Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(batareika @ 2008 10 20, 12:27)
thumbup.gif  Ir kaip mezgėsi? Tik iš tų siūlų mezgei? Kur siūlus pirkai ir po kiek? Kiek matkelių sunaudojai?
Ryt ir aš bėgsiu tokių siūlų  blush2.gif Draugė sakė, po 8 lt, bet gal kur pigiau yra?


Batareika - o kur tu matei po 8 lt? Aš Casa Lanoj po 15 lt mokėjau doh.gif Dėjau 10 akių ir sumezgiau 3 matkiukus mirksiukas.gif

QUOTE(Akire3 @ 2008 10 20, 15:07)
man is dvieju motku tai turbut per pus trumpesnis gavos, cia kokie 4 turbut. o po 8 tai cia normali kaina, drasiai gali prikt, pigiau niekur nemaciau.


Akire,ir tu kur nors užmatei po 8 lt? Greit sakykit kur užmatėt - nes reikia kalėdom apsirūpint - tokius šalikėlius megsiu dovanų, aišku darysim visokių variacijų ir siūlų kombinacijų mirksiukas.gif

QUOTE(chimera @ 2008 10 20, 20:34)
Sveikos, pasirodau ir as savo liemene, labai "prilipo" ji man  rolleyes.gif  tik nugara teko megzti du kartus...


Chimera - labai daili liemenė thumbup.gif Ir spalvytė tokia "vežanti", ir fasoniukas "grieko vertas" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 10 21, 10:05)
Batareika - o kur tu matei po 8 lt? Aš Casa Lanoj po 15 lt mokėjau  doh.gif Dėjau 10 akių ir sumezgiau 3 matkiukus  mirksiukas.gif

Ojei... Auksinis šalikas doh.gif lotuliukas.gif
Draugė pirko nepamenu kurioj pardėj ar Savanoriuose prie Mituvos stotelės, ar nusileidus link centro nuo kalno kur ant kampo yra. Nzn nei adreso tos, bet sakė ten tikrai nebrangu. O aš tai bėgsiu už kokios valandos prie 25-mečio turgaus į tą. Aš ten visad perku, tai dar ir nuolaidą duoda, kai daugiau perku.
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2008 10 20, 20:34)
Sveikos, pasirodau ir as savo liemene, labai "prilipo" ji man  rolleyes.gif  tik nugara teko megzti du kartus...




labai labai grazu thumbup.gif o spalva tai isvis nereali, megstu raudona ax.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 10 21, 10:12)
Ojei... Auksinis šalikas  doh.gif  lotuliukas.gif
Draugė pirko nepamenu kurioj pardėj ar Savanoriuose prie Mituvos stotelės, ar nusileidus link centro nuo kalno kur ant kampo yra. Nzn nei adreso tos, bet sakė ten tikrai nebrangu. O aš tai bėgsiu už kokios valandos prie 25-mečio turgaus į tą. Aš ten visad perku, tai dar ir nuolaidą duoda, kai daugiau perku.

Tai pažiūrėk po kiek prie 25-čio ir parašyk čia, nes aš kurią dieną lėksiu pirkt, nes vistiek reiks mirksiukas.gif
Atsakyti
chimera- tavo liemene labai super thumbup.gif
o spalvyte is tikruju tokia kaip nuotraukoj? nuotraukoj tai labai grazi spalva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2008 10 21, 10:03)
Mergaites, turiu problema  verysad.gif nuemineju evos liemenes nugaros krastus rankovems, bet kazkodel negraziai labai gaunasi, atrodo lyg nelygiai ... verysad.gif nuemineju po 2 akis kas svi eiles  g.gif


ar gali kas nors pagelbeti šiuo klausimu?
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 10 21, 09:05)
Batareika - o kur tu matei po 8 lt? Aš Casa Lanoj po 15 lt mokėjau  doh.gif Dėjau 10 akių ir sumezgiau 3 matkiukus  mirksiukas.gif
Akire,ir tu kur nors užmatei po 8 lt? Greit sakykit kur užmatėt - nes reikia kalėdom apsirūpint - tokius šalikėlius megsiu dovanų, aišku darysim visokių variacijų ir siūlų kombinacijų  mirksiukas.gif
Chimera - labai daili liemenė  thumbup.gif  Ir spalvytė tokia "vežanti", ir fasoniukas "grieko vertas"  thumbup.gif

man pernai parupino drauuge, kurios grupioke prienuose dirba siulu pardoj irgi po 8. paskui maciau casalanoj dvigubai brangiau, tai net peklausiau drauges, gal as jai nedamokejau. bet prienuose spalvos gal tik trys. o gyvenu prie 25 turgaus, tai maciau kad daug spalvu bet kainos neziurejau....

QUOTE(batareika @ 2008 10 21, 09:12)
Ojei... Auksinis šalikas  doh.gif  lotuliukas.gif
Draugė pirko nepamenu kurioj pardėj ar Savanoriuose prie Mituvos stotelės, ar nusileidus link centro nuo kalno kur ant kampo yra. Nzn nei adreso tos, bet sakė ten tikrai nebrangu. O aš tai bėgsiu už kokios valandos prie 25-mečio turgaus į tą. Aš ten visad perku, tai dar ir nuolaidą duoda, kai daugiau perku.

o savanoriu parde kur priesais 'Zeruti' stotelej, tai jie kartu su 25 turgaus parde bendradarbiauja, tai pardaveja sake kad visu siulu asortimentas didesnis savanoriuose...

QUOTE(pupa@ @ 2008 10 21, 11:07)
ar gali kas nors pagelbeti šiuo klausimu?

siuo klausimu ardziau savo reglana tris kartus, o mezgiau viska kartu, tai patikek. is praktikos galiu pasakyt, kad kai nuleidi kiekvienoj eilej, tada gaunas vienodai, bet pritrukau is plocio akiu. kas antroj eilej gali nuleidinet tik kazkur po pazastim, kur nesimatys. o siaip skiriasi del to kad koriuko rastelyje yra dvi skirtingos akys( viena su uzmetimu, kita be), ir kai tu kiekvienoj gerojoj pusej suimi, gaunas vienodai, o kai tu kas antroj gerojoj pusej suimi - gaunas skirtingi suimimai.
nezinau ar tau cia kas aiskiau pasidare.
tas koriukas - tai kaip V raideles zigzagu issimete, jei jos eitu tik viena virs kitos - butu vienodi suimimai, o dabar jos keicia padeti, todel ir suemimai nevienodi.
turetum daryt suemimus kiekvienoj eilej.
Atsakyti
"Garbaniniu" siulu kaina skiriasi nes vienos juosteles is 100% akrilo (8 lt. ), o kitos 50%vilnos-50%akrilo (15lt.)

As maciau pirkt prie autobusu stoties esanciame kioskelyje.
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 21, 12:25)
siuo klausimu ardziau savo reglana tris kartus, o mezgiau viska kartu, tai patikek. is praktikos galiu pasakyt, kad kai nuleidi kiekvienoj eilej, tada gaunas vienodai, bet pritrukau is plocio akiu. kas antroj eilej gali nuleidinet tik kazkur po pazastim, kur nesimatys. o siaip skiriasi del to kad koriuko rastelyje yra dvi skirtingos akys( viena su uzmetimu, kita be), ir kai tu kiekvienoj gerojoj pusej suimi, gaunas vienodai, o kai tu kas antroj gerojoj pusej suimi - gaunas skirtingi suimimai.
nezinau ar tau cia kas aiskiau pasidare.
tas koriukas  - tai kaip V raideles zigzagu issimete, jei jos eitu tik viena virs kitos - butu vienodi suimimai, o dabar jos keicia padeti, todel ir suemimai nevienodi.
turetum daryt suemimus kiekvienoj eilej.


aciu, reiks pabandyti kiekvienoj eilej, tik gal reiks po viena nuimineti abejoju ar uzteks ilgio kiekvienoj eilej suiminejant g.gif o po kiek akiu tu nuiminejai?
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 10 21, 10:20)
Tai pažiūrėk po kiek prie 25-čio ir parašyk čia, nes aš kurią dieną lėksiu pirkt, nes vistiek reiks  mirksiukas.gif

Po 8 pirkau. Dar net pigiau išėjo, nes ne vien tuos pirkau, tai nuolaidą padarė. Tai ir Savanorių 269 bus ta pati kaina, nes tų pačių ten parduotuvė. Ir dar visai įdomių siūlų buvo po 7lt tokie kaip mergaitės karolius neria, šniūrelis - burbulas aksominis (pailgas toks) - šniūrelis - burbulas. Visai gražiai atrodė kur pamegzta jau.
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2008 10 21, 11:48)
aciu, reiks pabandyti kiekvienoj eilej, tik gal reiks po viena nuimineti abejoju ar uzteks ilgio kiekvienoj eilej suiminejant g.gif o po kiek akiu tu nuiminejai?

as suiminejau kiekvienoj gerojoj pusej, ir nenuiminejau, o is dvieju akiu padarydavau viena, t.y.suiminejau. gal ta pati ir turi minty... smile.gif vienu zdoziu sekmes. as irgi tampiaus tarp ilgio ir plocio...siaip ne taip 'isgimdziau', ne koriuko raste tas reglanas nera toks baisus, bet cia... doh.gif doh.gif
Batareika, saunuole kad issniukstinejai, dabar ir mums bus aiskiau. beje nuolaida ir as gaunu...gal zinot kad cia irgi atgal priima siulus, jei kamuoliukas nepraimtas lieka...Casa lanoj tai seniai tokia tvarka yra, o cia - tai tik neseniai suzinojau.
viena kart kai perziurejau siulu likucius, gal 5 skirtingus kamuoliukus radau naujus visai - nutempiau i casa lana, prisirinkau nauju dykai, atsimena jos ir kainas ir veidus. liuks tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 21 spalio 2008 - 13:43
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 21, 14:40)
as suiminejau kiekvienoj gerojoj pusej, ir nenuiminejau, o is dvieju akiu padarydavau viena, t.y.suiminejau. gal ta pati ir turi minty... smile.gif vienu zdoziu sekmes. as irgi tampiaus tarp ilgio ir plocio...siaip ne taip 'isgimdziau', ne koriuko raste tas reglanas nera toks baisus, bet cia...  doh.gif  doh.gif


doh.gif o as nuimu akis, t.y. nuleidziu... doh.gif o gal suimti pabandyti? unsure.gif
Atsakyti