Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš - tėvelio vaikas!"

ot geras iš trijų laimėtojų už dvi pataikaikiau prabalsuot ir aš tongue.gif thumbup.gif

Sveikinimai nugalėtojams thumbup.gif: ir 4u.gif negavusiems balsų wink.gif visos nuotraukytės puikios
Atsakyti
Sveikinu nugaletojus, tik as ne uz juos balsavau... mirksiukas.gif doh.gif

labai nustebau, nes mazokai balsu priimta, jei butu tiek balsave, kiek siunte nuotraukeles...
Atsakyti
Aš taip pat ne už nugalėtojus balsavau 4u.gif aišku, sveikinu visus bis.gif
o balsavusių, manau, mažai todėl, kad balsavimas vyko savaitgalį, kai į kaimus, į gamtą visi išvažiavę buvo ax.gif aš pati grįžau tik vėlai vakare, ir tik per atsitiktinumą įsijungiau forumą, beje, balsavimo datoje parašyta, kad balsavim as vyks iki 20, tai aš kažkaip pagalvojau, kad rezultatai bus tik rytoj, o šiandien dar bus galima balsuot ax.gif
Atsakyti
Uz visas tris nugalejusias nuotraukytes balsavau thumbup.gif
Atsakyti
Grįžau vakar vakare nusikalus, jau akys lipo, bet vis tiek balsavau. Vieną žinojau, už kurią balsuosiu – „Muilo burbulų valdovas“, nes tokia man keista pasirodė, tiek asociacijų sukėlė: vaikas – rašytojas arba režisierius (tarkim, Felinis), kuris šioje nuotraukoje pasakoja apie vaikystės patyrimus, klajojančių triukininkų epocha, magiškas pasaulis, palikęs vaiko sieloje neišdildomą įspūdį ir pakeitęs jo gyvenimą, ir pan. O ir muilo burbulai – nevienaprasmė sąvoka (kur dar tie iš meno kūrinių pažįstami talentingi apsišaukėliai, apgavikai)... Ir tas godus vaiko akių blizgesys...
O kitos dvi irgi nespalvotos: su liepteliu ir su batais.
Atsakyti
Smagus, populiarus, "vyriškas" Tėvo dienai dedikuotas fotokonkursas "Aš - tėvelio vaikas!" baigėsi. Kviečiame visus į iškilmingą apdovanojimų ceremoniją!

Šio konkurso remėjas - "Gintarinė vaistinė" įsteigė net 5 super prizus! Todėl ir ant apdovanojimų pakylos pakviesim net 5 laimėtojus clap_1.gif
[attachmentid=23202]

first.gif Pirmąją vietą laimėjo nuotrauka - "Svarbiausi mano žmogeliukai"
[attachmentid=23204]
Varėne, sveikiname tave ir apdovanojame 100 litų vertės "Gintarinės vaistinės" dovanų kuponu bei firminiu supermama.lt aukso medaliu! clap_1.gif
[attachmentid=23205]


second.gif Antrąją vietą laimėjo nuotrauka - "Saulės spinduliukuose smile.gif"
[attachmentid=23206]
doma_ , sveikiname tave ir apdovanojame 50 lt. vertės "Gintarinės vaistinės" dovanų kuponu bei firminiu supermama.lt sidabro medaliu! clap_1.gif
[attachmentid=23207]

third.gif Trečiąją vietą laimėjo nuotrauka - "Tėveli, milu milu..."
[attachmentid=23209]
M@myte, sveikiname ir dovanojame "Gintarinės vaistinės" 50 lt. vertės dovanų kuponą bei firminį supermama.lt bronzos medalį! clap_1.gif
[attachmentid=23211]

Sveikiname ketvirtosios vietos laimėtoją ievužę, kurios nuotrauka
[attachmentid=23212]
"Susispausim skanų sūrį" laimėjo 50 lt. vertės "Gintarinės vaistinės" dovanų čekį! clap_1.gif

Sveikiname penktosios vietos laimėtoją TauRę, kurios nuotrauka
[attachmentid=23213]
"Varyk arklius, tatuk!" laimi 50 lt. vertės "Gintarinės vaistinės" dovanų čekį! clap_1.gif

Gerų visiems pirkinių! (nepamirškite palepinti tėtukus - čia gi jie laimėtojai! mirksiukas.gif )

p.s.: dėl prizų atsiėmimo parašykite SuperMamai asmenines žinutes smile.gif

Ačiū dalyviams ir balsavusiems! Iki susitikimo kitame fotokonkurse - jau greit mirksiukas.gif hi.gif
Atsakyti
Sveikinu nugalėtojus, visus penkis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O geras!!! blink.gif thumbup.gif
LABAI LABAI LABAI AČIŪ IR KONKURSO SUMANYTOJAMS, IR PRIZŲ STEGĖJAMS IR ŽINOMA BALSUOTOJAMS!!!! biggrin.gif
Pirmą kartą dalyvavom ir laimėjom thumbup.gif Valio!!!! thumbup.gif
O aš galvojau, kad DOMA laimės, už ją balsavau biggrin.gif Ir už M@mytę balsavau, ir už "pasibučiuokim tėveli"... Nors labai dar patiko "Sūris" biggrin.gif
Vajezau kaip faina... biggrin.gif
Atsakyti
Oi kaip faina clap.gif clap.gif laimėjom ir mes clap_1.gif Ačiū visoms balsavusioms user posted image

Sveikinu ir kitas nugalėtojas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikinu visus nugaletojus, bet jau tie Varenes ``svarbiausi zmogeliukai`` tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Niu ką, balsavau pasirodo už doma_, už tėtuką su trim vaikiukais ir Šiaurės foto.
Sveikinu nugalėtojus!
Gaila, kad tiek daug nuotrauk7 liko nepasteb4tos, su 0 balsų... tame tarpe ir mūsų.
Nors nesuprantu, kuo foto "o mums geriausiai miegoti abiems kartu ..." gražesnė nei mūsų schmoll.gif
Fui...
Atsakyti
Aciu visoms uz sveikinimus ir aciu, kad balsavot 4u.gif . Tuo paciu sveikinu visas kitas, laimejusias ir ne 4u.gif
Atsakyti