Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(Akire3 @ 2008 10 26, 20:34)
O man tai nesekasi. ..
...taip kad panos mokykites is svetimu klaidu

nu tu čia pridirbai hihihi.gif aš tikrai nebūčiau išdrįsus dar ir į skalbimo mašiną įmesti doh.gif man irgi „kalnierius“ tamposi, tai gal man irgi ją prasukus? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 10 27, 19:14)
nu tu čia pridirbai hihihi.gif aš tikrai nebūčiau išdrįsus dar ir į skalbimo mašiną įmesti doh.gif man irgi „kalnierius“ tamposi, tai gal man irgi ją prasukus? lotuliukas.gif

dabar liemene kaip nulieta, o kalnieriu permezgiau, nes neatsistate... jau rodysiuos siandien arba ryt, reik kad kas pafotkintu...
Atsakyti
Laba diena,

Ziurekit ka radau, labai grazi liemene, panasi i ta visu megztaja, bet cia visas akcentas kaklas, kaip manot, kaip cia taip padaryt? g.gif Ir cia tokai prigludus atrodo, kazi realiai imanoma,kad taip butu, jei nesusiseganti? g.gif Gal kas nori bandyt? smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chimera: 28 spalio 2008 - 13:25
Sveikutes, senokai buvau cia, labai inikusi i liemene, tai pasigirsiu : liko kalnierius ir susiuvimas biggrin.gif tik dar klausimas, ar jums rastas pynes nesusitraukia? Galvoju, kad gal apmegzti dar reiks? g.gif
Atsakyti
Na stai rodausi savo "longorijos" rezultata ax.gif Mezgiau viska kartu nuo virsaus ,prisiuvau tik kalnieriu.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 28, 11:57)
dabar liemene kaip nulieta, o kalnieriu permezgiau, nes neatsistate... jau rodysiuos siandien arba ryt, reik kad kas pafotkintu...

hihihi.gif lauksime pasirodant mirksiukas.gif

QUOTE(pupa@ @ 2008 10 28, 18:19)
Sveikutes, senokai buvau cia, labai inikusi i liemene, tai pasigirsiu : liko kalnierius ir susiuvimas  biggrin.gif tik dar klausimas, ar jums rastas pynes nesusitraukia? Galvoju, kad gal apmegzti dar reiks? g.gif

šaunuolė, lauksime mirksiukas.gif man tai kaip tik atvirkščiai buvo g.gif

QUOTE(janike1 @ 2008 10 28, 19:54)
Na stai rodausi savo "longorijos" rezultata  ax.gif

thumbup.gif
Atsakyti
rodausi rodausi
user posted imageuser posted image
labai nepeikit...o siaip foto labai kazkokia vos ryza, o naturoj tamsiai ruda...cia blicas suveike kazkaip
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 28, 20:49)
rodausi rodausi
user posted imageuser posted image
labai nepeikit...o siaip foto labai kazkokia vos ryza, o naturoj tamsiai ruda...cia blicas suveike kazkaip

Na labaai daili 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Akire3, na kaip gražiai gavosi, šaunuolė! Neveltui tiek vargai prie jos.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 28, 20:49)
rodausi rodausi
user posted imageuser posted image
labai nepeikit...o siaip foto labai kazkokia vos ryza, o naturoj tamsiai ruda...cia blicas suveike kazkaip


Na man tai laaaaaabai grazu wub.gif mano ne ko lygint su tavaja g.gif jau sia savaite turiu jum pasirodyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2008 10 28, 20:51)
Na labaai daili  4u.gif  4u.gif  4u.gif



QUOTE(bielra @ 2008 10 28, 21:12)
Akire3, na kaip gražiai gavosi, šaunuolė! Neveltui tiek vargai prie jos..  4u.gif



QUOTE(Kotita @ 2008 10 28, 21:47)
Na man tai laaaaaabai grazu  wub.gif  mano ne ko lygint su tavaja  g.gif  jau sia savaite turiu jum pasirodyt  biggrin.gif

aciu merginos uz ivertinima. gal ir daili, bet tiek nusibodus.... smile.gif ir kiek matuoju po ja bliusku - nieks nelimpa man. turiu daug vadinamu maikiu ilgom rankovem bet visos su V formos kaklo iskirpte. reiks pirkt nauju, apvaliu kaklu.
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 29, 10:29)
aciu merginos uz ivertinima. gal ir daili, bet tiek nusibodus.... smile.gif ir kiek matuoju po ja bliusku - nieks nelimpa man. turiu daug vadinamu maikiu ilgom rankovem bet visos su V formos kaklo iskirpte. reiks pirkt nauju, apvaliu kaklu.


Aš jau vakar nusipirkau siūlų liemenei ir nuvežiau tetai, kad numegztų.. hihihi.gif , o tas gėlytes pati apsinersiu.. ax.gif
Oi.., ne į tą temą papuoliau.. lotuliukas.gif , sorry!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 29 spalio 2008 - 10:48