Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(Akire3 @ 2008 10 21, 14:40)
Batareika, saunuole kad issniukstinejai, dabar ir mums bus aiskiau. beje nuolaida ir as gaunu...gal zinot kad cia irgi atgal priima siulus, jei kamuoliukas nepraimtas lieka...

Tai kad seniai žinau, kad atgal ima... Visąlaik taip buvo g.gif Bet mes ten pasitardamos labai gerai apskaičiuojam, tai nelieka nepraimto. Į Casa lana kojos nekeliu. Nepakeliui lotuliukas.gif

Bet tai dabar man papasakokit kaip tą fir fir šaliką užbaigti???? Bijau pradėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 10 21, 14:50)
Tai kad seniai žinau, kad atgal ima... Visąlaik taip buvo  g.gif Bet mes ten pasitardamos labai gerai apskaičiuojam, tai nelieka nepraimto. Į Casa lana kojos nekeliu. Nepakeliui  lotuliukas.gif

Bet tai dabar man papasakokit kaip tą fir fir šaliką užbaigti???? Bijau pradėt  blush2.gif

Batareika - ačiū už info. 4u.gif Reiks maut apsipirkt mirksiukas.gif O užbaiginėjau aš kaip parastą mezginį ir paskui dar siūlo galą prisiuvau mirksiukas.gif Žinok tikrai greit einasi - aš per 4 valandas nusimezgiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2008 10 21, 13:47)
doh.gif o as nuimu akis, t.y. nuleidziu...  doh.gif o gal suimti pabandyti? unsure.gif

as jau visai pasimeciau kaip tu ten ka darai,matai as kai mezgiau viska kartu man nori nenori reikejo sumegzt....bet jei ir atskirom dalim buciau mezgus, vistiek buciau krastuose is dvieju akiu viena darius...

QUOTE(angulyte @ 2008 10 21, 15:10)
Batareika - ačiū už info.  4u.gif  Reiks maut apsipirkt  mirksiukas.gif O užbaiginėjau aš kaip parastą mezginį ir paskui dar siūlo galą prisiuvau mirksiukas.gif Žinok tikrai greit einasi - aš per 4 valandas nusimezgiau  thumbup.gif

mezgi mezgi kol siulas baigias, o paskui ir as kazka siuau, bet jau nepamenu biggrin.gif
Atsakyti
O aš jau mezgu kokį 15 šalikėlį, iš tų brangesnių virvelinių siūlų. Žiūrėjau ir tuos pigesnius, bet iš jų man tokia mazgotė gaunasi, kažkokie prastoki g.gif
Ir dar pastebėjau, kad gražesnis šalikiukas gaunasi, kai tamsi spalva eina viršuj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 21, 19:30)
as jau visai pasimeciau kaip tu ten ka darai,matai as kai mezgiau viska kartu man nori nenori reikejo sumegzt....bet jei ir atskirom dalim buciau mezgus, vistiek buciau krastuose is dvieju akiu viena darius...
mezgi mezgi kol siulas baigias, o paskui ir as kazka siuau, bet jau nepamenu  biggrin.gif


Sveikutes

na pabandziau suimti kiekvienoj eilej, viena puse labai grazi gavosi thumbup.gif , bet kita kazkokia kreiva verysad.gif nesuprantu kodel? cray.gif dariau viska lyg ir taip pat cray.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2008 10 20, 22:34)
Aciu  rolleyes.gif  dabar noriu dar kitokia liemene megzt, modelis jau yra galvoj, bet rasto dar nesumastau ir kaklo, nieko panasaus nerandu internete, net nzn kaip nupasakot, noriu paprastos tokios, ne su isimtom rankovem, bet gal net dadeti akiu mezgant nugara ir prieki ties rankovemis, tokios kaip maiso, jauciu nieks nesuprato...  blush2.gif


Labai graži tavo liemenė thumbup.gif .
O apie kokią tu naują kalbi, tai žinai, šeštadienį "prasinešiau" per parduotuves rinkdamasi informaciją apie naujas mados tendencijas lotuliukas.gif , tai tokių liemenių labai daug visokių , ir storesnių ir plonesnių. Ten tos rankovės darosi tokios ale kimono, tik labai plačios ir paskui apkantuojamos. Panašiai kaip toj nuotraukoj, bet dar biški ilgesnės. Sėkmės kuriant naują modelį 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pupa@ @ 2008 10 22, 10:04)
Sveikutes

na pabandziau suimti kiekvienoj eilej, viena puse labai grazi gavosi  thumbup.gif , bet kita kazkokia kreiva  verysad.gif nesuprantu kodel? cray.gif dariau viska lyg ir taip pat cray.gif


Mano manymu, tu ne į tą pusę suėmei akis g.gif .
Aš megzdama reglaną suimu ne kraštines akis, o 3 ir 4 akis, antrą palikdama gerąja, ir eilės pabaigoje taip pat, tik suimu į kitą pusę, kad gautųsi gražus nuleidimas. Ir viskas gaunasi čiki čiki. O nuleidinėju pagal reikalą - iš pradžių kas antrą eilę, paskui kas ketvirtą.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2008 10 22, 09:04)
Sveikutes

na pabandziau suimti kiekvienoj eilej, viena puse labai grazi gavosi  thumbup.gif , bet kita kazkokia kreiva  verysad.gif nesuprantu kodel? cray.gif dariau viska lyg ir taip pat cray.gif

Gal ne į tą pusę akis suėmei g.gif Visada suiminėju, kad viršuj būtų ta,kuri arčiau krašto. T.y.vienoj pusėj iš apačios,kitoj- iš viršaus.
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Gal kas nors galėtų man padėti? Norėčiau nunerti dukrytei žaisliuka (is disney serijos kur yra mikė pūkuotukas), radau aprašymą prie neriamų žaislų temos, bet va, bėda, kad aprašymas anglų kalba verysad.gif Aš labiau esu mezgimo mėgėja, nerti kažkiek moku, bet buvau įpratusi prie lietuviškų, rusiškų aprašymų... Norėjau paklausti, gal kas turite kažkokius kitokius nėrimų aprašymų vertimus išį anglų į lietuvių ar rusų kalbą? Aš tada atsitaikyčiau prie to žaisliuko nėrimo aprašymo? Nes tie trumpiniai specifiniai, sunkiai eina suprasti... Labai ačiū ir atsiprašau, jei kartais ne į tą temą pataikiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ai-and-ai @ 2008 10 22, 09:42)
Labai graži tavo liemenė thumbup.gif .
O apie kokią tu naują kalbi, tai žinai, šeštadienį "prasinešiau" per parduotuves rinkdamasi informaciją apie naujas mados tendencijas  lotuliukas.gif , tai tokių liemenių labai daug visokių , ir storesnių ir plonesnių. Ten tos rankovės darosi tokios ale kimono, tik labai plačios ir paskui apkantuojamos. Panašiai kaip toj nuotraukoj, bet dar biški ilgesnės. Sėkmės kuriant naują modelį 4u.gif
Papildyta:
Mano manymu, tu ne į tą pusę suėmei akis  g.gif .
Aš megzdama reglaną suimu ne kraštines akis, o 3 ir 4 akis, antrą palikdama gerąja, ir eilės pabaigoje taip pat, tik suimu į kitą pusę, kad gautųsi gražus nuleidimas. Ir viskas gaunasi čiki čiki. O nuleidinėju pagal reikalą - iš pradžių kas antrą eilę, paskui kas ketvirtą.
Sėkmės 4u.gif



hmmm g.gif kad lyg ir gerai: pirma nukeliu, o antra ir trecia suimu, virsutine yra arciau krasto,o pabaigoje priespaskutine yra virsuje (butent toje puseje grazu ir yra, o vat pradzioje s...) g.gif
Papildyta:
QUOTE(zinulė @ 2008 10 22, 09:51)
Gal ne į tą pusę akis suėmei g.gif Visada suiminėju, kad viršuj būtų ta,kuri arčiau krašto. T.y.vienoj pusėj iš apačios,kitoj- iš viršaus.


reiks dar karta ziureti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kimisha @ 2008 10 22, 10:17)
Sveikos, merginos,

Gal kas nors galėtų man padėti? Norėčiau nunerti dukrytei žaisliuka (is disney serijos kur yra mikė pūkuotukas), radau aprašymą prie neriamų žaislų temos, bet va, bėda, kad aprašymas anglų kalba  verysad.gif  Aš labiau esu mezgimo mėgėja, nerti kažkiek moku, bet buvau įpratusi prie lietuviškų, rusiškų aprašymų... Norėjau paklausti, gal kas turite kažkokius kitokius nėrimų aprašymų vertimus išį anglų į lietuvių ar rusų kalbą? Aš tada atsitaikyčiau prie to žaisliuko nėrimo aprašymo? Nes tie trumpiniai specifiniai, sunkiai eina suprasti... Labai ačiū ir atsiprašau, jei kartais ne į tą temą pataikiau  blush2.gif

Mestelk akį čia:
Iš anglų į rusų
Yra ir mezgimo, ir nėrimo terminai mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2008 10 22, 09:26)
hmmm  g.gif kad lyg ir gerai: pirma nukeliu, o antra ir trecia suimu, virsutine yra arciau krasto,o pabaigoje priespaskutine yra virsuje (butent toje puseje grazu ir yra, o vat pradzioje s...)  g.gif
Papildyta:
reiks dar karta ziureti  verysad.gif

cia viskas del koriuko rasto, jei suemimo vietoj virsuje akis su uzmetimu, tai man grazu, o jei kita akis - tai tie suemimai ir skirias. turi pazastyje kur pradedi suimt iskart pasiziuret kad ir prieki ir pabaigoj suemimo vietoj butu tokios pat rusies akis ant virsaus. nezinau ar ka suprasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 22, 18:27)
cia viskas del koriuko rasto, jei suemimo vietoj virsuje akis su uzmetimu, tai man grazu, o jei kita akis - tai tie suemimai ir skirias. turi pazastyje kur pradedi suimt iskart pasiziuret kad ir prieki ir pabaigoj suemimo vietoj butu tokios pat rusies akis ant virsaus. nezinau ar ka suprasi  g.gif


hmmm ... mintis, reiks patikrint, gal del to pas mane atrodo lyg nevienodai pradeta suimineti g.gif
Atsakyti