Įkraunama...
Įkraunama...

Po Europą - automobiliu

QUOTE(Arturas15 @ 2010 03 20, 23:29)
Gerb. bulkute - klausimas paprastesnis: kaip Jūs važiuojate, nes kaip suprantu kelionė tarp Varšuvos ir Vilniaus Jums beveik kaip kasdieninė kelionė biggrin.gif

na jau cia ne vieni patare per Lomza vaziuoti. as rasiau pries tai, kaip siulyciau vaziuoti, t.y. kaip patys vazinejame blush2.gif
Per Augustava link Lomzos, nuo Lomzos sukti i Ostrow Mazowiecki (sita kelio atkarpa nemaloniausia, bet furu joje beveik nebuna, tai yra 40 km prastesnio kelio), nuo Ostrow Mazowiecki jau reikia sukti link Warsuvos, cia visai lengva, siek tiek i autostrada ivaziuosite, tada 40 km (buvau pries tai trumpaiu parasiusi doh.gif ) siauresnio kelio ir nuo wyszkowo jau autostrada iki Warsuvos. Jeigu labai karsta vasara, diena draudziama vaziuoti furoms. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jjjj @ 2010 03 21, 09:26)
Sveiki
Jei kam idomu uzpernai vaziavau tokiu marsrutu Lietuva-Lenkija-Vokietija-Prancuzija-Pietu Ispanija.
Klauskit pakonsultuosiu smile.gif

labai idomu, viskas nuo pat pradziu, keliones marsrutas, ispudziai ir tt. viskas viskas bigsmile.gif

QUOTE(Arturas15 @ 2010 03 21, 13:02)
Dar užbaigiant diskusiją apie Lenkijos pervažiavimą: kaip važiuoti nuo Varšuvos iki Vroclavo (žr. ankstesnę žinutę). Dar: Krokuva-Varšuva: kur geriau - per Katovicus ar tiesiai? (t.y. kur geresnis ir mažiau apkrautas kelias?)

Krokuva - Varsuva geriausias per Katowicus autostrada 4u.gif abu keliai labai apkrauti, bet autostrada vis tiek siek tiek lengviau, beje ji mokama - atrodo apie 12 zlotu bendroj sumoj (du kartus po 6 reikai moketi).
Atsakyti
Neturiu po ranka europos zemelapio, ale nuo Varsuvos viena syki GPS vienaip parode, kita syki kitaip doh.gif Net nezinau, pro kur geriau biggrin.gif Realiai panasiai-ir laiko atzvilgiu, ir kelio kokybes drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2010 03 21, 12:02)
Dar užbaigiant diskusiją apie Lenkijos pervažiavimą: kaip važiuoti nuo Varšuvos iki Vroclavo (žr. ankstesnę žinutę). Dar: Krokuva-Varšuva: kur geriau - per Katovicus ar tiesiai? (t.y. kur geresnis ir mažiau apkrautas kelias?)

Tik per Katowicus mirksiukas.gif Pernai važaivom į Krokuvą tiesiai - kelias gražus, bet daug remonto buvo, sėdėjom ir spūstyje. Grįžom per katowicus - plati autostrada, eismas didelis, bet jokių bėdų lėtesbnius aplenkt ar pan.

Pernai man irgi didelių apmąstymų buvo kilę dėl tos Lenkijos doh.gif Dabar važiuočiau lygiai taip pat - iš Kauno išlėkėm pusę keturių ryte. Aštuntą vakare jau gėrėm vynelį išsikrovę daiktelius Slovakijoje, pravažiavę Aukštuosius Tatrus drinks_cheers.gif Važiavom su pavalgymais užkandinėse, pasikeitėm perdegusią farą (žaruvką anot lenkų biggrin.gif ) Krokuvoj servise, o kur dar kamščiai prieš krokuvą...
Mes abu vairuojantys, bet praktiškai vairavo vien vyras (nebe pirmo šviežumo) . Lėkėm su vaikais, bet jiems tikrai neprailgo.

Tai aš tik už rytinį važiavimą. naktinis važiavimas duos nuovargį kelias dienas. kam to per atostogas reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotukas: 21 kovo 2010 - 12:56
QUOTE(Arturas15 @ 2010 03 21, 13:27)

Klausimas: visą naktį ir gerą pusdienį vairuoja vienas vairuotojas ar pasikeisdami? Nes aš būsiu tik vienas už vairo verysad.gif Todėl tikrai nematau logikos važiuoti per naktį ir vėliau po pietų kristi ilsėtis. Todėl dilema tokia: arba išvažiuoti labai anksti ryte iš Klaipėdos, arba šiek tiek vėliau pvz nuo Lomžos.

Yra ivairiai buve. dazniausiai vairuoja vyras vienas. Yra buve, kad as variau per lenkus nakti namo, nes ir vyra ir vaika parsiveziau su roto virusu abu "negyvus", tai teko man paciai minti, o tik islipusi is masinos lietuvoje atkritau ir as. esame ir keitesi. Bet siaip didziausias kruvis tenka vyrui. jis gali para vairuoti, o dar jei pakalbinu, sumustinuka ikisu, tai tada isvis nera bedos biggrin.gif


QUOTE(Arturas15 @ 2010 03 21, 14:02)
per Lenkiją dieną ar naktį - skonio reikalas biggrin.gif , nes kiek keliautojų, tiek nuomonių. Kadangi aš irgi mėgstu geriau važiuoti anksti ryte, pasirinkimas aiškus.

Dar užbaigiant diskusiją apie Lenkijos pervažiavimą: kaip važiuoti nuo Varšuvos iki Vroclavo (žr. ankstesnę žinutę). Dar: Krokuva-Varšuva: kur geriau - per Katovicus ar tiesiai? (t.y. kur geresnis ir mažiau apkrautas kelias?)

Butent, reikia vaziuoti, kaip jums patogiau, tuos kamscius, jei pataikysite, galima ir pakenteti, o vat jei vaziavimas nakti yra problema, tai visa kelione nuo to gali apkarsti. Nors man ta nuline jusu diena kazkaip labai jau iskrenta is konteksto. As irgi tada kelciausi ryte (net ir nebudama vyturiukas biggrin.gif ) ir pasistengciau nuvaziuoti kuo toliau. Nes man atrodo absurdas nakvojimas netoli lietuvos lenkijos pasienio.
Mes vaziuojame i krokuva ne per katovicus. Kelias geras, apkrovimas labai normalus. turiu omenyje E77 kelia. o karta nuo Krokuvos bandeme po darbo isvaziuoti i Katowicu autostrada. strigome taip, kad teko per kaimus varyti i E77. Neisivaizduoju kas ten buvo, bet visas tas baisumas prasidejo jau pietiniame apvaziavime aplink Krokuva. 20 km vaziavome pusantros valandos, jei ne ilgiau, o veliau greitis kiek padidejo, bet vistiek nenormaliai labai vaziavome. Manau, kad tai buvo butent del darbo laiko pabaigos. Cempionato metu vyras kelis kart leke is Katowicu i Krokuva, tai problemu nebuvo, bet ir laikas kitas vaziavimo buvo.

QUOTE(bulkute @ 2010 03 21, 14:14)
na jau cia ne vieni patare per Lomza vaziuoti. as rasiau pries tai, kaip siulyciau vaziuoti, t.y. kaip patys vazinejame blush2.gif
Per Augustava link Lomzos, nuo Lomzos sukti i Ostrow Mazowiecki (sita kelio atkarpa nemaloniausia, bet furu joje beveik nebuna, tai yra 40 km prastesnio kelio), nuo Ostrow Mazowiecki jau reikia sukti link Warsuvos, cia visai lengva,  siek tiek i autostrada ivaziuosite, tada 40 km (buvau pries tai trumpaiu parasiusi doh.gif ) siauresnio kelio ir nuo wyszkowo jau autostrada iki Warsuvos.

siaip tai yra puikios nuorodos visa kelia iki Varsuvos, mes net navigacija isjungiame, nes tom tomas mus vis "pavezinti" kazkur kesinasi biggrin.gif Bet kiek pastebejome, tai i prieki mes iki varsuvos varome nakti, tai nuo Augustavo furu pastebimai vis mazeja ir mazeja, kol galiausiai vos ne pustusciu keliu leki, o vat griztant atgal jau vaziuojam paryciais, tai kelio apkrovimas zymiai didesnis buna. Bet manau svarbiausia, kad pasisektu ir nebutu kamciu, o visa kita tai tikrai iveikiama tiek diena, tiek nakti. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Agotukas @ 2010 03 21, 14:55)
Tik per Katowicus  mirksiukas.gif Pernai važaivom į Krokuvą tiesiai - kelias gražus, bet daug remonto buvo, sėdėjom ir spūstyje.
o kur dar kamščiai prieš krokuvą...


Va, va, sito gerio mes ir paragavome kazkada, ka vaziavome per lenkus dienos metu (tada trecia ryto vaziavome, bet pirma karta vareme, tai kazkodel galvojome, kad bus geriau per varsuva nelekti, tai uztrukome kelyje). Paskui lekiant is vakaro, Krokuva kirsdavome dar pries darbu pradzia, tai ... tokia mazyte tada ta Krokuva susirode, gal 20 minuciu truko perlekti, bijau net pameluoti, bet tikrai ne ilgiau, net nebuvo prasmes nevaziuoti per centra biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Agotukas @ 2010 03 21, 14:55)

. naktinis važiavimas duos nuovargį kelias dienas. kam to per atostogas reikia?

o vat cia jau manau labai labai subjektyvu, nes mes perleke per lenkija, diena praleisdavome jau apsistoje Slovakijoje (toks marsrutas), permiegame ir sekancia diena, priklausomai nuo planu pakeliui, vaziuojame diena arba is vakaro per nakti. mirksiukas.gif Nuovargio jokio schmoll.gif todel negalima taikyti visiems, to, kas tinka jums.
Atsakyti
Beje jei jau teks vaziuot pro Vroclava tai jau butu labai didele nuodeme jame nesustot bent 3 val senamiestyje. Jo senamiestis Lenkijoj iš didmiesčių man yra pagal grožį 4 - po Krokuvos, Gdansko ir Torūnės. Ypač kai nakvynės centre pigios ir geros turi. O iš Lietuvos anksti ryte pajudėjus pavakariais įmonoma pasiekt. Pats tas pirmai nakvynei
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo herbas: 21 kovo 2010 - 13:45
QUOTE(Cobre @ 2010 03 21, 13:19)

o vat cia jau manau labai labai subjektyvu, nes mes perleke per lenkija, diena praleisdavome jau apsistoje Slovakijoje (toks marsrutas), permiegame  ir sekancia diena, priklausomai nuo planu pakeliui, vaziuojame diena arba is vakaro per nakti. mirksiukas.gif  Nuovargio jokio  schmoll.gif todel negalima taikyti visiems, to, kas tinka jums.

Jei esate pelėdos, tai aišku jums taip geriausiai. O aš esu dirbusi ir naktimis, tai dabar savo naktinį miegą saugau kaip cerberis biggrin.gif Juolab, kad ir mašiniukas mūsų toks ne kelioninis, o kišenins daugiau - mitsubišius kolt. Mums nė šerno naktį gaudyti nereiktų - užtektų lenkiško zuikio laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(herbas @ 2010 03 21, 13:42)
Beje jei jau teks vaziuot pro Vroclava tai jau butu labai didele nuodeme jame nesustot bent 3 val senamiestyje.  Jo senamiestis Lenkijoj iš didmiesčių man yra pagal grožį 4  - po Krokuvos, Gdansko ir Torūnės. Ypač kai nakvynės centre pigios ir geros turi. O iš Lietuvos anksti ryte pajudėjus pavakariais įmonoma pasiekt. Pats tas pirmai nakvynei

drinks_cheers.gif Labai graži centrinė aikštė su įspūdingu statiniu - kiekvienas laikmetis prie jo vis ką nors savo prilipdė wub.gif O pavasarį ten žydi kaštonai. Ir beveik visi rožine spalva! Tokio grožio niekur daugiau nesu mačius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2010 03 21, 13:19)
  schmoll.gif todel negalima taikyti visiems, to, kas tinka jums.

Vat su tuom sutinku drinks_cheers.gif mirksiukas.gif . Vieniems tinka važiavimas naktimis, kiti po tokio važiavimo būna "palaidoję" visas atostogas doh.gif .
Atsakyti
Taaaip, atrodo Lenkijos pervažiavimas - labai skaudi tema, ko gero verta atskiros forumo temos.

Labai ačiū visiems už pasiūlymus, atsiliepimus 4u.gif

Susidėliojau pirmos dienos planą kelionei per Lenkiją:
4 val. išvykstame iš Klaipėdos. 470 km arba 6 val. iki Lomžos.Atvykstame 9 val. Lenkijos laiku. Toliau per Ostrow Mazowiecky į Varšuvą: 145 km arba 3 val. (su sustojimu). Varšuvą pravažiuojam apie 12 val. Toliau į Vroclavą 350 km arba 6 val., įvertinant sustojimus ir kt. Vroclave 18-19 val. Galima jį apžiūrėti ir jame pernakvoti. Kiek realu per 15 valandų dienos metu pasiekti Vroclavą?
O ryte pagal mano pirminį planą.
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2010 03 21, 14:53)
  Kiek realu per 15 valandų dienos metu pasiekti Vroclavą?
O ryte pagal mano pirminį planą.

visiškai realu mirksiukas.gif nes porą kartų esam jį taip pasiekę keliaudami su praaugusiais vaikais, pertraukom pavalgyt, į WC ir pan.
Atsakyti
Ko jus cia parinates del tos Lenkijos,normali salis ,keliai geri,pigus maistas ir nakvyne,,pusdienis ir ja pravaziuojate,bent vaizdai grazus,o po to DE ir vien tik tvoros autobamu.... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2010 03 20, 23:22)
Žinoma, likti gyvais - pagrindinis tikslas tongue.gif . Bet googlemaps arb google earth nuo Lomzos siulo vaziuoti link Zambrow,  ar vis delto geriau pjauti link Ostrow Mazoviecka?




Vaziuoti tik pro Lomžą. Zambrov nereikia siekti. Reikia vaziuot pro Ostrov Mazovecki
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2010 03 20, 17:31)

Septinta diena: kelionė pro Lincą į Vieną. Vienos apžiūra. Kelionė link Brno. Nakvynė tarp Mikulov ir Brno.

Nakvyne rinkciausi Mikulove. Labai simpatiskas miestukas. Keleta kartu buvome apsistoje pensione pas Jaromyra. Nerealus seimininkas. Brno net ir ilgokai pasiblaskius nepavyko pigiai gauti nakvynes, todel lekeme iki Zamecek (tikslaus vietoves pavadinimo nezinau, bet lietuviai labai pamege sita moteli). Kazkas supeike Brno senamiesti, man jis neblogas, bet pusdienio pakanka apziurejimui.
Atsakyti