebendrauji su krikstateviais. na bet cia tik mintis, nezinau ar galima taip praeiti, bet man atrodo nebloga iseitis...
Atsakyti
QUOTE(Leilita @ 2008 09 18, 07:37)
Man cia tokia mintis kilo. o negali vaziuodama i ta baznycia nusivezti kriksto nuotrauku, tai bus kaip irodymas, kad buvai pakrikstyta. paaiskink, kad gyvenimas taip susikloste, kad nebendrauji su krikstateviais. na bet cia tik mintis, nezinau ar galima taip praeiti, bet man atrodo nebloga iseitis...


Cia tiktu tuo atveju, jeigu YRA tos kriksto nuotraukos smile.gif Nes tais senais laikais biggrin.gif rolleyes.gif tikrai nevisus fotografuodavo - as neturiu kriksto nuotrauku smile.gif
Atsakyti
na tada kitas reikalas, jei tu nuotrauku nera verysad.gif

as kai turiu, tai ir kilo tokia mintis. aisku foto ne is baznycios, is kazkokios atelje. na bet tai buvo tik vienas pasiulymas ir simto galimu blush2.gif
Atsakyti
bet kokia nesąmonė... MB nuėjo, pasakė kada krykštytas ir krikšto tėvų pavardes ir išrašė... kas ten per kunigėlis toks...
Atsakyti
Ačiū, mergytės jums už patarimus 4u.gif
Ech... Bandysiu šeštadienį iš pat ryto lėkti į Varėną ir šnekėtis su tuo kunigu g.gif Ale ot koks žmogus doh.gif
p.s. o nuotraukyčių aš neturiu verysad.gif
Atsakyti
Niu ką, grįžau iš savo "krikšto namų" biggrin.gif Kunigėlis iš tiesų ne super draugiškas g.gif Pasirodo, nei jam mano krikšto tėvų reikėjo, nei bažnyčios, kur tuoksimės - nieko... Užteko mano mamos "paliudijimo" doh.gif
Na, bet svarbiausia, kad turiu jau viską, ko reikia thumbup.gif
Atsakyti