Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(janike1 @ 2008 10 28, 19:54)
Na stai rodausi savo "longorijos" rezultata  ax.gif Mezgiau viska kartu nuo virsaus ,prisiuvau tik kalnieriu.

user posted image

user posted image


saunuole thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 28, 21:49)
rodausi rodausi
user posted imageuser posted image
labai nepeikit...o siaip foto labai kazkokia vos ryza, o naturoj tamsiai ruda...cia blicas suveike kazkaip


tikrai dailiai atrodo, mergaitems po 4u.gif

idomu, kaip maniske atrodys, labai tikiuosi, kad nebus per maza tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Prasau pagelbet blush2.gif Labai reikia megztinuko modeliuko jaunai panelei ax.gif Gali buti tik paveiksliukas,aprasymo nereikia ax.gif
Dekui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif
radau jūsų temulką ir norėčiau prisijungti...
esu irgi virbaliukų fanė blush2.gif
Atsakyti
Akire3, janike3.Šaunuolės labai gražios jusų liemenės ir spalvos pasakiškos.
Įdomu kada gi aš galėsiu pasirodyti su savo kaip rašiau gavosi per plati tada susiaurinau prieki viskas tvarkoj tada viskas blogai nugaroje toks kaip kapšas stovi.Tai va iš pykčio išardžiau ir vėl pradėjau per naujo išvien megzti gal jau šį kartą man pavyk ir gausis kaip nulieta g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2008 10 29, 19:37)
Akire3, janike3.Šaunuolės labai gražios jusų liemenės ir spalvos pasakiškos.
Įdomu kada gi aš galėsiu pasirodyti su savo kaip rašiau gavosi per plati tada susiaurinau prieki viskas tvarkoj tada viskas blogai nugaroje toks kaip kapšas stovi.Tai va iš pykčio išardžiau ir vėl pradėjau per naujo išvien megzti gal jau šį kartą man pavyk ir gausis kaip nulieta g.gif  lotuliukas.gif

Kantrybes tau.ir taip saunuole kad dar ardai.
o as jau nauja minti rezgu, labai norejau ka nors sudryzint, bet pasilikau prie kito modeliuko.turiu nusipirkus dar vasara tokios storos medvilnes sviesiai sviesiai zalsvos ir dryziams neliko jokiu ryskesniu siulu, bandziau kitos rusies derint - netinka. tai dabar mastau tokia tunika megzt ant dzinsu. user posted imageuser posted image
atrodo visai paprasta ir mano siulu storis atitinka, tik kiekio reik lekt dasipirkt.dar pora klausimu turiu, megsiu vien gerosiom ir pergyvenu kad apacia uzsiraitos, bet gal apnerus kelias eiles tom kitom spalvom, nesiraitys - kaip manot??? ir dar gal turit kokiu ideju kaip ta 'laša' ismegzt, ta prasme apykakle?daugmaz isivaizduoju, bet gal kas turit kokia tikslia schema. is anksto dekui

Bielra o tu i kaunieciu sukneliautoju meeta nesiruosi????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 29 spalio 2008 - 20:00
Akire3,labai graziai gavosi thumbup.gif Saunuole 4u.gif
Zavin aciukas 4u.gif Matau esi labai uzsispyrus ir tai labai gerai 4u.gif Dabar tikrai turi pavykti ,sekmes ir laukiam pasirodant mirksiukas.gif 4u.gif

Pupa@ aciu 4u.gif Viskas bus gerai drinks_cheers.gif laukiam pasirodant 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janike1: 29 spalio 2008 - 20:08
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 29, 19:59)
Kantrybes tau.ir taip saunuole kad dar ardai.
o as jau nauja minti rezgu, labai norejau ka nors sudryzint, bet pasilikau prie kito modeliuko.turiu nusipirkus dar vasara tokios storos medvilnes sviesiai sviesiai zalsvos ir dryziams neliko jokiu ryskesniu siulu, bandziau kitos rusies derint - netinka. tai dabar mastau tokia tunika megzt ant dzinsu. user posted imageuser posted image
atrodo visai paprasta ir mano siulu storis atitinka, tik kiekio reik lekt dasipirkt.dar pora klausimu turiu, megsiu vien gerosiom ir pergyvenu kad apacia uzsiraitos, bet gal apnerus kelias eiles tom kitom spalvom, nesiraitys - kaip manot??? ir dar gal turit kokiu ideju kaip ta 'laša' ismegzt, ta prasme apykakle?daugmaz isivaizduoju, bet gal kas turit kokia tikslia schema. is anksto dekui

Bielra o tu i kaunieciu sukneliautoju meeta nesiruosi????

visdelto dar neapsisprendziu del sekancio darbo... norisi dryziu man ir nors tu ka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 29 spalio 2008 - 20:48
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 29, 19:59)
Kantrybes tau.ir taip saunuole kad dar ardai.
o as jau nauja minti rezgu, labai norejau ka nors sudryzint, bet pasilikau prie kito modeliuko.turiu nusipirkus dar vasara tokios storos medvilnes sviesiai sviesiai zalsvos ir dryziams neliko jokiu ryskesniu siulu, bandziau kitos rusies derint - netinka. tai dabar mastau tokia tunika megzt ant dzinsu. user posted imageuser posted image
atrodo visai paprasta ir mano siulu storis atitinka, tik kiekio reik lekt dasipirkt.dar pora klausimu turiu, megsiu vien gerosiom ir pergyvenu kad apacia uzsiraitos, bet gal apnerus kelias eiles tom kitom spalvom, nesiraitys - kaip manot??? ir dar gal turit kokiu ideju kaip ta 'laša' ismegzt, ta prasme apykakle?daugmaz isivaizduoju, bet gal kas turit kokia tikslia schema. is anksto dekui

Bielra o tu i kaunieciu sukneliautoju meeta nesiruosi????


Akire, o tu pabandyk tą apačia ripsu megzti.., kad ir spalvotai.., tuomet tikrai nesiraitys.. ax.gif
O dėl meeto, tai negaliu, nes labai jau gražią datą pasirinkot.. blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas,
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 29, 20:59)
dabar mastau tokia tunika megzt ant dzinsu. user posted imageuser posted image
atrodo visai paprasta ir mano siulu storis atitinka, tik kiekio reik lekt dasipirkt.dar pora klausimu turiu, megsiu vien gerosiom ir pergyvenu kad apacia uzsiraitos, bet gal apnerus kelias eiles tom kitom spalvom, nesiraitys - kaip manot??? ir dar gal turit kokiu ideju kaip ta 'laša' ismegzt, ta prasme apykakle?daugmaz isivaizduoju, bet gal kas turit kokia tikslia schema. is anksto dekui

Bielra o tu i kaunieciu sukneliautoju meeta nesiruosi????

labai grazus modeliukas thumbup.gif man tokie irgi patinka, manau, kad nesiraitos kai bus apnerta ir dar keliom eilem, sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 10 29, 21:06)
Akire3,labai graziai gavosi  thumbup.gif Saunuole 4u.gif
Zavin aciukas 4u.gif  Matau esi labai uzsispyrus ir tai labai gerai 4u.gif Dabar tikrai turi pavykti ,sekmes ir laukiam pasirodant mirksiukas.gif  4u.gif

Pupa@ aciu  4u.gif  Viskas bus gerai drinks_cheers.gif  laukiam pasirodant 4u.gif



biggrin.gif gal kitą savaitę ir pasirodysiu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 29, 20:59)
Kantrybes tau.ir taip saunuole kad dar ardai.
o as jau nauja minti rezgu, labai norejau ka nors sudryzint, bet pasilikau prie kito modeliuko.turiu nusipirkus dar vasara tokios storos medvilnes sviesiai sviesiai zalsvos ir dryziams neliko jokiu ryskesniu siulu, bandziau kitos rusies derint - netinka. tai dabar mastau tokia tunika megzt ant dzinsu. user posted imageuser posted image
atrodo visai paprasta ir mano siulu storis atitinka, tik kiekio reik lekt dasipirkt.dar pora klausimu turiu, megsiu vien gerosiom ir pergyvenu kad apacia uzsiraitos, bet gal apnerus kelias eiles tom kitom spalvom, nesiraitys - kaip manot??? ir dar gal turit kokiu ideju kaip ta 'laša' ismegzt, ta prasme apykakle?daugmaz isivaizduoju, bet gal kas turit kokia tikslia schema. is anksto dekui

jei gerai iziuriu, tai man atrodo, kad cia paprasciausiai kvadratinis kaklas padarytas, o jau poto apneriant paformuojamas, nes ziurint iskirptes krastus matosi, kad akys tiesiai aukstyn...
Sita planuose ir as turiu bigsmile.gif Bet su mano tempais tai tiktina tik kitiems metams unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 30 spalio 2008 - 11:33
Na va, mano "garbanius" jau gatavas...
user posted image
Atsakyti